بدون نظر
 
رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
۵۵ سبد مواد غذایی بین خانواده های نیازمند توزیع می شود
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۴ در ۱:۵۱ ب.ظ
 
رئیس جمعیت هلال‌احمر تربت حیدریه گفت: در ماه رمضان بیش از 55 سبد مواد غذایی و پوشاک بین نیازمندان این شهرستان توزیع می شود.

به گزارش تابان تربت، رضا مومن زاده افزود: امسال طرح همای رحمت نیز در راستای کمک به اقشار آسیب پذیر و به‌مناسبت ماه مبارک رمضان با کمک داوطلبان و خیران انجام می‌شود.

 

وی گفت: در راستای اجرای طرح همای رحمت خانواده های نیازمند، زنان بی سرپرست، ایتام و خانواده های کم برخوردار، معلولین و سالمندان از کار افتاده، بیماران صعب العلاج، شناسایی و سبد های غذایی حاوی برنج، گوشت، قند، چای، روغن، ماکارونی، حبوبات، کنسروجات و پوشاک در طول ایام ماه مبارک رمضان بین آنها توزیع می شود.

مومن زاده تصریح کرد: :همای رحمت برگرفته از نام دستگیر مستمندان حضرت امیرالمومنین علی(ع) است که در این ماه عزیز به شهادت رسید و تمام مسلمانان بلاخص شیعیان آن حضرت با اجرای این طرح و حمایت از نیازمندان پیروی از آن حضرت را نمایان می کنند.

مومن زاد افزود : داوطلبان جمعیت هلال احمر با تـأسی گرفتن از سیره آن امام همام یاری رساندن به نیازمندان را در قالب طرح همای رحمت در اولوییت قرار داده اند.
انتای پیام/
لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان آمریکا با تعرض به هواپیمای مسافربری به دنبال فضای آشوب و اختلاف در کشور بود رفتار دولت نژادپرست آمریکا را محکوم و از حرکت مردم حمایت می‌کنیم بودجه شهرداری تربت حیدریه ۸۹۶ میلیارد ریال است/عمده بدهی شهرداری متعلق به بانک شهر است رهاسازی بیش از ۲۹۰ هزار قطعه ماهی در استخرهای ذخیره کشاورزی رخ