مدیر اداره توسعه نوغانداری استانهای خراسان:

17500 جعبه تخم نوغان بین نوغانداران استانهای خراسان توزیع شد/ پیش بینی تولید 720 تن پیله در خراسان بزرگ

نصیری گفت: امسال در فصل تولید ابریشم 17500 جعبه تخم نوغان در بین پرورش دهندگان کرم ابریشم در شهرهای استانهای خراسان شمالی، جنوبی و رضوی توزیع شده است.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد؛

اختصاص خط اعتباری ۷۰ هزار میلیارد تومانی برای کشاورزان و دامداران

زنگنه گفت: در راستای سیاست آزادسازی قیمت نهاده ها و همچنین برخی کالاهای اساسی توسط دولت، برای حمایت از تولید کنندگان در این حوزه ها، خط اعتباری ۷۰ هزار میلیارد تومانی تسهیلات ویژه برای کشاورزان، دامداران و مرغداران در نظر گرفته شده است.

 

معاون وزیر بهداشت:

۱۱۰۰ پروژه نیمه تمام بهداشتی تا پایان سال به بهره برداری می رسد

دکتر حیدری، مجموع پروژه های نیمه تمام حوزه بهداشت را ۱۱۰۰ طرح عنوان کرد و افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر بازسازی، تقویت و برقراری عدالت در حوزه بهداشت و بنا به دستور مقام عالی وزارت، تمام پروژه های نیمه تمام تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

 

مدیرعامل آبفای تربت حیدریه خبر داد؛

خسارت ۱۰ میلیارد ریالی سیل به تاسیسات آبرسانی تربت حیدریه

عباسی گفت: خسارت وارده به تاسیسات در سیل اخیر ۱۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود و ضروری است نقاط آسیب دیده با تخصیص اعتبار موردنیاز، به سرعت ایمن سازی شوند.

 

مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه خبر داد؛

برداشت 130 تن گل محمدی از گلستان های تربت حیدریه

محمدی گفت: امسال پیش بینی می شود از 60 هکتار گلستان های گل محمدی در این شهرستان حدود 130 تن گل تر برداشت شود.

 

کارشناس ارشد مسایل سیاسی:

ناتوانی در برابر ایران و مقاومت، مناقشه داخلی رژیم غاصب صهیونیستی را رقم زده است

قنادباشی گفت: مناقشه داخلی رژیم غاصب صهیونیستی بخاطر آن است که در برابر ایران و مقاومت ضعیف شدند و نتوانستند امنیت اسرائیل را تامین کنند و این در حالی است که مردم فلسطین به پا خواستند و در همه سرزمین های اشغالی وحدت دارند و الهام بخش آنها مرد فرزانه ای همچون امام راحل است.

 

مدیر میراث فرهنگی تربت حیدریه خبر داد؛

ورود ۳۵۰ هزار زائر و گردشگر به تربت حیدریه

محمدی گفت: از ابتدای نوروز تاکنون به ۳۵۰ هزار مسافر و زائر و گردشگر در مجتمع های خدماتی، رفاهی، ایستگاههای استقبال و اسکان، مراکز گردشگری و بقاع متبرکه خدمات رسانی شده است.

 

کارشناس ارشد مسایل سیاسی:

وضعیت اوکراین صفحه جدیدی از کارنامه فریبکاری آمریکا و کشورهای غربی است/حمایت ها از اوکراین کاسب کارانه و در راستای منافع غرب است

قنادباشی گفت: استعمار همیشه با زبان زور وارد کشورها نمی شود و در این سالیان اخیر موثرترین روش تسلط و استعمار، فریب کاری و استفاده از انواع وعده ها و دروغ بوده و وضعیت امروز اوکراین هم صفحه جدیدی از کارنامه فریبکاری آمریکا و کشورهای غربی است.

 

وزیر آموزش و‌پرورش

۳۴۸۰۰ نیروی جدید سال آینده در آموزش و پرورش استخدام می شوند

نوری با بیان اینکه ۳۴ هزار و ۸۰۰ نیروی جدید سال آینده در آموزش و پرورش استخدام می شوند، گفت: به دلیل تکمیل ظرفیت سازمان سنجش آزمون استخدامی اردیبهشت سال آینده برگزار می شود.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:

تنها 25 درصد از جمعیت منطقه تربت حیدریه نوبت سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند

بهره مند با هشدار نسبت به سرعت انتقال سویه اُمیکرون گفت: تنها 25 درصد جمعیت تحت پوشش دانشگاه در شهرستان‌های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه نوبت سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

 

رییس فرهنگ و ارشاد تربت حیدریه:

چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در تربت حیدریه آغاز شد

نخعی نیا گفت: همزمان با سراسر کشور چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر شهرستانهای تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجموعه فرهنگی تاریخی قطب الذین حیدر آغاز شده است‌.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه خبر داد؛

سالن بدنسازی شهید سالاری هفته آینده به بهره برداری می رسد/تکمیل مجموعه آبی شهدای غواص نیازمند ۴ میلیارد تومان اعتبار است

سرهنگ ناصری موحد گفت: سالن بدنسازی شهید سالاری با زیر بنای ۴۰۰ متر مربع و هزینه بری ۵ میلیارد ریالی هفته آینده و در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه عنوان کرد:

مراکز بهداشتی و درمانی تربت حیدریه در آماده باش کامل/بستری۷۱بیمارکرونایی در بیمارستان نهم دی/تعطیلی ۹۰ مدرسه تاکنون

دکتر ابراهیمی پور گفت: با اعلام وضعیت قرمز در شهرستان تربت حیدریه تمامی مراکز درمانی و بهداشتی این شهرستان در حالت آماده باش کامل به سر می برند و تاکید شده که به‌ صورت کامل و با تمام توان به مراجعه‌کنندگان و بیماران خدمات ارائه کنند.

 

با حضور مدیران کل مجموعه وزارت رفاه انجام گرفت؛

دیدار چهره به چهره و بدون واسطه با مردم پای میز خدمت/میز خدمت فرصتی برای پاسخگویی بدون واسطه مدیران به مطالبات مردم است

مدیران کل مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی با حضور در تربت حیدریه دیدار چهره به چهره و بدون واسطه ای با مردم این دیار برگزار کردند و بصورت مستقیم به مشکلات شهروندان این شهر رسیدگی کردند.

 

بدنبال واهمه غرب از پیاده‌سازی تئوری نظامی و سیاسی مکتب سلیمانی در منطقه بررسی شد؛

پیامد حضور شهید سردار سلیمانی در عراق و سوریه، تشکیل امت واحده است/ فعالیت مقتدرانه محور مقاومت در مقابل آمریکا با تأسی از مکتب سلیمانی

ماحصل حضور شهید سردار سلیمانی در جبهه مقابله با داعش علاوه بر تبیین جبهه حق و ظلم‌ستیزانه ایران در جوامع بین‌الملل، آثاری ماندگار در زمینه تقویت خودباوری و همبستگی در بین مردم عراق و سوریه داشته و گزاره «مکتب سلیمانی» نه‌تنها در کشورمان بلکه در مناطقی که این تئوریسین نظامی و سیاسی حضور داشته در حال صرف شدن است.

 

مدیرکل راه آهن شرق:

پیگیر افزایش سهمیه برای مسافران هستیم/سهمیه ها شناور و آنلاین است

شرقی در پاسخ به پیگیری های مکرر رسانه ها نسبت به افزایش سهمیه مسافران برای ایستگاه راه آهن تربت حیدریه گفت: در حال حاضر ناوگان حمل و نقل ریلی شرق، قطارهای مناسبی برای تهران، کرمان و بندرعباس دارد و نسبت به افزایش سالن و سهمیه برای مسافران نیز پیگیر هستیم.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه:

بساط شرارت آمیز آمریکایی ها از غرب آسیا جمع می شود

سرهنگ ناصری موحد گفت: شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور آمریکایی ها در منطقه غرب آسیا است و اکنون بساط شرارت آمیز آنها در حال جمع شدن است.

 

مسوول بسیج سازندگی تربت حیدریه عنوان کرد؛

نسیم مواسات و همدلی با توزیع ۴۸۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه

فتوحیان گفت: در آستانه سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله و در ادامه رزمایش کمک مومنانه ۴۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش ریالی ۲۴ میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی سپاه و با مشارکت خیرین و موسسات خیریه بین نیازمندان و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی توزیع شد.

 

پس از چند دهه انتظار؛

پروژه دو بانده شدن محور تربت حیدریه به زاوه تامین اعتبار شد

بلاخره پس از چند دهه انتظار محور تربت حیدریه به زاوه بعنوان یکی از جاده های پر حادثه خراسان رضوی از محل ماده ۵۶ بانک ها به میزان ۲۳۰ میلیارد تومان تامین اعتبار شد.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه:

محبوبیت فرمانده شهید جبهه مقاومت با اعمال سلیقه شبکه های اجتماعی خارجی از بین نمی رود

سرهنگ ناصری موحد در واکنش به ادای احترام کاربران شبکه های اجتماعی جهان به فرمانده شهید جبهه مقاومت، اظهار داشت: شهید سلیمانی نه فرمانده سپاه قدس بلکه فرمانده بسیج جهان اسلام است و با اعمال سلیقه شبکه های خارجی ذره ای از محبوبیت این شهید گرانقدر کم نخواهد شد.

 

کارشناس مسایل سیاسی مطرح کرد؛

ایجاد محدودیت در آزادی بیان از سوی مدعیان آزادی، ماهیت تروریسم فضای مجازی را نشان می دهد

عظیم پور با انتقاد از حذف پست های مرتبط با شهید سلیمانی در اینستاگرام، از آن بعنوان نوعی تروریسم در فضای مجازی یاد کرد و افزود: ایجاد محدودیت در آزادی بیان از سوی مدعیان آزادی، ماهیت تروریسم فضای مجازی را نشان می دهد.

 

در شب یلدا:

«کف زنی» آئین سنتی مردم بایگ در شب چله

آیین سنتی "کف زنی" شب یلدا از دیرباز در شهر بایگ تربت حیدریه در دو شب با عناوین شب «چله‌ کلو یا بزرگ» و «چله خرد یا کوچک» برگزار می‌شده که بر اساس گاه شمار بومی و قدیمی در بایگ چله کلو زمستان از فردای این شب یعنی از اول دیماه آغازشده و تا 40 روز ادامه دارد

 

محکومیت گستره علمای اهل سنت خراسان رضوی نسبت به توهین به مقدسات شیعیان و اهل بیت(ع)؛

تلاش دشمنان تفرقه افکنی بین مسلمان است/ توهین کنندگان به اهل بیت(ع) از دایره اسلام خارجند

شماری از علمای اهل سنت گفتند: دشمن امروز توطئه می‌کند که به یک طریقی تفرقه بین جامعه اسلامی ایجاد کند، باید علمای اسلام هوشیار باشند و بصیرت خود را افزایش دهند و متوجه شوند که طعمه دشمن نشوند.

 

شهردار تربت حیدریه:

پروژه کمربند گردشگری پیشکوه در تربت حیدریه احداث می‌شود

عظیمی گفت: کمربند گردشگری پیشکوه ( کمربند سبز ) با مقطع عرضی ۴۵ متر از پارک ثامن آغاز و در امتداد پارک پیشکوه تا جاده بایگ ادامه می یابد.

 

مدیر میراث فرهنگی تربت حیدریه خبر داد؛

احیای مجموعه تاریخی حاجی رئیس تربت حیدریه با کاربری حمام سنتی

محمدی گفت: مجموعه تاریخی حاجی رئیس تربت حیدریه از حمام های شاخص و بزرگ کشور به لحاظ معماری و وسعت است که با مشارکت بخش خصوصی و با کاربری حمام سنتی و سیستم گرمایشی جدید احیا می شود.

 

مدیر میراث فرهنگی تربت حیدریه:

نخستین جشنواره گردشگری زعفران در تربت حیدریه آغاز شد

محمدی گفت: نخستین جشنواره گردشگری زعفران با هدف معرفی ظرفیت های حوزه گردشگری و کشاورزی زعفران با کمک بخش خصوصی در منطقه تربت حیدریه کار خود را آغاز کرده است.

 

معاون عمرانی فرماندار تربت حیدریه عنوان کرد؛

تسریع در عملیات اجرایی پل محور بایگ و کدکن/تکمیل پروژه روشنایی ورودی تربت حیدریه تا دوماه آینده

کریمی گفت: عملیات بار ریزی و زیر سازی برای آسفالت پل محور بایگ به تربت حیدریه در حال اتمام است و بلافاصله پس از ایمن سازی و اجرای گاردریل این محور زیر بار ترافیک خواهد رفت.

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه تربت حیدریه:

تاکنون 42 جایگاه در جنوب خراسان رضوی به مدار سوخت رسانی برگشته است

بلندی گفت: پس از اختلال در سیستم هوشمند سازی سوخت رسانی کشور از ظهر دیروز تا این لحظه از مجموع 63 جایگاه در سطح جنوب خراسان رضوی 42 جایگاه به مدار سوخت رسانی بازگشته است

 

رییس هیئت فوتبال تربت حیدریه عنوان کرد؛

آغاز لیگ دسته اول فوتسال نونهالان کشور در تربت حیدریه

یوسفی گفت: لیگ دسته اول فوتسال نونهالان کشور از عصر امروز به میزبانی تیم گوشت روز تربت حیدریه آغاز می شود.

 

قوانین جدید گریبانگیر شهرداران

شهردار تربت حیدریه نیامده رفت

هفت عضو شورای شهر تربت حیدریه در جلسه علنی 17 شهریور ماه با الاتفاق مهدی قدرتی را بعنوان شهردار این شهر انتخاب کردند اما حالا پس از یک ماه و اندی نماینده مردم در مجلس از عدم احراز شرایط قانونی جدید و حذف وی از سمت شهرداری خبر می دهد.

 
x
حماسه فتح خرمشهر نماد پیوستگی، وحدت و ایثار نیروهای مسلح است رزمایش اقتدار الی بیت المقدس بسیج در تربت حیدریه برگزار شد اقتصاد زیارت را بعنوان یک اولویت در دستور کار قرار دادبم ۱۰۸ مصوبه نتیجه سفر هیات دولت و مدیران کل دستگاههای اجرایی خراسان رضوی به تربت حیدریه کار جهادی تنها راه برون رفت از مشکلات کشور است/کار در دستگاههای اجرایی قرارگاهی دنبال می شود شرکت های دانش بنیان در مجتمع های متناسب طراحی و در شهرک های صنعتی و دانشگاهها مستقر شوند/سرمایه اعتماد و برندینگ دو شاخصه مهم شرکت های دانش بنیان ابنیه پروژه فرهنگی هنری پیشکوه تربت حیدریه باید تا پایان سال به بهره برداری برسد استاندار خراسان رضوی به تربت حیدریه سفر کرد 17500 جعبه تخم نوغان بین نوغانداران استانهای خراسان توزیع شد/ پیش بینی تولید 720 تن پیله در خراسان بزرگ جوانان خوشفکر نظام اسلامی ظرفیت های بالقوه کشور را به فعلیت برسانند پایگاه های آمریکایی، اروپایی و سعودی با تامین مالی و فکری شبکه های ماهواره ای و مجازی بدنبال تحریف و انحراف افکار عمومی جامعه هستند راه اندازی ۴۵۰ مرکز حل اخنلاف همیاران صلح در مساجد خراسان رضوی
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escort