بدون نظر
 
گفتگو/مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی:
۶۷ درصد مدارس فرسوده در خراسان رضوی بازسازی شده است
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۴:۲۱ ب.ظ
 
مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی گفت: از 12 هزار کلاس درس در مدارس فرسوده این استان حدود 67 درصد تاکنون مرمت و بازسازی شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سید هدایت الله هاشمی نسب روز یکشنبه در حاشیه پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز تربت حیدریه در گفتگو با خبرنگاران افزود: در سال گذشته 560 میلیارد ریال برای سیستم های گرمایشی مدارس هزینه شده و پیش بینی می کینم امسال این مبلغ به 740 میلیارد ریال افزایش یابد.

 

وی اظهار کرد: خیرین مدرسه ساز در سال92 حدود 860 میلیارد ریال در بازسازی و احداث فضاهای آموزشی مشارکت داشتند.

 

هاشمی نسب تعهد خیرین مدرسه ساز در سال 93 را بالغ بر 980 میلیارد ریال عنوان کرد وگفت: در حال حاضر 53 درصد تعهد خیرین محقق شده و امیدواریم با همدلی و توانی که بین خیرین مدرسه ساز وجود دارد تمام تعهدات پرداخت شود.

 

وی گفت: نیاز فضای اموزشی استان حدود پنج هزار کلاس درس است که میانگین اعتبار بگونه ای است که به ازای هر کلاس درس 120 متر مربع و به ازای هر متر مربع نیز حدود 10 میلیون ریال اعتبار نیاز می باشد.

 

هاشمی نسب افزود: مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی در کشور پیشتاز بوده، بطوریکه اولین مرکز در مشهد و به تبع ان در سایر استانها و همچنین در ادامه جامعه خیرین کشور شکل گرفت.

 

وی یاداور شد: دانش اموزان آینده سازان و مدیران این کشور هستند و باید تمامی مدارس همگام با تکنولوژی پیشرفت و هوشمند سازی شوند.

 

مدیر کل نوسازی مدارس خراسان رضوی اظهار کرد: به علت مهاجرت پذیری بالا در شهرستانهای مشهد، تربت حیدریه، سبزوار و نیشابوراحداث فضاهای آموزشی در این مناطق در اولویت قرار دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود