بدون نظر
 
مدیر کمیته امداد تربت حیدریه:
۲۹ میلیارد ریال وام اشتغالزایی به مددجویان کمیته امداد پرداخت شده است
تاریخ انتشار : ۲۵ فروردین ۱۳۹۴ در ۹:۵۶ ق.ظ
 
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریه از پرداخت مبلغ 29ميليارد 836ميليون ريال وام اشتغال به 351 نفر از مددجويا ن تحت حمايت كميته امدادامام خميني (ره) در سال 93 خبر داد.

عباس ترکمان زاده صبح امروز در گفتگو با خبرنگاران در تربت حیدریه اظهار کرد: ایجاد اشتغال وتولید ثروت یکی از محوری ترین شیوه های مبارزه با فقر وفساد در جامعه می باشد و اصولا” فراهم کردن بستر اشتغال برای اقشار مختلف فرصتهای مناسبی را  چه از جهت رشد استعدادها،بروز خلاقیتهای  تولید وافزایش فعالیتهای  اقتصادی ورفاه اجتماعی وچه از جهت مبارزه با ناهنجاری ها در اختیار جامعه قرار می دهد .

وی افزود :با توجه به رسالت و رویکرد جدید کمیته امدادامام خمینی (ره) مبنی بر توانمند سازی خانواده های تحت پوشش در سطح کشور در زمینه اشتغال وخودکفائی خانواده های تحت حمایت، کمیته امداد امام خمینی تربت حیدریه  بیش از 29 میلیارد ریال بابت اشتغال و توانمند سازی خانواده ها وام اشتغال در زمینه های مختلف کشاورزی دامداری و خدمات صنفی توزیعی و صنعتی  به 351 نفر پرداخت کرده است .

ترکمان زاده پرداخت وامهای خود اشتغالی درسال 93 را  از منایع امدادی، تعداد 159 فقره  به مبلغ  11میلیارد 586 میلیون ریال ،و از منابع بانکی 192فقره به مبلغ 18 میلیارد 250 میلیون ر یال عنوان کرد.

وی گفت: از این تعداد 65 طرح کشاورزی وباغداری، 128 طرح دامداری ،13طرح صنایع دستی وقالیبافی و 145طرح خدمات صنفی وتوزیعی به مرحله اجرا رسیده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) تربت حیدریهاظهار کرد: وامهای پرداخت شده توسط ناظرین مجرب و کارشناس در زمینه های مختلف رصد و نظارت  می شوند تا این طرحها وفرصتهای شغلی بوجود آمده از مسیر اشتغال زائی انحراف پیدانکرده و به مرحله سود دهی و در نهایت به توانمند سازی خانواده منجر شود

وی استعدادیابی ، مشاوره شغلی ،آموزش وپرداخت وامهای کارانگیزی مشاغل خانگی واشتغال وخودکفائی را از خدمات و فعالیتهای در زمینه اشتغال خانواده های تحت حمایت  اعلام کرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود قرارگاه محرومیت زدائی سپاه ۲۳ سری کمک جهیزیه به نوعروسان تربت حیدریه اهدا کرد عدم رای اعتماد شورای شهر تربت حیدریه به شهردار تربت حیدریه در چند قدمی وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک برای کارکنان دولت و متصدیان اصناف اجباری شد کمپ نگهداری معتادان متجاهر در تربت حیدریه راه اندازی می شود