بدون نظر
 
رئیس بهزیستی تربت حیدریه:
۴۵۰۰ معلول حرکتی و ذهنی از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
 
رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه گفت: 4500 معلول حرکتی و ذهنی در شهرستان تربت حیدریه از این اداره خدمات دریافت می کنند.

به گزارش تابان تربت، داریوش وکیلی در گفتگو با خبرنگاران افزود: حدود 675 نفر از معلولان شهرستان تربت حیدریه معلولیت شدید دارند و ضمن استفاده از خدمات بهزیستی از این اداره مستمری ماهانه دریافت می کنند.

 

وی به حوزه کاری بهزیستی تربت حیدریه  اشاره کرد و افزود: 17 هزار مددجوی تحت حمایت در سه حوزه توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری از خدمات مادی و معنوی بهزیستی تربت حیدریه استفاده می کنند.

 

وکیلی اذعان داشت: در حوزه اجتماعی دو هزار و 200 فقره پرونده، در حوزه پیشگری 300 فقره پرونده و همچنین در حوزه توانبخشی بیش از 900 فقره پرونده در بهزیستی تربت حیدریه تشکیل شده است.

 

رئیس بهزیستی تربت حیدریه موسسات خیریه در این شهرستان را کمک شایانی برای محرومین و نیازمندان دانست و افزود: خیرین و نیکوکاران با راه اندازی 8 موسسه خیریه ضمن نگهداری از معلولین، ایتام و سالمندان در زمینه اشتغال و تامین جهیزیه حضوری فعال دارند.

 

وی هدف اصلی راه اندازی اورژانس اجتماعی در این شهرستان را ارائه خدمات اجتماعی به موقع به افراد آسیب دیده و یا در معرض آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

 

وکیلی مهمترین خدمات حال حاضر بهزیستی را مشاوره بیش از ازدواج دانست و گفت: در مراکز مشاوره بهزیستی بر داشتن تفاهم در ازدواج و رسیدن به بلوغ روانی در کنار بلوغ جنسی و همچنین انجام تحقیقات کافی قبل از انجام ازدواج برای پایداری زندگی تاکید فراوان می شود.

 

رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه اذعان کرد: 95 پزشک بصورت رایگان دراعمال جراحی، ویزیت، آزمایشگاه و غیره به مددجویان تحت حمایت بهزیستی خدمات ارائه می دهند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه