بدون نظر
 
با محوریت فعالیت های فرهنگی؛
قرارگاه فرهنگی شهید حاج قاسم سلیمانی شهر نسر تربت حیدریه افتتاح شد
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ در ۱۰:۲۴ ق.ظ
 
قرارگاه مردمی شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت فعالیت های فرهنگی و جهادی و با هدف انجام یک کار تشکیلاتی در شهر نسر تربت حیدریه افتتاح شد.

حجت الاسلام محمد قربانی، مسئول قرارگاه شهید حاج قاسم سلیمانی صبح امروز در حاشیه اافتتاح این قرار گاه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: قرارگاه مرئمی شهید حاج قاسم سلیمانی با محوریت فعالیت های فرهنگی و جهادی و با هدف انجام یک کار تشکیلاتی تشکیل شده و مدیریت و فرماندهی این قرارگاه با جامعه روحانیت مستقر در شهر نسر است.

وی تصریح کرد: در اولین گام بعد از تایید دبیر جامعه روحانیت، شورای مشاوره و هم اندیشی متشکل از فعالان فرهنگی، عمرانی با تجربه و با کمک گرفتن جوانان و نوجوانان مومن و تلاش گر را تشکیل دادیم.

مسوول قرارگاه شهید سلیمانی نسر گفت: این قرارگاه فرهنگی مردمی با مشارکت جامعه روحانیت و نیروهای بسیجی و با هزینه 110 میلیون ریال از موقوفات مسجد جامع نسر که اداره اوقاف شهرستان پرداخت کرده و مابقی هزینه ها به مبلغ 100 میلیون ریال با در آمد حاصل از خواندن نماز استیجاری توسط اعضای قرارگاه حاصل و به بهره برداری رسید .

وی به محور های فعالیت این قرارگاه اشاره کرد و بیان داشت: این قرارگاه با محوریت فعالیت های معرفتی تربیتی، تبلیغاتی، خانواده و سلامت، ورزش و نشاط، رسانه، جهاد و همدلی با مستمندان، رفع معضلات اجتماعی، اقتصاد و اشتغال زایی و پشتیبانی مالی تشکیل شده است.

مسئول قرارگاه فرهنگی مردمی نسر با اشاره به هم افزایی ارگان ها و نهادها در تکمیل این قرارگاه از مسئولان مربوطه برای ساماندهی آن تشکر کرد و افزود: امید داریم این مکان یک مکان فرهنگی و مثمر ثمر برای همه منطقه باشد، چرا که هدف از ایجاد این قرارگاه رشد جامعه در همه ابعاد با محوریت جوانان و نوجوانان است.

حجت الاسلام قربانی خاطر نشان کرد: راهبردهای ما منویات امام (ره) و مقام معظم رهبری برای حرکت در این مسیر است و الگوی ما نیز سردار دلها شهید سلیمانی عزیز است.

وی یاد آور شد: ثمره کار قرارگاه  تربیت افراد مومن و کار آمد در طراز انقلاب اسلامی است و از سویی دیگر راهکار عملیاتی ما ایجاد فضای امن و با نشاط با پوشش

قربانی تصریح کرد: اولویت این قرارگاه توجه به مسائل فرهنگی بویژه جوانان روستا می باشد و بنا داریم تا این قرارگاه را در منطقه گسترش دهیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
لزوم حمایت قانونی از آمران به معروف و ناهیان از منکر نام نویسی ۷۱۸ نفر برای انتخابات شوراهای اسلامی روستا در تربت حیدریه قرارگاهی از جنس حاج قاسم توزیع بیش از ۷۰۰ جعبه نوغان بین نوغانداران خراسان بی‌نیازسازی کشور از واردات کاغذ با سرمایه‌گذاری در منابع سنگ تربت حیدریه/ سود بانکی اصلی‌ترین مانع تولید است هشتمین پایانه صادراتی نفت کشور در تربت حیدریه به بهره برداری رسید ارتش جمهوری اسلامی ایران در دفاع مقدس غیورمردانه حماسه آفرید پروژه احداث سینما امید در تربت حیدریه همچنان بلاتکلیف است جوانانی که تهدید و آسیب‌های محله‌شان را به دور از هیاهو به فرصت تبدیل کردند ۱۴۴۰ خودرو عمومی در تربت حیدریه رایگان دوگانه‌سوز شدند تاکید فرماندار بر ساماندهی ورودی های شهر تربت حیدریه عمر ساختمان‌ های تربت‌ حیدریه حداقل ۴۰ سال است