بدون نظر
 
مدیر تعاون روستایی تربت حییدریه:
۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۱ ب.ظ
 
مدیرتعاون روستایی تربت‌ حیدریه گفت: از ابتدای آغاز خرید حمایتی زعفران تا امروز، 7.5 تن زعفران از کشاورزان منطقه خریداری شد.

سرین شیبانی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ ظهار کرد: از این میزان تاکنون 20 درصد مبلغ زعفران های خریداری شده تا پایان آبان ماه را که میزان آن 2 تن و 400 کیلوگرم است، پرداخت شد.

وی در خصوص میران مبلغ پرداختی به کشاورزان اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: تسویه حساب بر اساس چک لیست های ارسالی توسط ما به مرکز استان و توسط اداره کل تعاون روستایی استان انجام می شود.

شیبانی با بیان اینکه در تربت‌ حیدریه تنها این اداره مجاز به خرید حمایتی است، گفت: زعفران به چهار صورت پوشال معمولی و مرغوب به قیمت کیلویی ۸۲ میلیون و ۹۰ میلیون ریال و به صورت شبه نگین و نگین به ترتیب به قیمت ۹۵ میلیون و ۱۰۵ میلیون ریال از کشاورزان استان خریداری می‌شود.
خرید حمایتی زعفران توسط مراکز تعاون روستایی خراسان رضوی از هشتم آبان ماه آغاز شده و تا ۳۰ آذرماه جاری ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود فرهنگ وحشی غرب حقوق بشر را برای منافع خود می خواهد/رعایت موازین بهداشتی الزام شرعی و قانونی است تابستان با بوی نامطبوع تصفیه خانه فاضلاب/مردم پائین ولایت تربت حیدریه همچنان ناراضی/مدیرعامل آبفا: بوی نامطبوع مربوط به انتقال لجن است و تا ۲ ماه آینده مشکل برطرف می شود استخر کشاورزی دو نوجوان تربت حیدریه را به کام مرگ کشاند