بدون نظر
 
رئیس اتاق اصناف تربت حیدریه:
۷۴۱واحد صنفی متخلف در تربت حیدریه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۵:۲۵ ب.ظ
 
رئیس اتاق اصناف تربت حیدریه گفت: سال گذشته 20 هزار و 754 بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان صورت گرفت که 741 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

محمد نقیپ پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: در سال 92 حدود 19 هزار و 232 بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی تربت حیدریه صورت گرفت که به دنبال آن 989 پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی این شهرستان معرفی شدند.

وی گفت: پارسال  با گشت سیار تیم های بازرسی در سطح تربت حیدریه 749 واحد صنفی بدون پروانه کسب در این شهرستان شناسایی و اخطاریه برای آنها صادرشد.

رییس اتاق اصناف تربت حیدریه با اشاره به افزایش بازرسی اصناف بر بازار تربت حیدریه، گفت: در ایام نوروز پنج تیم بازرسی از 15 اسفند ماه تا 17 فروردین امسال همه روزه بر بازار نظارت و بازرسی داشتند.

نقیب پناه ادامه داد: این بازرسی ها به صورت سر زده و یا درپی تماس های مردمی به تلفن 124 شهرستان تربت حیدریه انجام شده است.

وی افزود: همچنین از 28 اسفند ماه گذشته برخی مشاغل خدماتی شامل تعمیرگاه ها، رستوران داران و نانوایی ها به صورت شبانه روزی تا 15 فروردین به ستاد تسهیلات نوروزی خدمات ارائه کردند.

وی بیان کرد: شهروندان تربت حیدریه در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند با شماره های 124 و 52248432 به صورت شبانه روزی تماس گرفته و موارد را اطلاع دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تراژدی غمناک مردم تربت حیدریه در قبال تلویزیون/وقتی که توپ سهل انگاری بین شرکت ارتباطات زیر ساخت و صدا و سیما پاسکاری می شود ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد