بدون نظر
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت حیدریه:
۷۷۱ نفر از یتیمان تربت حیدریه حامی دارند
تاریخ انتشار : ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۱:۳۷ ب.ظ
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) تربت حیدریه گفت: بیش از 771 نفر از یتیمان این شهرستان دارای حامی هستند

عباس ترکمن زاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: در ایام ماه رجب و روزهای معنوی اعتکاف 50 حامی سرپرستی 30 یتیم را در این شهرستان پذیرفتند.

 

وی گفت: اکنون بیش از 3 هزار و 100 نفر حامی سرپرست 771 یتیم را در شهرستان تربت حیدریه برعهده دارند.

 

مدیر کمیته امداد تربت حیدریه اظهار داشت: خیرین تحت عنوان حامی، سرپرستی مادی و معنوی ایتام را بر عهده دارند و ماهیانه مبلغ 300 هزار ریال به
حساب یتیم تحت سرپرستی خود واریز می کنند.

 

ترکمن زاده افزود: ارتباط حامی با یتیم منجر به کارهای خدا پسندانه در تربت حیدریه شده به گونه ای که حامیان یتیمان تامین جهزیه،هزینه های دانشگاهی، تهیه لوازم منزل و اعزام به اردوهای آنان را بر عهده دارند.

 

وی بیان کرد: اکنون 16 هزارو 645 نفر در قالب هشت هزار و 825 خانوار زیرپوشش خدمات مستمر کمیته امداد تربت حیدریه هستند.

 

مدیر کمیته امداد تربت حیدریه ادامه داد: از این تعداد مددجوی تحت پوشش پنج هزارو 177نفر در گروه عادی و باقیمانده در طرح شهید رجایی قرار دارند.

 

ترکمن زاده اظهار کرد: از مجموع خانوارهای زیرپوشش، پنج هزار و 274 زن سرپرست خانوار هستند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه زائران رضوی، حسینی می‌شوند/ برادران افغان از مرز دوغارون تا کربلای معلا/ پیش‌بینی ورود بیش از ۴۰ هزار زائر افغانستانی برای شرکت در راهپیمایی جهانی اربعین حسینی سانحه رانندگی در محور مشهد به تربت حیدریه ۱۸ کشته و مصدوم برجای گذاشت