بدون نظر
 
مدیر پایگاه انتقال خون تربت حیدریه خبر داد؛
کاهش ۱۱ درصدی مراجعه کنندگان به پایگاه انتقال خون تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۱ ق.ظ
 
علاقمند گفت: از ابتدای شیوع ویروس کرونا آمار مراجعان به این پایگاه با کاهش 11 درصدی مواجه شده‌ است.

علیرضا علاقمند، مدیر پایگاه انتقال خون تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار داشت: از ابتدای امسال تاکنون 13 هزار و 48 نفر برای اهدای خون به این پایگاه مراجعه کردند که از این تعداد 10 هزار و 136 نفر موفق به اهدای خون خود شدند.

وی تصریح کرد: بر اساس این آمار متاسفانه با شیوع کرونا آمار مراجعان به این پایگاه با کاهش 11 درصدی مواجه شده‌ است.

علاقمتد ذخایر خونی را همراه با سیر نزولی توصیف و بیان داشت: با توجه به اینکه پایگاه به 6 مرکز درمانی خدمات رسانی و معین مرکز استان است نیازمند حضور پر شور همشهریان هستیم.

مدیر پایگاه انتقال خون تربت حیدریه بیان کرد: همچنین این پایگاه به منظور رضایتمندی همشهریان و با وجود مشکل کمبود پرسنل، علاوه بر شیفت صبح، 2 شیفت بعداز ظهر را از ابتدای اسفندماه جاری در روزهای شنبه و سه‌شنبه از ساعت 16 الی 18 فعال کرده‌است.

وی با بیان این‌که در شرایط کنونی به همه گروه‌های خونی نیاز مبرم داریم، اظهار کرد: پایگاه انتقال خون تربت‌ حیدریه نیاز به فرآورده‌های خونی 6 مرکز درمانی شهرستان‌های تربت‌ حیدریه (2 مرکز)، خواف(یک مرکز)، کاشمر(2 مرکز) و رشتخوار (یک مرکز) را تامین می‌کند.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه