بدون نظر
 
رییس کمیته امداد تربت حیدریه:
۳۵ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه جمع آوری شد
تاریخ انتشار : ۰۶ دی ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۳ ب.ظ
 
عبدالله زاده با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون 35 میلیارد ریال زکات کشاورزان تربت حیدریه جمع آوری شده، گفت: این میزان نسبت به مدت مشابه پارسال 3 برابر رشد داشته است.

سید سعید عبدالله زاده،  رئیس کمیته امداد تربت حیدریه، در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: کشاورزان این شهرستان در ۹ ماهه امسال ۳۵ میلیارد ریال زکات مال خود را از طریق ستاد احیاء زکات پرداخت کردند.

وی تصریح کرد: از ابتدای سال ۹۹ کشاورزان ۴۰ روستای مشمول زکات، زکات مال خود را در قالب، وجوه نقد، اجرای پروژه های عمرانی عام المنفعه و تهیه و توزیع بسته های معیشتی به تکلیف شرعی خود عمل کرده اند.

دبیر ستاد احیاء زکات تربت حیدریه با اشاره به رشد ۳ برابری جمع آوری زکات نسبت به سال کذشته ادامه داد: کشاورزان مشمول زکات تربت حیدریه امسال ۲ میلیارد و ۷۳۰ میلیون تومان از زکات خود را به تهیه مواد غذایی و بسته های معیشتی اختصاص دادند که بر اساس نظر پرداخت کنندگان و توسط شوراهای فرعی زکات در بین نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا در مناطق شهری و روستایی توزیع شد.

عبداله زاده گفت: ۶۰۰ میلیون تومان از زکات پرداختی توسط پرداخت کنندگان صرف پروژه های عنرانی و عام المنفعه  و ۱۷۰ میلیون وجه نقد پرداختی نیز برای تامین جهیزیه، درمان، مسکن و تحصیل محرومین هزینه شده است.

در حال حاضر 14126 نفر در قالب 8397 خانوار از خدمات کمیته امداد تربت حیدریه بهره مند هستند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است