بدون نظر
 
رئیس اتاق اصناف تربت حیدریه:
۷۴۱واحد صنفی متخلف در تربت حیدریه به تعزیرات حکومتی معرفی شدند
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۵:۲۵ ب.ظ
 
رئیس اتاق اصناف تربت حیدریه گفت: سال گذشته 20 هزار و 754 بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان صورت گرفت که 741 واحد صنفی متخلف به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.

محمد نقیپ پناه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت افزود: در سال 92 حدود 19 هزار و 232 بازرسی و نظارت بر واحدهای صنفی تربت حیدریه صورت گرفت که به دنبال آن 989 پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی این شهرستان معرفی شدند.

وی گفت: پارسال  با گشت سیار تیم های بازرسی در سطح تربت حیدریه 749 واحد صنفی بدون پروانه کسب در این شهرستان شناسایی و اخطاریه برای آنها صادرشد.

رییس اتاق اصناف تربت حیدریه با اشاره به افزایش بازرسی اصناف بر بازار تربت حیدریه، گفت: در ایام نوروز پنج تیم بازرسی از 15 اسفند ماه تا 17 فروردین امسال همه روزه بر بازار نظارت و بازرسی داشتند.

نقیب پناه ادامه داد: این بازرسی ها به صورت سر زده و یا درپی تماس های مردمی به تلفن 124 شهرستان تربت حیدریه انجام شده است.

وی افزود: همچنین از 28 اسفند ماه گذشته برخی مشاغل خدماتی شامل تعمیرگاه ها، رستوران داران و نانوایی ها به صورت شبانه روزی تا 15 فروردین به ستاد تسهیلات نوروزی خدمات ارائه کردند.

وی بیان کرد: شهروندان تربت حیدریه در صورت مشاهده هرگونه تخلف می توانند با شماره های 124 و 52248432 به صورت شبانه روزی تماس گرفته و موارد را اطلاع دهند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث لزوم بومی سازی سیاست ها در خصوص کرونا