بدون نظر
 
رئس اداره تبلیغات اسلامی:
۳۰ خانه عالم در روستاهای تربت حیدریه احداث شده است
تاریخ انتشار : ۱۴ تیر ۱۳۹۴ در ۹:۰۰ ق.ظ
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه با اشاره به نیاز این شهرستان به احداث 30 خانه عالم گفت: تاکنون 30 خانه عالم در روستاهای تربت حیدریه احداث شده است.

به گزارش تابان تربت، محمد علی فاطمیان در حاشیه افتتاح سه باب خانه عالم در بخش مرکزی تربت حیدریه افزود: در سال گذشته برای احداث خانه های عالم در تربت حیدریه از طریق ماده 180 که در اختیار نماینده مجلس قرار دارد مبلغ یک میلیارد ریال پرداخت شده است.

 

وی بیان کرد: ساخت خانه های عالم و حضور دائمی روحانی در روستا در ارتقای فعالیت های مذهبی و فرهنگی روستا تاثیر گذار است.

 

فاطمیان افزود: برای انجام فعالیتهای فرهنگی و مذهبی در روستاهای تربت حیدریبه تا پایان امسال 5 خانه عالم به بهره برداری می رسد.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی تربت حیدریه اذعان داشت: برای احداث سه خانه عالم در شهر بایگ و روستاهای فهندر و قندشتن بخش مرکزی دو میلیارد ریال هزینه شده است.

 

با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی، نماینده مجلس و تنی چند از مسئولان محلی سه باب خانه عالم روز یکشنبه در شهر بایگ و روستاهای فهندر و قندشتن به بهره برداری رسید.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت موشک‌ های شلیک شده به عین‌الاسد محصول دانایی نیروی انسانی کشور بود/به کسانی که خلع سلاح نیروهای مسلح را دنبال می کنند به چشم خائن نگاه کنید