بدون نظر
 
رئیس کمیسیون اقتصاد شورای شهر تربت حیدریه:
۸۷ درصد بودجه شهرداری تربت حیدریه محقق شد
تاریخ انتشار : ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ در ۱۲:۲۱ ب.ظ
 
نادر سلیمانی گفت: تا پایان بهمن 98، با احتساب 614 میلیارد ریال در آمد، معادل 87 درصد بودجه شهرداری تربت حیدریه محقق شده است

نادر سلیمانی، رئیس کمیسیون اقتصاد و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، در خصوص بودجه ۱۲ ماهه سال ۱۳۹۸ شهرداری گفت: بودجه مصوب شهرداری در سال ۹۸ مبلغ 700 میلیارد ریال بوده که تا پایان بهمن ماه پارسال 614 میلیارد ریال معادل ۸۷ درصد بودجه محقق شده است..

وی به سرفصل های بودجه شهرداری اشاره کرد و افزود: تعداد سرفصل‌های درآمد شهرداری ۳۶ مورد، سرفصل هایی که درآمد کمتر از بودجه مصوب محقق شده ۲۲ مورد و همچنین تعداد سرفصل هایی که درآمد بیشتر از بودجه مصوب محقق شده ۱۴ مورد است.

سلیمانی به بعضی از سرفصل های در آمد که تغییرات زیادی داشته و درآمد بیشتر از بودجه مصوب سال بوده، اشاره کرد و بیان داشت: کمک بلاعوض عمرانی دولت که 10 میلیارد ریال بوده 67 میلیارد ریال آن، عوارض و مالیات بر ارزش افزوده که 99 میلیارد ریال بوده، 132 میلیارد ریال و همچنین عوارض بر پروانه های ساختمانی که 120 میلیارد ریال بوده 155 میلیارد ریال آن محقق شده است.

عضو شورای شهر تربت حیدریه خاظر نشان کرد: همچنین در ادامه این سرفصل ها عوارض سالیانه خودرو که 10 میلیارد ریال بوده، 11 میلیارد ریال آن، خدمات پیمانکاری که 10 میلیارد ریال بوده، 25 میلیارد ریال، در آمد حاصل از فروش محصولات آسفالت که 500 میلیون ریال بوده، 6 میلیارد و 562 میلیون ریال و همچنین حذف پارکینگ که بودجه مصوب آن 2 میلیارد ریال بوده 15 میلیارد و 871 میلیون ریال نیز محقق شده است.

وی با بیان اینکه اصلاح بودجه سال ۹۸ شهرداری در دستور کار کمیسیون اقتصاد قرار دارد، افزود: بودجه سال 99 شهرداری مبلغ 896 میلیارد ریال برآورد شده است.

این عضو شورای شهر تربت حیدریه پیش بینی کرد با ارائه اسناد مالی و بررسی بیشتر بودجه شهرداری تا پایان اسفند 98 به تحقق 112 درصدی خواهد رسید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسیر منتهی به مجموعه ورزشی آزادی تربت حیدریه نیازمند نگاه ویژه مسئولان است بافت فرسوده تربت حیدریه از فرسودگی خارج می شود! بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی در تربت حیدریه توزیع شد نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام