نماینده مردم تربت حیدریه عنوان کرد؛

عدم کیفیت ارائه خدمات راه آهن شرق از دلایل سوانح ریلی/تایید مدیران راه آهن جمهوری اسلامی بر استقلال راه آهن تربت حیدریه

زنگنه تاکید کرد: خیلی از سوانحی که در منطقه شرق طی سال‌های گذشته به ویژه سانحه اخیر قطار مشهد - یزد که رخ داد به اذعان بسیاری از کارشناسان طول مسیر یکی از عوامل بروز این حوادث و عدم کیفیت ارائه خدمات در شرق کشور بوده است.

 

نایب ریییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی خبر داد؛

الزام وزارت بهداشت به تجهیز و راه اندازی مراکز ناباروری در دانشگاههای علوم پزشکی کشور

زنگنه گفت: در ماده 41 قانون، وزارت بهداشت مکلف شده که حداقل یک مرکز تخصصی ناباروری سطح دو در دانشگاه‌های علوم پزشکی و یک مرکز درمان ناباروری سطح سه به ازای هر استان اعم از دولتی و غیر دولتی تجهیز و راه اندازی کند.

 

عضو هیات مدیره صنایع همگن خراسان رضوی خبر داد؛

تولید 10 درصد شکر کشور در خراسان رضوی

اژدری، میزان تولید شکر در کارخانه‌های قند این استان را، 150 هزارتن در سال عنوان کرد و گفت: این رقم معادل 10 درصد تولید کشور است.

 

کارشناس مسایل سیاسی:

فضای تهدید موجود در دنیا شبکه ای است/امروز قدرت جمهوری اسلامی ایران به شرق مدیترانه رسیده است

قدرت اله عظیم پور با بیان اینکه فضای تهدید موجود در دنیا شبکه ای و با پول سعودی ها اداره می شود، گفت: نظام بین الملل فضایی دارد که در آن تهدید یک امر دائمی، پایان ناپذیر و تکرار شونده است و فقط نوع و شدت آن، مکان و زمان و بازیگر آن تغییر پیدا می کند.

 

در حاشیه اجلاسیه مجمع عالی بسیج

پهباد حواصیل ساخت دانش آموزان نخبه بسیجی تربت حیدریه رونمایی شد

پهباد حواصیل ساخت دانش آموزان نخبه بسیجی دبیرستان شهید بهشتی تربت حیدریه با قابلیت حمل محموله های پزشکی، امدادی و نظامی و همچنین تصویربرداری و نقشه برداری رونمایی شد.

 

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تربت حیدریه:

ساختمان مرکزی آتش نشانی تربت حیدریه ایمن نیست/تجهیزات آتش نشانی تربت حیدریه فقط تا دو طبقه ارتفاع را خدمات می دهد

چوپان با بیان اینکه ۹۰ درصد ساختمانهای این شهر که قبل از سال ۹۵ بدون تاییدیه و نظارت آتش نشانی ساخته شده ناایمن هستند، گفت: یکی از این ساختمان ها ایستگاه مرکزی آتش نشانی است که طبق اعلام کارشناس رسمی دادگستری باید تخریب شود.

 

نماینده مردم تربت حیدریه عنوان کرد؛

چراغ سبز جام جهانی به زعفران ایران

زنگنه گفت: با امضای تفاهم‌نامه ای امسال ۲۰۰تن زعفران به قطر منتقل می‌شود و این اتفاق بی نظیر همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال باعث می شود که همه دنیا زعفران ایرانی را با برند ایران ببینند.

 

نماینده مردم تربت حیدریه اعلام کرد؛

قیمت خرید حمایتی زعفران ۴۱ میلیون تومان

زنگنه از اعلام قیمت خریدحمایتی زعفران در سال جاری خبر داد و افزود: قیمت حمایتی زعفران برای یک کیلو نگین مرغوب ۴۱میلیون و ۲۱۵هزار تومان تعیین شد.

 

رییس اداره صمت تربت حیدریه خبر داد؛

اشتغالزایی بیش از ۲هزار نفر در تربت‌حیدریه

اشرفی گفت: در طول یکسال اخیر ۲هزار و ۶۰نفر در این شهرستان مشغول به کار شدند.

 

مدیرعامل شرکت آبفای تربت حیدریه در جمع خبرنگاران عنوان کرد؛

کمبود پنج هزار متر مکعب مخازن ذخیره سازی آب در تربت حیدریه/شناسایی یکهزار انشعاب غیر مجاز

عباسی با بیان اینکه در حال حاضر ظرفیت مخازن ذخیره سازی آب شهر تربت حیدریه ۳۸ هزار متر مکعب است، افزود: برای تامین نیاز فعلی شهروندان، پنج هزار متر مکعب باید به این ظرفیت افزوده شود که اسناد آن آماده و در حال تامین اعتبار آن هستیم.

 

مدیرعامل بنیاد ۱۵ خرداد:

خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه آبان‌ماه امسال به بهره برداری می رسد

علیان زادگان با بیان اینکه امسال ۵ خوابگاه دانشجویی در سطح کشور به بهره برداری می رسد، گفت: خوابگاه دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه با ظرفیت ۲۲۰ نفر طبق برنامه ریزی انجام شده آبان امسال به بهره برداری می رسد.

 

مدیر اداره توسعه نوغانداری استانهای خراسان:

17500 جعبه تخم نوغان بین نوغانداران استانهای خراسان توزیع شد/ پیش بینی تولید 720 تن پیله در خراسان بزرگ

نصیری گفت: امسال در فصل تولید ابریشم 17500 جعبه تخم نوغان در بین پرورش دهندگان کرم ابریشم در شهرهای استانهای خراسان شمالی، جنوبی و رضوی توزیع شده است.

 

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مطرح کرد؛

اختصاص خط اعتباری ۷۰ هزار میلیارد تومانی برای کشاورزان و دامداران

زنگنه گفت: در راستای سیاست آزادسازی قیمت نهاده ها و همچنین برخی کالاهای اساسی توسط دولت، برای حمایت از تولید کنندگان در این حوزه ها، خط اعتباری ۷۰ هزار میلیارد تومانی تسهیلات ویژه برای کشاورزان، دامداران و مرغداران در نظر گرفته شده است.

 

معاون وزیر بهداشت:

۱۱۰۰ پروژه نیمه تمام بهداشتی تا پایان سال به بهره برداری می رسد

دکتر حیدری، مجموع پروژه های نیمه تمام حوزه بهداشت را ۱۱۰۰ طرح عنوان کرد و افزود: با توجه به تاکید مقام معظم رهبری بر بازسازی، تقویت و برقراری عدالت در حوزه بهداشت و بنا به دستور مقام عالی وزارت، تمام پروژه های نیمه تمام تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

 

مدیرعامل آبفای تربت حیدریه خبر داد؛

خسارت ۱۰ میلیارد ریالی سیل به تاسیسات آبرسانی تربت حیدریه

عباسی گفت: خسارت وارده به تاسیسات در سیل اخیر ۱۰ میلیارد ریال برآورد می‌شود و ضروری است نقاط آسیب دیده با تخصیص اعتبار موردنیاز، به سرعت ایمن سازی شوند.

 

مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه خبر داد؛

برداشت 130 تن گل محمدی از گلستان های تربت حیدریه

محمدی گفت: امسال پیش بینی می شود از 60 هکتار گلستان های گل محمدی در این شهرستان حدود 130 تن گل تر برداشت شود.

 

کارشناس ارشد مسایل سیاسی:

ناتوانی در برابر ایران و مقاومت، مناقشه داخلی رژیم غاصب صهیونیستی را رقم زده است

قنادباشی گفت: مناقشه داخلی رژیم غاصب صهیونیستی بخاطر آن است که در برابر ایران و مقاومت ضعیف شدند و نتوانستند امنیت اسرائیل را تامین کنند و این در حالی است که مردم فلسطین به پا خواستند و در همه سرزمین های اشغالی وحدت دارند و الهام بخش آنها مرد فرزانه ای همچون امام راحل است.

 

مدیر میراث فرهنگی تربت حیدریه خبر داد؛

ورود ۳۵۰ هزار زائر و گردشگر به تربت حیدریه

محمدی گفت: از ابتدای نوروز تاکنون به ۳۵۰ هزار مسافر و زائر و گردشگر در مجتمع های خدماتی، رفاهی، ایستگاههای استقبال و اسکان، مراکز گردشگری و بقاع متبرکه خدمات رسانی شده است.

 

کارشناس ارشد مسایل سیاسی:

وضعیت اوکراین صفحه جدیدی از کارنامه فریبکاری آمریکا و کشورهای غربی است/حمایت ها از اوکراین کاسب کارانه و در راستای منافع غرب است

قنادباشی گفت: استعمار همیشه با زبان زور وارد کشورها نمی شود و در این سالیان اخیر موثرترین روش تسلط و استعمار، فریب کاری و استفاده از انواع وعده ها و دروغ بوده و وضعیت امروز اوکراین هم صفحه جدیدی از کارنامه فریبکاری آمریکا و کشورهای غربی است.

 

وزیر آموزش و‌پرورش

۳۴۸۰۰ نیروی جدید سال آینده در آموزش و پرورش استخدام می شوند

نوری با بیان اینکه ۳۴ هزار و ۸۰۰ نیروی جدید سال آینده در آموزش و پرورش استخدام می شوند، گفت: به دلیل تکمیل ظرفیت سازمان سنجش آزمون استخدامی اردیبهشت سال آینده برگزار می شود.

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه:

تنها 25 درصد از جمعیت منطقه تربت حیدریه نوبت سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند

بهره مند با هشدار نسبت به سرعت انتقال سویه اُمیکرون گفت: تنها 25 درصد جمعیت تحت پوشش دانشگاه در شهرستان‌های تربت حیدریه، مه ولات و زاوه نوبت سوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

 

رییس فرهنگ و ارشاد تربت حیدریه:

چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر در تربت حیدریه آغاز شد

نخعی نیا گفت: همزمان با سراسر کشور چهاردهمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر شهرستانهای تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجموعه فرهنگی تاریخی قطب الذین حیدر آغاز شده است‌.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه خبر داد؛

سالن بدنسازی شهید سالاری هفته آینده به بهره برداری می رسد/تکمیل مجموعه آبی شهدای غواص نیازمند ۴ میلیارد تومان اعتبار است

سرهنگ ناصری موحد گفت: سالن بدنسازی شهید سالاری با زیر بنای ۴۰۰ متر مربع و هزینه بری ۵ میلیارد ریالی هفته آینده و در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره برداری می رسد.

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه عنوان کرد:

مراکز بهداشتی و درمانی تربت حیدریه در آماده باش کامل/بستری۷۱بیمارکرونایی در بیمارستان نهم دی/تعطیلی ۹۰ مدرسه تاکنون

دکتر ابراهیمی پور گفت: با اعلام وضعیت قرمز در شهرستان تربت حیدریه تمامی مراکز درمانی و بهداشتی این شهرستان در حالت آماده باش کامل به سر می برند و تاکید شده که به‌ صورت کامل و با تمام توان به مراجعه‌کنندگان و بیماران خدمات ارائه کنند.

 

با حضور مدیران کل مجموعه وزارت رفاه انجام گرفت؛

دیدار چهره به چهره و بدون واسطه با مردم پای میز خدمت/میز خدمت فرصتی برای پاسخگویی بدون واسطه مدیران به مطالبات مردم است

مدیران کل مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خراسان رضوی با حضور در تربت حیدریه دیدار چهره به چهره و بدون واسطه ای با مردم این دیار برگزار کردند و بصورت مستقیم به مشکلات شهروندان این شهر رسیدگی کردند.

 

بدنبال واهمه غرب از پیاده‌سازی تئوری نظامی و سیاسی مکتب سلیمانی در منطقه بررسی شد؛

پیامد حضور شهید سردار سلیمانی در عراق و سوریه، تشکیل امت واحده است/ فعالیت مقتدرانه محور مقاومت در مقابل آمریکا با تأسی از مکتب سلیمانی

ماحصل حضور شهید سردار سلیمانی در جبهه مقابله با داعش علاوه بر تبیین جبهه حق و ظلم‌ستیزانه ایران در جوامع بین‌الملل، آثاری ماندگار در زمینه تقویت خودباوری و همبستگی در بین مردم عراق و سوریه داشته و گزاره «مکتب سلیمانی» نه‌تنها در کشورمان بلکه در مناطقی که این تئوریسین نظامی و سیاسی حضور داشته در حال صرف شدن است.

 

مدیرکل راه آهن شرق:

پیگیر افزایش سهمیه برای مسافران هستیم/سهمیه ها شناور و آنلاین است

شرقی در پاسخ به پیگیری های مکرر رسانه ها نسبت به افزایش سهمیه مسافران برای ایستگاه راه آهن تربت حیدریه گفت: در حال حاضر ناوگان حمل و نقل ریلی شرق، قطارهای مناسبی برای تهران، کرمان و بندرعباس دارد و نسبت به افزایش سالن و سهمیه برای مسافران نیز پیگیر هستیم.

 

فرمانده سپاه تربت حیدریه:

بساط شرارت آمیز آمریکایی ها از غرب آسیا جمع می شود

سرهنگ ناصری موحد گفت: شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور آمریکایی ها در منطقه غرب آسیا است و اکنون بساط شرارت آمیز آنها در حال جمع شدن است.

 

مسوول بسیج سازندگی تربت حیدریه عنوان کرد؛

نسیم مواسات و همدلی با توزیع ۴۸۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تربت حیدریه

فتوحیان گفت: در آستانه سالروز شهادت حضرت زهرا سلام الله و در ادامه رزمایش کمک مومنانه ۴۸۰۰ بسته معیشتی به ارزش ریالی ۲۴ میلیارد ریال توسط بسیج سازندگی سپاه و با مشارکت خیرین و موسسات خیریه بین نیازمندان و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی توزیع شد.

 

پس از چند دهه انتظار؛

پروژه دو بانده شدن محور تربت حیدریه به زاوه تامین اعتبار شد

بلاخره پس از چند دهه انتظار محور تربت حیدریه به زاوه بعنوان یکی از جاده های پر حادثه خراسان رضوی از محل ماده ۵۶ بانک ها به میزان ۲۳۰ میلیارد تومان تامین اعتبار شد.

 
x
انتخاب مرکز رشد واحدهای فناور تربت‌حیدریه به عنوان مرکز رشد برتر کشور مهمترین راهبرد در مقابله با فتنه ها تقویت باورها و جهاد تبیین است/امروز دشمن بدنبال نفوذ مدرن و استحاله فکری است وزیر جهاد کشاورزی جلوی تضییع حقوق زعفران کاران را بگیرد/مافیای زعفران دوباره فعالیت خود را آغاز کرده است خرید حمایتی ۲.۵ تن طلای سرخ از زعفرانکاران تربت حیدریه نخستین میدان تیر تاکنیکال نیروی زمینی ارتش در تربت حیدریه افتتاح شد بسیج محاسبات دشمنان و منافقین را بر هم زده است/نماینده مجلس باید دشمن شناس، شجاع و نترس باشد ایران قوی دشمنان انقلاب اسلامی را عاصی و به هراس انداخته است/تفکر و منطق بسیج رفع تهدیدات و تبدیل ان به فرصت هاست برای ترویج گفتمان انقلاب نیازمند محتوای اثر گذار در قالب های مختلف هستیم/ظرفیت اعتباری و سرمایه گذاری برای تولید محتوا لازم داریم حمله ناجوانمردانه به مدافعان امنیت اوج عجز دشمنان انقلاب اسلامی است/جهاد تبیین خدمت رسانی بی منت برای مردم است جمهوری اسلامی پاسخ سخت افزاری و نرم افزاری سختی به رسانه های معاند خواهد داد/روایت پردازی و اخبار رسانه های ضد انقلاب ناظر به ناامید کردن مردم ایران است بسیج موتور پیشران و محرک نظام اسلامی است/تفکر بسیج کشورهای منطقه و جهان اسلام را فرا گرفته است اختصاص هزار مترمربع زمین برای احداث پردیس سینمایی تربت حیدریه
hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesGeciktirici