بدون نظر
 
رییس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه:
۳۰۰ میلیارد ریال به حساب زعفرانکاران واریز می شود
تاریخ انتشار : ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۱:۵۶ ق.ظ
 
نسرین شیبانی، بدهی تعاون روستایی به زعفرانکاران منطقه تربت حیدریه را 980 میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: تا پایان وقت اداری امروز نیز 300 میلیارد ریال دیگر به حساب زعفران کاران واریز می‌شود.

به گزارش تابان تربت؛ نسرین شیبانی، رییس تعاون روستایی تربت حیدریه، صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: با وجودی که طبق دستور کاری وظیفه محوری ما حمایت از بهره‌برداران کشاورزی است، اما در حوزه خرید حمایتی زعفران فاقد هر گونه اختیار و تصمیم‌سازی هستیم، لذا زعفران کاران عزیزی که محصول خود را به ما تحویل داده‌اند، دیرکرد در پرداخت‌ها را نیز در اینجا جستجو می‌کنند.

وی با بیان این‌که خریدهای حمایتی تکلیف نیست و بنا به شرایط و مقتضیات زمان و در راستای حمایت از بهره‌برداران کشاورزی انجام می‌شود، افزود: در این استا در سال 96 و 98 خرید حمایتی زعفران به میزان بالغ بر 25 تن انجام شد، که از این رقم پارسال 11.600 تن زعفران به میزان هزار و 120 میلیارد ریال خریداری شد.

شیبانی کل بدهی تعاون روستایی به زعفرانکاران این خطه را، 980 میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد: تا پایان وقت اداری امروز نیز 300 میلیارد ریال دیگر به حساب زعفران کاران واریز می‌شود.

رییس اداره تعاون روستایی تربت‌حیدریه گفت: البته شایسته است تا همگان بدانند زعفران‌های خریداری شده طرح حمایتی دولت که قراربود بصورت مزایده به صادرکنندگان فروخته شود، به علت نوع مزایده برگزار شده و تقسیم زعفران ها در سه پک ۲۰ تنی تاکنون فروخته نشده و سازمان تعاون روستایی مرکزی ایران قصد دارد با تغییراتی در نوع فروش، تمهیدات لازم را برای فروش باقی مانده زعفران در برنامه‌های آتی داشته‌باشد.

وی در بخش دیگری به اقدامات این اداره برای حمایت از خانوارهای روستایی گفت: به منظور نگه‌داری غلات 2 واحد انبار در کدکن به ظرفیت 500 تن و دیگری در روستای نسر به ظرفیت سه هزار تن برای نگه‌داری گندم مهیا کرده ایم.

شیبانی افزود: همچنین از آنجا که توزیع آرد روستایی بر عهده شبکه تعاون روستایی است، لذا در سال به طور متوسط بالغ بر 2 هزار و 500 تن آرد و همچنین سه هزار تن آرد خبازی توزیع می‌کنیم.

توزیع کالای تنظیم بازار به میزان 150 تن در سال جاری و توزیع فراورده های نفتی در مناطقی که فاقد گاز شهری هستند به میزان سه میلیون لیتر در سال و همچنین توزیع کودهای شیمیایی یارانه ای به میزان 9 هزارتن در سال وعلاوه بر کودهای غیررایانه‌ای، از دیگر اقدامات این اداره بود که وی به آن‌ها اشاره داشت.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
سازمان بورس، مقصر اصلی روند فعلی این بازار است/مکانیزم ماشه آمریکا جنگ روانی است ضرورت رفع موانع قانونی بر سر راه مشکلات ساخت و ساز در شهرهای کوچک انتقاد رئیس شورای اسلامی خراسان رضوی از قوانین ۶۰ سال گذشته شهرداری‌ها جهش تولید حوزه کشاورزی کدکن با افزایش سطح کشت گلخانه ای پناهجویان نهضت آزادی و ترور شخصیت پناهیان/ترور دیده بان های انقلاب، شیوه تاریخی منافقین آغاز عملیات اجرایی طرح دوبانده شدن محور تربت حیدریه به رشتخوار بیش از ۱۴ هزار تن گندم مازاد بر مصرف کشاورزان در جلگه رخ تربت حیدریه خریداری شد نامه فعالان فضای مجازی به مجلس درباره کارنامه پراشکال وزیر ارتباطات در حوزه فضای مجازی مردم تربت حیدریه از نبود مهندس ناظر گلایه‌مند هستند ۴۱ درصد جامعه هدف روستایی تربت حیدریه تحت پوشش بیمه هستند اهانت به ساحت مقدس رسول خدا از سیاست‌های اسلام ستیزیانه غرب است پلمپ ۴۸ حلقه چاه غیر مجاز در تربت حیدریه