بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
۶۰۰ دانش آموز در تربت حیدریه طرح دادرس را اجرا کردند
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۳ ب.ظ
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: 600 دانش آموز از 40 مدرسه مقطع متوسطه، طرح دادرس دانش آموزان آماده در روزهای سخت را در سایت هلال احمر این شهرستان اجرا کردند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رضا مومن زاده ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: این طرح در 8 آیتم جداگانه  برای دانش آموزان  دادرس  توسط مربی اموزشگاه و کمک مربی هلال احمر آموزش داده می شود.
وی بیان کرد:  در هر مدرسه دو تا پنج تیم 14 نفره آماده،  حضور دارند که تیم  منتخب هر مدرسه در المپیاد شهرستانی ودر صورت کسب رتبه به مرحله استانی و کشوری راه پیداخواهند کرد.
مومن زاده به آیتم های این المپیاد اشاره کرد و افزود: دانش اموزان طرح دادرس در 10 کارگاه اطفای حریق، حمل مصدوم، اسکان اظطراری، حمل مصدوم ار روی موانع، کنترل علائم حیاتی، آتل بندی، پناهگیری و خروج اظطراری با چگونگی برخورد با حوادث آشنا می شوند.
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه تصریح کرد: این طرح همه ساله با هدف آشنائی دانش اموزان با تکنیک های میدانی،امدادی و خود امدادی اجرا می شود که اگر اتفاقی در منطقه پر حادثه خیز تربت حیدریه رخ داد شاهد عکس العمل خوبی از دانش اموزان باشیم.
وی اعضای هلال احمر تربت حیدریه  را 15 هزار نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد دو هزار نفر در کانونهای جوانان، دانش اموزی، دانشجویی و روستائی فعال هستند و حدود 300 امدادگر و نجاتگر در حوادث امدادی و جاده ای به این نهاد کمک می کنند.
انتهای پیام/  
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه