بدون نظر
 
۴ وزیر برای پاسخگویی به مجلس می‌‌روند
تاریخ انتشار : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۷:۲۵ ب.ظ
 
نماینده مردم رشت مجلس در شورای اسلامی گفت: چهار وزیر برای پاسخگویی روز سه‌شنبه به مجلس می‌روند و وزیر کار نیز استضیاح می‌شود.

صراط: جبار کوچکی‌نژاد دقایقی پیش در رشت با اشاره به اینکه سه‌شنبه هفته جاری چند وزیر برای پاسخگویی به پرسش‌ها وارد مجلس می‌شود، اظهار کرد: چهار وزیر سه‌شنبه هفته جاری باید به پرسش‌های ما پاسخ دهند.

وی ادامه داد: وزیر آموزش و پرورش برای پاسخگویی به انتصابات جناحی، عدم پرداخت مطالبات فرهنگیان، ارتقا ندادن حقوق فرهنگیان، عدم اجرای طرح رتبه‌بندی فرهنگیان و واگذاری مدارس به بخش خصوصی به مجلس می‌رود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی درباره دلیل پرسش از وزیر علوم افزود: وزیر علوم به دلیل ضعف عملکرد مدیریت دانشگاه‌ها، دریافت پول از دانشجویان دولتی و عدم اجرای قانون سند علمی کشور به مجلس می‌شود.

وی اضافه کرد: وزیر بهداشت نیز به دلیل عدم اجرای نظام تعرفه‌گذاری پرستاران، بی‌توجهی به نیروهای خدماتی در بیمارستان‌ها برای پاسخگویی به مجلس می‌رود.

کوچکی‌نژاد با بیان اینکه وزیر کار در لیست استیضاح قرار گرفته است، خاطرنشان کرد: وزیر کار به دلیل ضعف عملکرد حوزه‌های تحت مدیریت خود، تعطیلی اداره تامین اجتماعی منطقه سنگر رشت، ضعف عملکرد مدیران استانی و استفاده از فامیل‌ها در انتصابات علاوه بر اینکه برای پاسخگویی به مجلس می‌رود، باید استیضاح شود

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اورژانس هوایی تربت حیدریه به زودی راه اندازی می شود تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد