بدون نظر
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:
۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند
تاریخ انتشار : ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۳۰ ق.ظ
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی به کمک های عمرانی و جهادی و نیز فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان در مناطق سیل زده اشاره کرد و گفت: تاکنون در قالب برنامه کوتاه مدت و در رمضان امسال ۳۰ گروه جهادی تبلیغی به استان های یاد شده، اعزام شدند.

به گزارش تابان تربت؛ حجت الاسلام هادی صاحبقرانی صبح امروز در آئین افتتاح دارالقران دارالتبلیغ حسینی تربت حیدریه  به کمک های عمرانی و جهادی و نیز فرهنگی و تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی استان در مناطق سیل زده خوزستان، لرستان و گلستان اشاره کرد و گفت: فعالیت ما در سه محور کوتاه، میان و بلند مدت برنامه ریزی و اجرا شده که تاکنون در قالب برنامه کوتاه مدت و در رمضان امسال ۳۰ گروه جهادی تبلیغی به استان های یاد شده، اعزام شدند.

 

وی تصریح کرد:  برنامه میان مدت ما در همین قالب های یاد شده تا پایان تابستان انجام خواهد شد و در قالب برنامه بلند مدت تا یک سال آینده اعزام گروه‌های جهادی ادامه خواهد یافت.

 

صاحبقرانی گفت: حضور هیات های مذهبی در این استان در برپایی موکب‌ها به منظور تامین اسکان و تغذیه سیل زدگان نیز نباید از نظر دور داشته باشیم.

 

وی از مسجد به عنوان محوری ترین کانون حریم امن ولایت نام برد و گفت: امروز بزرگترین اجتماعات جوامع اسلامی در گرد ولایت شکل می گیرد.

 

صاحبقرانی تصریح کرد: تنها وسیله سعادت و خوشبختی بشریت، تبعیت از ولایت مطلقه فقیه می باشد و اجتماعات حمایت از ولایت و رهبری بزرگترین تشکل ها و اجتماعات را به وجود آورده و دشمنان اسلام از این اجتماع های بزرگ می ترسند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی همچنین از برنامه های این اداره در حوزه اوقات فراغت یاد کرد و گفت: در بحث اوقات فراغت اکنون ۴۷۰ روحانی مستقر و ۲۰۰ روحانی طرح هجرت در سطح استان مشغول فعالیت هستند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی