بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
۶۰۰ دانش آموز در تربت حیدریه طرح دادرس را اجرا کردند
تاریخ انتشار : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۵:۳۳ ب.ظ
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه گفت: 600 دانش آموز از 40 مدرسه مقطع متوسطه، طرح دادرس دانش آموزان آماده در روزهای سخت را در سایت هلال احمر این شهرستان اجرا کردند.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، رضا مومن زاده ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران تربت حیدریه اظهار کرد: این طرح در 8 آیتم جداگانه  برای دانش آموزان  دادرس  توسط مربی اموزشگاه و کمک مربی هلال احمر آموزش داده می شود.
وی بیان کرد:  در هر مدرسه دو تا پنج تیم 14 نفره آماده،  حضور دارند که تیم  منتخب هر مدرسه در المپیاد شهرستانی ودر صورت کسب رتبه به مرحله استانی و کشوری راه پیداخواهند کرد.
مومن زاده به آیتم های این المپیاد اشاره کرد و افزود: دانش اموزان طرح دادرس در 10 کارگاه اطفای حریق، حمل مصدوم، اسکان اظطراری، حمل مصدوم ار روی موانع، کنترل علائم حیاتی، آتل بندی، پناهگیری و خروج اظطراری با چگونگی برخورد با حوادث آشنا می شوند.
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه تصریح کرد: این طرح همه ساله با هدف آشنائی دانش اموزان با تکنیک های میدانی،امدادی و خود امدادی اجرا می شود که اگر اتفاقی در منطقه پر حادثه خیز تربت حیدریه رخ داد شاهد عکس العمل خوبی از دانش اموزان باشیم.
وی اعضای هلال احمر تربت حیدریه  را 15 هزار نفر ذکر کرد و گفت: از این تعداد دو هزار نفر در کانونهای جوانان، دانش اموزی، دانشجویی و روستائی فعال هستند و حدود 300 امدادگر و نجاتگر در حوادث امدادی و جاده ای به این نهاد کمک می کنند.
انتهای پیام/  
لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت موشک‌ های شلیک شده به عین‌الاسد محصول دانایی نیروی انسانی کشور بود/به کسانی که خلع سلاح نیروهای مسلح را دنبال می کنند به چشم خائن نگاه کنید