رییس اداره اوقاف تربت حیدریه:

درآمد موقوفات منطقه تربت حیدریه ۱۳۱ درصد رشد داشته‌است/طلب ۸ میلیارد تومانی موقوفات از دستگاههای اجرایی

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستانهای تربت حیدریه، مه ولات و زاوه با اشاره به اینکه عمده نیات موقوفات در این خطه به عزاداری سیدالشهدا علیه السلام تعلق دارد، گفت: در عین حال با توجه به اجرای طرح‌های مضارعه‌ای و محصولی، درامد موقوفات ۱۳۱ درصد رشد داشته‌است.

 

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه عنوان کرد؛

اجرای 50 عنوان برنامه شاخص با محوریت جهاد تبیین در هفته دفاع مقدس/مهمترین تجهیزات دشمن در جنگ ترکیبی و شناختی، رسانه است

فرمانده سپاه ناحیه تربت حیدریه با اشاره به برگزاری 50 عنوان برنامه شاحص گرامیداشت هفته دفاع مقدس در این خطه، گفت: با توجه به جنگ ترکیبی و شناختی دشمن که عمدتا با امپراطوری دروغ رسانه ای شکل گرفته برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس با محوریت جهاد تبیین برگزار می شود.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه:

اجتماع بزرگ پیاده روی اربعین حسینی در تربت حیدریه برگزار می‌شود

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان تربت حیدریه از اجتماع بزرگ پیاده روی اربعین حسینی در صبح روز اربعین در تربت حیدریه خبرداد.

 

سخنگوی کمیسیون نلفیق برنامه هفتم عنوان کرد؛

افزایش بیش از ۴ برابری اعتبارات حوزه ورزش در لایحه برنامه هفتم توسعه

سخنگوی کمیسیون نلفیق برنامه هفتم توسعه گفت: در صورت رای مثبت نمایندگان در صحن، اعتبارات حوزه ورزش کشور به حدود ۱۴ هزار میلیارد تومان یعنی چیزی بیش از ۴ برابر اعتبارت فعلی، افزایش خواهد یافت.

 

شهردار تربت حیدریه عنوان کرد؛

بهره برداری از پروژه‌های شهرداری با اعتبار ۳۸ میلیارد تومان

شهردار تربت حیدریه گفت: همزمان با آخرین روز هفته دولت پروژه‌های شهرداری تربت حیدریه با هزینه بری ۳۸ میلیارد تومان به بهره برداری رسید.

 

همزمان با هفته دولت؛

نخستین مرکز نخصصی مشاوره و گفتار درمانی آموزش و پرورش تربت حیدریه راه اندازی شد

نخستین مرکز نخصصی مشاوره و گفتار درمانی آموزش و پرورش تربت حیدریه عصر امروز با حضور خانواده خیر مرحوم سید نصراله اسحاق نیا و مسئولان استانی و شهرستانی راه اندازی شد.

 

همزمان با پنجمین روز هفته دولت انجام گرفت؛

بهره‌برداری از ۲۱ پروژه مخابراتی در تربت حیدریه

مدیر شرکت مخابرات تربت حیدریه گفت: همزمان با پنجمین روز هفته دولت ۲۱پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۸ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال در سطح این شهرستان افتتاح و یا کلنگ‌زنی شد.

 

مجروح کردن آمر به معروف در جمعه بازار تربت حیدریه/دبیرستاد امربه معروف؛ پرونده در مراجع قضایی تشکیل و در حال تحقیق و بررسی است

عصر روز جمعه یکی از کسبه جمعه بازار تربت حیدریه در پی امر به معروف جوانی که برای #نوامیس_مردم مزاحمت ایجاد کرده‌بود مورد ضرب و شتم قرار گرفت و در مقابل همسرش صورتش را با چندین ضربه چاقو مجروح کردند.

 

معاون سیاسی فرماندار تربت حیدریه عنوان کرد؛

پیش ثبت نام ۶۷ نفر در حوزه انتخابیه تربت حیدریه

معاون سیاسی امنیتی فرماندار تربت حیدریه گفت: تا این لحظه ۶۷ نفر در حوزه انتخابیه تربت حیدریه، مه‌ولات و زاوه برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش ثبت‌نام خود را قطعی کردند.

 

رئیس اداره راهداری تربت حیدریه عنوان کرد؛

آغاز عملیات اجرایی ترمیم و روکش آسفالت 28 کیلومتر از راههای اصلی شهرستان تربت حیدریه

رئیس اداره راهداری تربت حیدریه گفت: در راستای تحقق اهداف دولت خدمتگذار عملیات اجرایی بیش از 28 کیلومتر از راههای اصلی شهرستان تربت حیدریه آغاز شده است.

 

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه:

مرکز ملی فضای مجازی ملزم به تهیه سند سیاست‌ها و راهبردها در این حوزه شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه گفت: مرکز ملی فضای مجازی ملزم شد سند سیاست‌ها و الزامات تنظیم گری، سکوهای فضای مجازی و اقتصاد دیجیتال را ظرف سه ماه مصوب و به تائید شورای عالی فضای مجازی برساند و بعد از آن تمام سکوهای فضای مجازی مکلف به رعایت قوانین این سند هستند.

 

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه:

صنایع و پالایشگاههای بزرگ کشور منابع آبی خود را باید تغییر دهند

سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه با اشاره به مصوبات اخیر این کمیسیون در خصوص مدیریت منابع آبی گفت: در برنامه هفتم توسعه دولت صنایع بزرگ، پالایشگاهها و نیروگاههای کشور را ملزم کرده در یک بازه زمانی منابع آبی خود را با منابع آبی نامتعارف مانند پساب جایگیزن کنند.

 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی:

پنج شهر خراسان رضوی در وضعیت عدم توازن تولید و مصرف آب قرار دارند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی با بیان اینکه پنج شهر خراسان رضوی در وضعیت عدم توازن تولید و مصرف آب قرار دارند، گفت: این شهرها شامل تربت حیدریه، گناباد، شاندیز، مشکان و روشناوند هستند که با کمبود آب و قطعی‌های مکرر نیز مواجه هستند.

 

رئیس خانه صنعت و معدن خراسان رضوی:

با روش‌های انشایی و غیر علمی تصمیم‌گیران نظام را دچار اشتباه محاسباتی نکنید/با روکش‌‌های قشنگ وزارت واردات را ایجاد نکنید

رئیس خانه صنعت و معدن خراسان رضوی با انتقاد صریح از تدوین برنامه توسعه هفتم، خطاب به نمایندگان مجلس گفت: با روش‌های غیرواقعی، انشایی و غیر علمی تصمیم‌گیران نظام را دچار اشتباه محاسباتی نکنید.

 

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی:

خط انتقال گاز تربت جام به صالح آباد تا زمستان به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت گاز خراسان رضوی گفت: پروژه خط انتقال ۱۶ اینچ تربت جام به صالح آباد با هزینه بری ۶۰۷ میلیارد تومان تا قبل از فصل زمستان به بهره برداری می‌رسد.

 

نماینده مردم تربت حیدریه خبر داد؛

اختصاص ۶۶ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های هادی روستاهای تربت حیدریه و مه ولات

نماینده مردم تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی‌گفت: در سفر یک روزه معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به منطقه تربت حیدریه مبلغ ۶۶ میلیارد تومان برای اجرای طرح‌های هادی روستاهای منطقه اختصاص یافت.

 

رئیس مرکز جهاد کشاورزی جلگه رخ:

تولید ۱۶ هزار تن گندم در جلگه رخ تربت حیدریه

رئیس مرکز جهاد کشاورزی جلگه رخ گفت: امسال از مجموع ۷۷۰۰ هکتار سطح زیر کشت گندم دیم و آبی حدود ۱۶ هزار تن محصول در این متطقه برداشت می‌شود.

 

شهردار تربت حیدریه:

سیستم پایش رادیویی تربت حیدریه دیجیتالی می شود

شهردار تربت حیدریه گفت: در راستای ایجاد زیرساخت های شهر هوشمند و با نصب و تجهیز ۲۰ دوربین نظارتی ظرف مدت ۱۸ ماه، زمینه برای تبدیل سیستم پایش رادیویی به دیجیتال با اجرای ۹ کیلومتر فیبر نوری در تفاهم نامه با مخابرات استان فراهم شد.

 

مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی عنوان کرد؛

۱۸۲ هزار میلیارد ریال مالیات و عوارض در خراسان رضوی وصول شد/فرار مالیاتی ۷۷ هزار میلیارد ریالی در خراسان رضوی

مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی با بیان اینکه ۹۵ درصد بودجه و اعتبارات استانی از محل وصول مالیات و عوارض اختصاص پیدا می‌کند، گفت: برهمین اساس سال گذشته ۱۸۲ هزار میلیارد ریال مالیات و عوارض در این استان وصول و به حساب خزانه واریز شده‌است.

 

رئیس انجمن راویان دفاع مقدس خراسان رضوی:

بالغ بر ۶۰۰ راوی در خراسان رضوی فعالیت دارند/جلسات راویان دفاع مقدس را روایت محور کنید

رئیس هیات مدیره موسسه مردم‌نهاد انجمن راویان فتح رضوی گفت: در حال حاضر بالغ بر ۶۰۰ راوی در سطح خراسان رضوی فعالیت دارند که نیمی از این راویان در اردوهای راهیان نور در فصول مختلف سال، دفاع مقدس را برای زائران سرزمین نور و همچنین مدارس و دانشگاهها روایت می کنند.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه:

تربت حیدریه عضو دبیرخانه شهرهای گردشگری مقاومت کشور می‌شود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه گفت: رایزنی‌های انجام شده تربت حیدریه شهر پیشتاز در انقلاب اسلامی که مفاخر، اندیشمندان، عالمان و عارفان متعددی را در خود جای داده به عنوان یکی از اعضای دبیرخانه گردشگری شهرهای مقاومت انتخاب می‌شود.

 

رئیس مرکز جهاد کشاورزی جلگه رخ عنوان کرد:

پیش بینی برداشت ۳۰۰ تن کلزا در جلگه رخ تربت حیدریه

رئیس مرکز جهاد کشاورزی جلگه رخ از آغاز برداشت دانه روغنی کلزا در اراضی دشت گل این بخش خبر داد و گفت: پیش بینی می‌شود امسال ۳۰۰ تن کلزا از اراضی زیر کشت برداشت شود.

 

مسئول دفتر سیاسی اجتماعی حوزه‌های علمیه کشور:

هوشمندی سیاسی و مدیریت قوی امام خمینی (ره) استکبار را به زانو درآورد

مسئول دفتر سیاسی اجتماعی حوزه‌های علمیه کشور گفت: هوشمندی سیاسی و مدیریت قوی امام راحل در مدت ۱۰ سال ابتدای انقلاب در برابر سیاست‌های استکباری و استعماری، نظام سلطه را به زانو درآورد.

 

سرپرست بیمارستان آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام عنوان کرد؛

زندگی دوباره ۱۴ بیمار با اهدای اعضای دو بیمار مرگ مغزی اهل تربت حیدریه

سرپرست بیمارستان آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تربت حیدریه گفت: مرحومان سعید یوسفی ٣٣ ساله و احمد نوروزی ۶۱ ساله که دچار مرگ مغزی شده‌بودند با مساعدت و خیراندیشی خانواده‌های این زنده یادان و تلاش کادر درمانی بیمارستان امام حسین علیه السلام تربت حیدریه به واحد فراهم آوری اعضای پیوند در مرکز پیوند اعضای دانشگاه مشهد معرفی و تحت عمل جراحی اهدای عضو قرار گرفتند.

 

رئیس میراث فرهنگی تربت حیدریه:

بازآفرینی فرهنگ در بافت تاریخی تربت حیدریه اولویت نخست مدیریت شهری باشد

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تربت حیدریه با تاکید بر اینکه نگاه مدیریت شهری در بناهای اطراف آب انبار شیر چهارسوق باید تغییر کند، گفت: هسته مرکزی شهر تربت حیدریه سراسر بافت تاریخی است که برای احیای هویت آن و بازآفرینی فرهنگ نیازمند نگاه ویژه مسئولان است.

 

رئیس میراث‌فرهنگی تربت حیدریه:

شرکت خدمات مسافرتی در تربت‌ حیدریه تعلیق شد

رئیس اداره میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی تربت‌ حیدریه از تعلیق فعالیت یک شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری این شهر به مدت سه ماه خبر داد.

 

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی خبر داد؛

اضافه شدن 58 هزار مترمربع به فضای آموزشی خراسان رضوی

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی گفت: پارسال با مشارکت خیرین و سازمان نوسازی و با بهره برداری از 167 پروژه، 644 کلاس درس معادل 58 هزار مترمربع به فضای آموزشی این استان اضافه شد.

 

معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی:

۱۹۵۳ پروزه آموزشی در روستاهای خراسان رضوی چشم انتظار کمک خیرین است

معاون توسعه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی با بیان اینکه اولویت ما اتمام پروژه‌های نیمه تمام است، گفت: برای امسال ۱۹۵۳ پروژه در روستاهای این استان پیش بینی شده که در طرح تحول استان با توجه به اعتبارات دولتی و نوسازی وهمچنین مشارکت خیرین و موسسات خصوصی این پروژه‌ها به بهره برداری برسد.

 

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر تربت حیدریه خبرداد؛

پیشنهاد نامگذاری سوم تیرماه به نام روز روزنامه و روزنامه‌نگار در تقویم رسمی‌کشور

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تربت حیدریه گفت: پیگیر نامگذاری سوم تیرماه سالروز شهادت شیخ احمد تربتی مدیر روزنامه روح القدس و اولین روزنامه‌ نگار شهید تاریخ ایران به‌ عنوان روز روزنامه و روزنامه‌نگار هستیم.

 

مدیر مجموعه آبی آبشار عنوان کرد؛

ادامه فعالیت پروژه آبی آبشار از اوایل خرداد/پایان سال پروژه را تحویل می‌دهیم

مدیر مجموعه آبی آبشار با بیان اینکه به هیچ عنوان قصد تعطیل کردن پروژه را تداریم، افزود: تیم اجرایی سابق ضعیف، زمان بر پیش می‌رفت و شاید تا چند سال دیگر کار به سرانجام نمی‌رسید لذا نتیجه گرفتیم پیمانکار، مهندسین و ناظرین را تغییر بدهیم تا در زمان کوتاهتر و کیفیت بهتر پروژه را به پایان برسانیم.

 
x
اساتید و معلمان جهاد تبیین را در اولویت‌های خود قرار دهند/ضمانت ادامه پیشرفت‌ها در دستان دانش آموزان امروز است هنرمندان برای تبیین دستاوردهای دفاع مقدس به میدان بیایند اغتشاشات پارسال حاصل اجماع همه مراکز تهدید علیه جمهوری اسلامی‌بود کمبود فضای آموزشی و نیروی انسانی دو چالش مهم آموزش و پرورش تربت حیدریه محتواهای ناب دفاع مقدس باید استخراج و تبیین شود پیشکسوتان تربت‌حیدریه، دفاع مقدس را در دانشگاهها روایت می‌کنند راه اندازی بیمارسنان زاوه معطل تکمیل کادر درمان درآمد موقوفات منطقه تربت حیدریه ۱۳۱ درصد رشد داشته‌است/طلب ۸ میلیارد تومانی موقوفات از دستگاههای اجرایی اجرای 50 عنوان برنامه شاخص با محوریت جهاد تبیین در هفته دفاع مقدس/مهمترین تجهیزات دشمن در جنگ ترکیبی و شناختی، رسانه است کمربندی شهر رباط سنگ پس از ۱۰ سال چشم انتظاری بازگشایی شد قدم به قدم تا به حرم روایت تصویری از زائران پیاده به آسمان هشتم امتداد حماسه اربعین حسینی در محورهای مواصلاتی به مشهدالرضا علیه السلام جلوه نمایی می کند
hacklink al hd film izle duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort hacklink dizi film izle tüp bebek merkezi hacklink al crypter erotik film izle