بدون نظر
 
رئس اداره تبلیغات اسلامی:
۳۰ خانه عالم در روستاهای تربت حیدریه احداث شده است
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۴ در ۹:۰۰ ق.ظ
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه با اشاره به نیاز این شهرستان به احداث 30 خانه عالم گفت: تاکنون 30 خانه عالم در روستاهای تربت حیدریه احداث شده است.

به گزارش تابان تربت، محمد علی فاطمیان در حاشیه افتتاح سه باب خانه عالم در بخش مرکزی تربت حیدریه افزود: در سال گذشته برای احداث خانه های عالم در تربت حیدریه از طریق ماده 180 که در اختیار نماینده مجلس قرار دارد مبلغ یک میلیارد ریال پرداخت شده است.

 

وی بیان کرد: ساخت خانه های عالم و حضور دائمی روحانی در روستا در ارتقای فعالیت های مذهبی و فرهنگی روستا تاثیر گذار است.

 

فاطمیان افزود: برای انجام فعالیتهای فرهنگی و مذهبی در روستاهای تربت حیدریبه تا پایان امسال 5 خانه عالم به بهره برداری می رسد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه اذعان داشت: برای احداث سه خانه عالم در شهر بایگ و روستاهای فهندر و قندشتن بخش مرکزی دو میلیارد ریال هزینه شده است.

 

با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، نماینده مجلس و تنی چند از مسئولان محلی سه باب خانه عالم روز یکشنبه در شهر بایگ و روستاهای فهندر و قندشتن به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه