بدون نظر
 
رئیس بهزیستی تربت حیدریه:
۴۵۰۰ معلول حرکتی و ذهنی از خدمات بهزیستی تربت حیدریه بهره مند هستند
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴ در ۱۱:۳۹ ق.ظ
 
رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه گفت: 4500 معلول حرکتی و ذهنی در شهرستان تربت حیدریه از این اداره خدمات دریافت می کنند.

به گزارش تابان تربت، داریوش وکیلی در گفتگو با خبرنگاران افزود: حدود 675 نفر از معلولان شهرستان تربت حیدریه معلولیت شدید دارند و ضمن استفاده از خدمات بهزیستی از این اداره مستمری ماهانه دریافت می کنند.

 

وی به حوزه کاری بهزیستی تربت حیدریه  اشاره کرد و افزود: 17 هزار مددجوی تحت حمایت در سه حوزه توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری از خدمات مادی و معنوی بهزیستی تربت حیدریه استفاده می کنند.

 

وکیلی اذعان داشت: در حوزه اجتماعی دو هزار و 200 فقره پرونده، در حوزه پیشگری 300 فقره پرونده و همچنین در حوزه توانبخشی بیش از 900 فقره پرونده در بهزیستی تربت حیدریه تشکیل شده است.

 

رئیس بهزیستی تربت حیدریه موسسات خیریه در این شهرستان را کمک شایانی برای محرومین و نیازمندان دانست و افزود: خیرین و نیکوکاران با راه اندازی 8 موسسه خیریه ضمن نگهداری از معلولین، ایتام و سالمندان در زمینه اشتغال و تامین جهیزیه حضوری فعال دارند.

 

وی هدف اصلی راه اندازی اورژانس اجتماعی در این شهرستان را ارائه خدمات اجتماعی به موقع به افراد آسیب دیده و یا در معرض آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

 

وکیلی مهمترین خدمات حال حاضر بهزیستی را مشاوره بیش از ازدواج دانست و گفت: در مراکز مشاوره بهزیستی بر داشتن تفاهم در ازدواج و رسیدن به بلوغ روانی در کنار بلوغ جنسی و همچنین انجام تحقیقات کافی قبل از انجام ازدواج برای پایداری زندگی تاکید فراوان می شود.

 

رئیس اداره بهزیستی تربت حیدریه اذعان کرد: 95 پزشک بصورت رایگان دراعمال جراحی، ویزیت، آزمایشگاه و غیره به مددجویان تحت حمایت بهزیستی خدمات ارائه می دهند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت موشک‌ های شلیک شده به عین‌الاسد محصول دانایی نیروی انسانی کشور بود/به کسانی که خلع سلاح نیروهای مسلح را دنبال می کنند به چشم خائن نگاه کنید