بدون نظر
 
گفتگو/مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی:
۶۷ درصد مدارس فرسوده در خراسان رضوی بازسازی شده است
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۴:۲۱ ب.ظ
 
مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی گفت: از 12 هزار کلاس درس در مدارس فرسوده این استان حدود 67 درصد تاکنون مرمت و بازسازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سید هدایت الله هاشمی نسب روز یکشنبه در حاشیه پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز تربت حیدریه در گفتگو با خبرنگاران افزود: در سال گذشته 560 میلیارد ریال برای سیستم های گرمایشی مدارس هزینه شده و پیش بینی می کینم امسال این مبلغ به 740 میلیارد ریال افزایش یابد.

 

وی اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز در سال92 حدود 860 میلیارد ریال در بازسازی و احداث فضاهای آموزشی مشارکت داشتند.

 

هاشمی نسب تعهد خیرین مدرسه ساز در سال 93 را بالغ بر 980 میلیارد ریال عنوان کرد وگفت: در حال حاضر 53 درصد تعهد خیرین محقق شده و امیدواریم با همدلی و توانی که بین خیرین مدرسه ساز وجود دارد تمام تعهدات پرداخت شود.

 

وی گفت: نیاز فضای اموزشی استان حدود پنج هزار کلاس درس است که میانگین اعتبار بگونه ای است که به ازای هر کلاس درس 120 متر مربع و به ازای هر متر مربع نیز حدود 10 میلیون ریال اعتبار نیاز می باشد.

 

هاشمی نسب افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی در کشور پیشتاز بوده، بطوریکه اولین مرکز در مشهد و به تبع ان در سایر استانها و همچنین در ادامه جامعه خیرین کشور شکل گرفت.

 

وی یاداور شد: دانش اموزان آینده سازان و مدیران این کشور هستند و باید تمامی مدارس همگام با تکنولوژی پیشرفت و هوشمند سازی شوند.

 

مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی اظهار کرد: به علت مهاجرت پذیری بالا در شهرستانهای مشهد، تربت حیدریه، سبزوار و نیشابوراحداث فضاهای آموزشی در این مناطق در اولویت قرار دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز عملیات اجرایی ۳ پایگاه اورژانس ۱۱۵ در منطقه تربت حیدریه گود برداری غیر اصولی جان شهروندان تربتی را تهدید کرد/معاون فنی فرماندار: گودبرداری انجام شده فاقد دیوار حائل اصولی و سازه نگهبان است/هر لحظه امکان ریزش سایر دیوارها وجود دارد/خسارت ۲۸۳ میلیون تومانی به تاسیسات شهری دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم