بدون نظر
 
رئیس بهزیستی تربت حیدریه:
۴۵۰۰ معلول حرکتی و ذهنی از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
 
رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه گفت: 4500 معلول حرکتی و ذهنی در شهرستان تربت حیدریه از این اداره خدمات دریافت می کنند.

به گزارش تابان تربت، داریوش وکیلی در گفتگو با خبرنگاران افزود: حدود 675 نفر از معلولان شهرستان تربت حیدریه معلولیت شدید دارند و ضمن استفاده از خدمات بهزیستی از این اداره مستمری ماهانه دریافت می کنند.

 

وی به حوزه کاری بهزیستی تربت حیدریه  اشاره کرد و افزود: 17 هزار مددجوی تحت حمایت در سه حوزه توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری از خدمات مادی و معنوی بهزیستی تربت حیدریه استفاده می کنند.

 

وکیلی اذعان داشت: در حوزه اجتماعی دو هزار و 200 فقره پرونده، در حوزه پیشگری 300 فقره پرونده و همچنین در حوزه توانبخشی بیش از 900 فقره پرونده در بهزیستی تربت حیدریه تشکیل شده است.

 

رئیس بهزیستی تربت حیدریه موسسات خیریه در این شهرستان را کمک شایانی برای محرومین و نیازمندان دانست و افزود: خیرین و نیکوکاران با راه اندازی 8 موسسه خیریه ضمن نگهداری از معلولین، ایتام و سالمندان در زمینه اشتغال و تامین جهیزیه حضوری فعال دارند.

 

وی هدف اصلی راه اندازی اورژانس اجتماعی در این شهرستان را ارائه خدمات اجتماعی به موقع به افراد آسیب دیده و یا در معرض آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

 

وکیلی مهمترین خدمات حال حاضر بهزیستی را مشاوره بیش از ازدواج دانست و گفت: در مراکز مشاوره بهزیستی بر داشتن تفاهم در ازدواج و رسیدن به بلوغ روانی در کنار بلوغ جنسی و همچنین انجام تحقیقات کافی قبل از انجام ازدواج برای پایداری زندگی تاکید فراوان می شود.

 

رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه اذعان کرد: 95 پزشک بصورت رایگان دراعمال جراحی، ویزیت، آزمایشگاه و غیره به مددجویان تحت حمایت بهزیستی خدمات ارائه می دهند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دستهای قاتل خاموش بر گریبان مادر و فرزندانش نظام جمهوری اسلامی برخاسته از حقیقت اسلام است/مردم نماینده ای در تراز گام دوم انقلاب انتخاب کنند تخلف ۵۰ میلیارد ریالی دو شرکت حمل و نقل در تربت حیدریه سناریو سازی اتاق فکر سعودی و لندنی از کشته سازی اغتشاشات ۹۸ ۷.۵ تن زعفران در تربت حیدریه خریداری شد ساعت کاری مراکز خدمات جامع سلامت تربت حیدریه افزایش یافت/وضعیت بیماری آنفلوانزا در منطقه تربت حیدریه عادی است ثبت نام ۳۶ داوطلب برای تصدی کرسی نمایندگی مجلس در تربت حیدریه بلاتکلیفی رشته های علوم انسانی و باستان شناسی در دانشگاه تربت حیدریه/نامادری دانشگاه فردوسی گریبانگیر دانشگاههای کوچکتر/وزیر علوم: بر اساس ظرفیت ها و استعدادهای منطقه ای دانشگاهها را حمایت می کنیم تربیت نیروی انسانی کارآمد از اهداف اصلی توسعه آموزش عالی کشور است در مقابل عوامل واداده و غرب گرا باید ایستادگی کنیم معابر شهری تربت حیدریه برای معلولان مناسب سازی نشده است اکیپ های راهداری به نقاط برفگیر محورهای مواصلاتی تربت حیدریه اعزام شدند