بدون نظر
 
رئس اداره تبلیغات اسلامی:
۳۰ خانه عالم در روستاهای تربت حیدریه احداث شده است
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۴ در ۹:۰۰ ق.ظ
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه با اشاره به نیاز این شهرستان به احداث 30 خانه عالم گفت: تاکنون 30 خانه عالم در روستاهای تربت حیدریه احداث شده است.

به گزارش تابان تربت، محمد علی فاطمیان در حاشیه افتتاح سه باب خانه عالم در بخش مرکزی تربت حیدریه افزود: در سال گذشته برای احداث خانه های عالم در تربت حیدریه از طریق ماده 180 که در اختیار نماینده مجلس قرار دارد مبلغ یک میلیارد ریال پرداخت شده است.

 

وی بیان کرد: ساخت خانه های عالم و حضور دائمی روحانی در روستا در ارتقای فعالیت های مذهبی و فرهنگی روستا تاثیر گذار است.

 

فاطمیان افزود: برای انجام فعالیتهای فرهنگی و مذهبی در روستاهای تربت حیدریبه تا پایان امسال 5 خانه عالم به بهره برداری می رسد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه اذعان داشت: برای احداث سه خانه عالم در شهر بایگ و روستاهای فهندر و قندشتن بخش مرکزی دو میلیارد ریال هزینه شده است.

 

با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، نماینده مجلس و تنی چند از مسئولان محلی سه باب خانه عالم روز یکشنبه در شهر بایگ و روستاهای فهندر و قندشتن به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شفافیت و مطالبه گری از ویژگی های اصلی حوزه خبر رسانی است مرگ یک کوهنورد در قله پیشکوه تربت حیدریه برداشت جو در بیش از ۷ هزار هکتار مزارع جلگه رخ تربت حیدریه اصلاح ساختار بودجه از اولویت های اصلی مجلس یازدهم است/میزان درآمد داخلی شرکت ملی نفت از صادرات بیشتر است حوض انباری تاریخی، زیر پای شهر تربت حیدریه شهروندان مناطق کم برخوردار مشارکت بیشتری با شهرداری دارند توزیع ۷۳۰ بسته کمک معیشتی در جلگه رخ تربت حیدریه سهم ۲۵ درصدی تربت‌ حیدریه از تسهیلات کرونا برخی ادبیات‌ و برخورد‌ها با مجلس یازدهم طبیعی نیست شکوه مواسات، همدلی و کمک مومنانه در تربت حیدریه/از طبخ ۴۰ هزار پرس غذای گرم و توزیع بیش از ۱۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان تا اردوهای جهادی در مناطق محروم روستایی فروش پساب تصفیه خانه، حلقه مفقوده تکمیل پروژه فاضلاب تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز عید قربان