بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
۶۰۰ دانش آموز در تربت حیدریه طرح دادرس را اجرا کردند
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۳ ب.ظ
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: 600 دانش آموز از 40 مدرسه مقطع متوسطه، طرح دادرس دانش آموزان آماده در روزهای سخت را در سایت هلال احمر این شهرستان اجرا کردند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رضا مومن زاده ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: این طرح در 8 آیتم جداگانه  برای دانش آموزان  دادرس  توسط مربی اموزشگاه و کمک مربی هلال احمر آموزش داده می شود.
وی بیان کرد:  در هر مدرسه دو تا پنج تیم 14 نفره آماده،  حضور دارند که تیم  منتخب هر مدرسه در المپیاد شهرستانی ودر صورت کسب رتبه به مرحله استانی و کشوری راه پیداخواهند کرد.
مومن زاده به آیتم های این المپیاد اشاره کرد و افزود: دانش اموزان طرح دادرس در 10 کارگاه اطفای حریق، حمل مصدوم، اسکان اظطراری، حمل مصدوم ار روی موانع، کنترل علائم حیاتی، آتل بندی، پناهگیری و خروج اظطراری با چگونگی برخورد با حوادث آشنا می شوند.
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه تصریح کرد: این طرح همه ساله با هدف آشنائی دانش اموزان با تکنیک های میدانی،امدادی و خود امدادی اجرا می شود که اگر اتفاقی در منطقه پر حادثه خیز تربت حیدریه رخ داد شاهد عکس العمل خوبی از دانش اموزان باشیم.
وی اعضای هلال احمر تربت حیدریه  را 15 هزار نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد دو هزار نفر در کانونهای جوانان، دانش اموزی، دانشجویی و روستائی فعال هستند و حدود 300 امدادگر و نجاتگر در حوادث امدادی و جاده ای به این نهاد کمک می کنند.
انتهای پیام/  
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بلاتکلیفی باغداران کامه ادامه دارد! نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود