بدون نظر
 
رییس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه:
۳۰۰ میلیارد ریال به حساب زعفرانکاران واریز می شود
تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۶ ق.ظ
 
نسرین شیبانی، بدهی تعاون روستایی به زعفرانکاران منطقه تربت حیدریه را 980 میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: تا پایان وقت اداری امروز نیز 300 میلیارد ریال دیگر به حساب زعفران کاران واریز می‌شود.

به گزارش تابان تربت؛ نسرین شیبانی، رییس تعاون روستایی تربت حیدریه، صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: با وجودی که طبق دستور کاری وظیفه محوری ما حمایت از بهره‌برداران کشاورزی است، اما در حوزه خرید حمایتی زعفران فاقد هر گونه اختیار و تصمیم‌سازی هستیم، لذا زعفران کاران عزیزی که محصول خود را به ما تحویل داده‌اند، دیرکرد در پرداخت‌ها را نیز در اینجا جستجو می‌کنند.

وی با بیان این‌که خریدهای حمایتی تکلیف نیست و بنا به شرایط و مقتضیات زمان و در راستای حمایت از بهره‌برداران کشاورزی انجام می‌شود، افزود: در این استا در سال 96 و 98 خرید حمایتی زعفران به میزان بالغ بر 25 تن انجام شد، که از این رقم پارسال 11.600 تن زعفران به میزان هزار و 120 میلیارد ریال خریداری شد.

شیبانی کل بدهی تعاون روستایی به زعفرانکاران این خطه را، 980 میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: تا پایان وقت اداری امروز نیز 300 میلیارد ریال دیگر به حساب زعفران کاران واریز می‌شود.

رییس اداره تعاون روستایی تربت‌حیدریه گفت: البته شایسته است تا همگان بدانند زعفران‌های خریداری شده طرح حمایتی دولت که قراربود بصورت مزایده به صادرکنندگان فروخته شود، به علت نوع مزایده برگزار شده و تقسیم زعفران ها در سه پک ۲۰ تنی تاکنون فروخته نشده و سازمان تعاون روستایی مرکزی ایران قصد دارد با تغییراتی در نوع فروش، تمهیدات لازم را برای فروش باقی مانده زعفران در برنامه‌های آتی داشته‌باشد.

وی در بخش دیگری به اقدامات این اداره برای حمایت از خانوارهای روستایی گفت: به منظور نگه‌داری غلات 2 واحد انبار در کدکن به ظرفیت 500 تن و دیگری در روستای نسر به ظرفیت سه هزار تن برای نگه‌داری گندم مهیا کرده ایم.

شیبانی افزود: همچنین از آنجا که توزیع آرد روستایی بر عهده شبکه تعاون روستایی است، لذا در سال به طور متوسط بالغ بر 2 هزار و 500 تن آرد و همچنین سه هزار تن آرد خبازی توزیع می‌کنیم.

توزیع کالای تنظیم بازار به میزان 150 تن در سال جاری و توزیع فراورده های نفتی در مناطقی که فاقد گاز شهری هستند به میزان سه میلیون لیتر در سال و همچنین توزیع کودهای شیمیایی یارانه ای به میزان 9 هزارتن در سال وعلاوه بر کودهای غیررایانه‌ای، از دیگر اقدامات این اداره بود که وی به آن‌ها اشاره داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مسابقات قرآن کریم تیپ ١٧٧ تربت‌حیدریه برگزار شد ظرفیت بیمارستانهای تربت حیدریه تقریبا تکمیل شده است / ۳۲ بستری کرونایی در ۲۴ ساعت گذشته پاسخگویی سامانه کارت هوشمند سوخت تربت‌حیدریه به ۳۵۰۰ شهروند چرخه معیوب مدیریت پسماند و مافیای طلای کثیف در تربت حیدریه ۳ هزار هکتار از مزارع بخش رخ تربت حیدریه زیر کشت چغندر قند رفته است کسانی که مدیریت اجرایی کشور را عهده دار می شوند از تجربه تلخ دولت دوازدهم استفاده کنند احداث ۲۸۹ واحد مسکن روستایی در تربت حیدریه طرح صیانت آغاز قانونمند شدن فضای مجازی برای حمایت از کاربران است در این دولت معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد/ دیگران از این تجربه استفاده کنند تلاش دولت روحانی برای حذف بودجه زیارت/ هزینه اسکان زائران در مشهد ۴۵ درصد افزایش یافت مرمت و بهسازی ۱۶۰ منزل مسکونی نیازمندان توسط گروههای جهادی بسیج تولید سالانه ۷۰ تن گوشت سفید ماهی در بخش رخ