بدون نظر
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه:
۴۲۰ هزار تن انواع محصولات زراعی و باغی در تربت حیدریه تولید شد
تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۱۳۹۴ در ۴:۱۵ ب.ظ
 
مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه از تولید 420 هزار تن انواع محصولات زراعی و باغی در این شهرستان طی یکسال گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، سعادت علی نیا اظهار کرد: به دلیل خشکسالی های اخیر حجم تولیدات کشاورزی در این شهرستان به میزان 5 درصد کاهش داشته است.

وی افزود: مهمترین تولیدات کشاورزی این شهرستان را گندم و جو، سیب زمینی، زعفران  و محصولات باغی را شامل می شود.

مدیر جهاد کشاورزی تربت حیدریه خاطر نشان کرد: یک چهارم بخش کشاورزی تربت حیدریه تحت پوشش سیستم ابیاری نوین قرار دارد.

وی گفت: بخش کشاورزی تربت حیدریه با تولید 37 نوع محصول زراعی و 31 نوع محصول باغی به ترتیب رتبه های پنجم و سوم را از این نظر در خراسان رضوی دارد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود