بدون نظر
 
مدیر تعاون روستایی تربت حییدریه:
۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد
تاریخ انتشار : ۱۹ آذر ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۱ ب.ظ
 
مدیرتعاون روستایی تربت‌ حیدریه گفت: از ابتدای آغاز خرید حمایتی زعفران تا امروز، 7.5 تن زعفران از کشاورزان منطقه خریداری شد.

سرین شیبانی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ ظهار کرد: از این میزان تاکنون 20 درصد مبلغ زعفران های خریداری شده تا پایان آبان ماه را که میزان آن 2 تن و 400 کیلوگرم است، پرداخت شد.

وی در خصوص میران مبلغ پرداختی به کشاورزان اظهار بی اطلاعی کرد و گفت: تسویه حساب بر اساس چک لیست های ارسالی توسط ما به مرکز استان و توسط اداره کل تعاون روستایی استان انجام می شود.

شیبانی با بیان اینکه در تربت‌ حیدریه تنها این اداره مجاز به خرید حمایتی است، گفت: زعفران به چهار صورت پوشال معمولی و مرغوب به قیمت کیلویی ۸۲ میلیون و ۹۰ میلیون ریال و به صورت شبه نگین و نگین به ترتیب به قیمت ۹۵ میلیون و ۱۰۵ میلیون ریال از کشاورزان استان خریداری می‌شود.
خرید حمایتی زعفران توسط مراکز تعاون روستایی خراسان رضوی از هشتم آبان ماه آغاز شده و تا ۳۰ آذرماه جاری ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسابقات قرآن کریم تیپ ١٧٧ تربت‌حیدریه برگزار شد ظرفیت بیمارستانهای تربت حیدریه تقریبا تکمیل شده است / ۳۲ بستری کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته پاسخگویی سامانه کارت هوشمند سوخت تربت‌حیدریه به ۳۵۰۰ شهروند چرخه معیوب مدیریت پسماند و مافیای طلای کثیف در تربت حیدریه ۳ هزار هکتار از مزارع بخش رخ تربت حیدریه زیر کشت چغندر قند رفته است کسانی که مدیریت اجرایی کشور را عهده دار می شوند از تجربه تلخ دولت دوازدهم استفاده کنند احداث ۲۸۹ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه طرح صیانت آغاز قانونمند شدن فضای مجازی برای حمایت از کاربران است در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد/ دیگران از این تجربه استفاده کنند تلاش دولت روحانی برای حذف بودجه زیارت/ هزینه اسکان زائران در مشهد ۴۵ درصد افزایش یافت مرمت و بهسازی ۱۶۰ منزل مسکونی نیازمندان توسط گروههای جهادی بسیج تولید سالانه ۷۰ تن گوشت سفید ماهی در بخش رخ