بدون نظر
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد:
۵۰ هزار عنوان کتاب در نمایشگاه علوم قرآنی تربت حیدریه به نمایش گذاشته شد
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۴۱ ق.ظ
 
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تربت حیدریه گفت: 50 هزار عنوان کتاب در زمینه های قرانی و اسلامی در نمایشگاه علوم قرآنی تربت حیدریه در معرض دید علاقمندان قرار گرفت.

به گزارش تابان تربت، محمدعلی نجفی در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه علوم قرآنی در هیئت ابوالفضلی تربت حیدریه افزود: این نمایشگاه بعنوان نهمین نمایشگاه  در زمینه های علوم قرآنی و اسلامی با 13 غرفه متنوع و متفاوت در تربت حیدریه با تخفیف 20 تا 60 درصد برای علاقمندان به کتاب دایر شده است.

 

وی اظهار کرد: در این نمایشگاه 50 هزار عنوان کتاب در زمینه های علوم قرآنی و اسلامی، مذهبی، فرهنگی، روانشناسی، خانواده و پزشکی در معرض دید علاقه مندان قرار گرفته است.

 

وی گفت: این نمایشگاه با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه تا پایان ماه مبارک رمضان در محل هیئت ابوالفضلی برای عموم شهروندان دایر می باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود