بدون نظر
 
مدیرعامل سازمان ملی خیریه آبشار عاطفه ها:
۵۵۰۰ سری جهیزیه به مزدوجین جوان کشور اهدا شد
تاریخ انتشار : ۰۵ خرداد ۱۳۹۴ در ۲:۵۰ ب.ظ
 
مدیرعامل سازمان ملی خیریه آبشار عاطفه ها گفت: سال گذشته 5500 سری جهیزیه به مزدوجین جوان در حال انتظار اهدا شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، محمد جواد فولادی روز سه شنبه در مراسم توزیع جهیزیه به مزدوجین جوان تربت حیدریه طی گفتگو با خبرنگاران با اشاره به فعالیت 14 ساله این نهاد مردمی افزود: سازمان ملی خیریه آبشار عاطفه ها رمضان سال 1380 در مشهد تاسیس و سپس با راه اندازی شعبات متعدد در سراسر استان خراسان رضوی، این فرهنگ خداپسندانه به سراسر کشور منتقل شد.

 

وی اظهار کرد: در حال حاضر 110 هزار خیر نیکوکار با عضویت ثابت در این موسسه مردم نهاد، بالغ بر 200 هزار بی بضاعت کشور را در حوزه های مختلف تحت پوشش خود قرار دادند.

 

فولادی بیان داشت: مردم خیر و نیکوکار برای تامین جهیزیه مزدوجین جوان گاهی بین 100 تا 200 میلیون ریال و گاهی هم بین 30 تا 50 میلیون ریال هزینه می کنند.

 

مدیرعامل سازمان ملی خیریه آبشار عاطفه ها اذعان کرد: تعهد سال 93 این نهاد در تامین جهیزیه 5 هزار سری بود که با استعانت خداوند متعال و برکت امام رضا(ع) و مشارکت خیرین نیکوکار این رقم به 5500 سری افزایش یافت.

 

وی گفت: امسال با مشارکت خیرین 8 هزار جهیزیه در سه مرحله و در اعیاد شعبانیه، ولادت امام رضا(ع) و ولادت حضرت زینب(س) به مزدوجین بی بضاعت اهدا می شود.

 

فولادی گفت: : سازمان ملی آبشار عاطفه های یکی از مهمترین مجموعه هائی است که با مشارکت مردم بعنوان یک خیریه خدمتگذار در جهت کاهش آسیب های اجتماعی و فقرزدائی نقش ایفا می کند.

 

مدیرعامل سازمان آبشار عاطفه ها اذعان کرد: این موسسه خیریه با 200 شعبه در سراسر کشور در حوزه های درمانی، اهدای جهیزیه به مزدوجین جوان در حال انتظار، پرداخت مستمری به خانواده های آسیب پذیر، اشتغال و کار آفرینی برای خانواده های خود سرپرست و همچنین حمایت از ایتام فعالیت می کند.

 

وی به سایر فعالیتهای این نهاد اشاره کرد و افزود: یکی از معضلات اساسی خانواده ها در اجتماع ضعف در مسائل مذهبی است و بر همین اساس برنامه های آموزشی و فرهنگی و اعتقادی برای فرزندان برگزار می شود تا آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی کاهش یابد.

 

فولادی تصریح کرد: از امکانات استانهای غنی همچون خراسان رضوی در جهت رفع مشکلات استانهای محروم مانند کهکیلویه و بویر احمد، سیستان و بلوچستان، لرستان و چهارمحال بختیاری استفاده می کنیم.

 

در ادامه مسئول موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در تربت حیدریه گفت: موسسه خیریه آبشار عاطفه ها در اعیاد شعبانیه با مشارکت خیرین نیکوکار 214 سری جهیزیه به مزدوجین جوان اهدا می کند.

 

وی گفت: مراسم گلریزان و جشن خیرین و اهدای جهیزیه امشب از ساعت 20 الی 22 در محل سالن شهید جلیلی تربت حیدریه واقع در میدان شهدا با حضور نیکوکاران و مسئولان برگزار می شود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود