بدون نظر
 
رئیس اتاق اصناف تربت حیدریه:
۷۴۱واحد صنفی متخلف در تربت حیدریه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۵:۲۵ ب.ظ
 
رئیس اتاق اصناف تربت حیدریه گفت: سال گذشته 20 هزار و 754 بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان صورت گرفت که 741 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

محمد نقیپ پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: در سال 92 حدود 19 هزار و 232 بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی تربت حیدریه صورت گرفت که به دنبال آن 989 پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی این شهرستان معرفی شدند.

وی گفت: پارسال  با گشت سیار تیم های بازرسی در سطح تربت حیدریه 749 واحد صنفی بدون پروانه کسب در این شهرستان شناسایی و اخطاریه برای آنها صادرشد.

رییس اتاق اصناف تربت حیدریه با اشاره به افزایش بازرسی اصناف بر بازار تربت حیدریه، گفت: در ایام نوروز پنج تیم بازرسی از 15 اسفند ماه تا 17 فروردین امسال همه روزه بر بازار نظارت و بازرسی داشتند.

نقیب پناه ادامه داد: این بازرسی ها به صورت سر زده و یا درپی تماس های مردمی به تلفن 124 شهرستان تربت حیدریه انجام شده است.

وی افزود: همچنین از 28 اسفند ماه گذشته برخی مشاغل خدماتی شامل تعمیرگاه ها، رستوران داران و نانوایی ها به صورت شبانه روزی تا 15 فروردین به ستاد تسهیلات نوروزی خدمات ارائه کردند.

وی بیان کرد: شهروندان تربت حیدریه در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند با شماره های 124 و 52248432 به صورت شبانه روزی تماس گرفته و موارد را اطلاع دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند مرخصی «جهرمی» مسبب قطعی ۱۰ روزه اینترنت در کشور/ دستگاه قضا به خسارت‌های وارد آمده به مردم و کشور ورود می‌کند؟ چشم بینای کارآفرین جوان تربت حیدریه به امید حمایت مسئولان باز است کارخانه قند تربت حیدریه موفق ترین واحد تولیدی شرق کشور/گلایه تولید کنندگان شکر از نرخ های تکلیفی و قیمت گذاری نامناسب توسط دولت حل بحران‌ کشف‌رود در دست‌انداز اعتبارات دولتی/ ضرورت تکمیل هرچه سریع‌تر تصفیه‌خانه چرم شهر تخلفات انتخاباتی در فضای مجازی رصد می شود/۶۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه واجد شرایط رای تربت حیدریه قطب رشته ورزشی پاورلیفتینگ کشور مردم برای حفظ نظام اسلامی با بصیرت به میدان آمدند/مسئولان با بی تدبیری خود مشکلات معیشتی مردم را بیشتر نکنند بسیج شاکله ای از ابمان و بصیرت است/دشمن به دنبال تکرار پایان صفین است/درایت رهبری و بسیج مردمی فتنه ۹۸ را خنثی کرد حملات دشمن به سمت ولایت فقیه رفته است/حضور بسیج در صحنه محاسبات دشمن را بر هم زده است همایش شکوه اقتدار بسیج در تربت حیدریه+تصاویر