بدون نظر
 
گزارش مردمی/
انقلابی که نخبگان وخواص بی بصیرت، آن را تا لبه پرتگاه بردند به همت همین روستائیان نجات یافت
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ در ۴:۱۷ ب.ظ
 
نخبگان و خواصی که به دلیل ناچاری و درمانده گی منتقدین را روستائی می خوانند یادشان رفته که انقلاب و نظام را همین کوخ نشینان و روستائیان و پابرهنه گان به ثمر نشاندند.

خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت که در اردوهای جهادی روستاهای مناطق محروم تربت حیدریه مستقر است به بهانه سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی به سراغ روستائیانی رفت که با کار و تلاش و زحمت در کنار سایر جهادگران بدنبال آبادانی روستای خود هستند.

 

یکی از اهالی روستای علاقه بخش جلگه رخ در خصوص سخنان اخیر رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نخبگان و خواص بی یصیرتی که در سال 88 نظام را تا لبه پرتگاه به پیش بردند فراموش کردند همین روستائیان و روستائی زاده ها بودند که با بصیرت و شجاعت در رکاب ولایت فقیه انقلاب را از چنگال منافقین کور دل و جبهه استکبار نجات دادند.

 

وی تاکید کرد: آقای هاشمی رفسنجانی چگونه به خود جرات می دهد به پابرهنگان و روستائیانی توهین کند که امام خمینی(ره) آنها را وارثان و ولی نعمتان این انقلاب می دانست.

 

این کارگر ساده روستائی در حالی که بغض گلویش را فرا گرفته بود اذعان کرد: هاشمی رفسنجانی بجای اینکه درخصوص روستائیان و روستائی زاده ها اظهار نظر می کند بهتر است پاسخ اختلاس های فرزندش را بدهد که با وجود ابلاغ حکم دادگاه هنوز به زندان نرفته و در سواحل شما مشغول خوشگذرانی است.

 

وی خطاب به رئیس مجمع تشخصی مصلحت نظام افزود: با وجود پیشرفت علم و تکنولوژی و شبکه های اجتماعی که رئیس جمهور با بهبه و چهچه از آن نام می برد مگر می توان از وقایع و اتفاقات بی خبر بود، حتی آن روستائی در مناطق دور دست از مهمترین مسائل کشور اطلاع داشته و حق اظهار نظر دارد.

 

روستای آبدارو دومین روستای محروم جلگه رخ است که در آن حضور یافتیم

 

عضو شورای اسلامی روستا معتقد است کسانیکه امروز منتقدین را روستائی و یا روستا زاده می خوانند، دچار اضمحلال شده و از روی ناچاری سخنانی می گویند که علاوه بر اینکه سابقه چندین ساله خود را زیر سئوال می برند مردم را از خود متنفر می سازند.

 

وی تصریح کرد: آقای هاشمی شاید مطلع نیست که هر یک از روستاهای کشور چند نفر از جوانان سلحشور و جگر گوشه هایشان را برای بقای این نظام و انقلاب راهی جنگ تحمیلی کردند.

 

او می گوید: خانواده هایی در همین روستا و روستاهای اطراف هستند که یک یا دو نفر از فرزندان رشید خود را تقدیم انقلاب و نظام کردند و انتظار ندارند شخصی در مقام ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام از روی بی بصیرتی و ناچاری به روستائیان توهین کند.

 

یکی از پدران شهدای روستای گرماب جلگه رخ با ناراحتی به خبرنگار ما گفت: برخی خواص به دلیل اشرافی گری و تجمل گرایی از راه انقلاب منحرف شدند و امروز بجائی رسیدند که منتقدین مسائل هسته ای کشور را روستائی می خوانند و این درحالی است که بسیاری از نخبگان، فرهیختگان، وزرا و مسئولین ارشد نظام از دامان همین روستاها به مدیریت جامعه رسیدند.

 

وی با ابراز تاسف از سخنان اخیر هاشمی رفسنجانی اذعان کرد: باید برای عاقبت بخیری خودمان و خواص بی بصیرت جامعه مان بیشتر دعا کنیم، زیرا بخوبی احساس می کنیم اشخاصی که در صف اول انقلاب و نظام بودند امروز بدلیل پول پرستی و شکم پرستی سخنانی مطرح می کنند که منافقین و دشمنان از آن حمایت می کند.

 

این پدر شهید تاکید کرد:روستائیان زیادی در مسیر پیروزی انقلاب نقش ایفا کردند و پیروزی انقلاب مدیون این افراد است و امروز افراد زیادی از همین روستاهای دور افتاده به پست های عالی نظام رسیده اند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بهره‌برداری از ۲۱۲ پروژه گردشگری تا پایان دولت در خراسان رضوی جهاد حوزه های علمیه باید در راستای خدمت به مردم و دفاع از نظام اسلامی باشد دفاع مقدس باورهای دینی و ارزشهای اسلامی را به منصه ظهور رسانید‌/عملیات ثامن الائمه فتح الفتوح دفاع مقدس شد جریان تحریف امروز در پی گره زدن مشکلات کشور به سازش با آمریکا است/دشمن با مهندسی معکوس به دنبال تهی سازی نظام اسلامی است محافظه کاری خنجر بر حنجر انقلاب است/استمرار نهضت حسینی در نهضت امام خمینی لست احراز هویت کالاهای ارائه شده در بستر پلتفرم‌های آگهی آنلاین آمریکا تلاش می‌کند شکست هایش را در عرصه رسانه جبران کند/ چرا مسئولان اجرایی مدیریت فضای مجازی را به دست دشمن داده اند؟ فرمان آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج از سوی سردار نقدی/ نجات “جورج فلوید”سوژه بازی سازان بسیجی شد جاده بی انتهای دفاع مقدس روایت سطرهای ناخوانده‌ی دوران دفاع مقدس شهید سلیمانی در «روایت حبیب» تفکر لیبرالی بنی‌صدر بر مدیریت جنگ موجب پیشروی دشمن تا دروازه اهواز شد فرهنگ دفاع مقدس باید در قالب های مختلف به نسل های آینده منتقل شود