بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه عنوان کرد؛
ساخت و ساز غیر مجاز ۲۵۰ قطعه واحد مسکونی در اراضی ملی
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۰:۵۹ ق.ظ
 
اکبریان گفت: در حال حاضر 250 قطعه زمین در اراضی ملی بصورت غیر مجاز در منطقه صدف ساخت و ساز شده و کسانی در این شهر خیانت کردند و سراغ افراد ضعیف رفتند و اکنون هم از هر زمینه ای برای تصرف زمین های ملی استفاده می کنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ سعید اکبریان شهردار تربت حیدریه صبح امروز در آئین آغاز کاشت 30 هزار اصله نهال در خت که در منطقه پارک جنگلی پیشکوه برگزار شد؛ اظهار کرد: کاشت درخت یک اقدام حسنه و صدقه جاریه و باقیات الصالحات برای نسل ایتده است که توصیه های مختلفی در دین مبین اسلام شده و امروز در یک اقدام جهادی بهمراه نهاد بسیج، جمعی از دانش اموزان و طلاب و روحانیون طرح کاشت 30 هزار اصله نهال را آغاز می کنیم.

وی با بیان اینکه هرکجا بسیج و تفکر بسیجی در راس امور مردم پیشگام بوده آن اقدام کارشناسانه و در بلند مدت مفید و مردم آن را تسحین کردند، افزود: پیشنهاد می کنیم برای اجرای موفق این طرح بسیجیان در قالب طرح های جهادی و اردوهای یک روزه در نقاطی که درختکاری صورت می گیرد این عمل خداپسندانه را همچنان اجرا کنند.

اکبریان اضافه کرد: دنبال مراسم نمادین نیستیم و امروز آمدیم تا در این کاشت چند هزار درخت در پیشکوه که میراث و سرمایه این خطه است مبلغی باشیم تا بقیه شهروتدان هم به این موضوع ورود کنند.

شهردار تربت حیدریه خاطر نشان کرد: مبنای ما بر این است درختان مثمر و مقاوم که با اقلیم این مکان سازگار و کم آب باشند کاشته شود و لذا  با مشارکت جهاد کشاورزی و منابع طبیعی به آن بیشتر پرداخته خواهد شد.

وی به دیگر مزیت این طرح نیز اشاره کرد و گفت: حفظ منابع و اراضی ملی بعنوان یک وظیفه باید سرلوحه کار مسئولان و متولیان امر قرار بگیرد و متاسفانه در سالیان گذشته برخی دستگاههای متولی در این حوزه غفلت کردند.

اکبریان گفت: در حال حاضر 250 قطعه زمین در اراضی ملی بصورت غیر مجاز در منطقه صدف ساخت و ساز شده و کسانی در این شهر خیانت کردند و سراغ افراد ضعیف رفتند و اکنون هم از هر زمینه ای برای تصرف زمین های ملی استفاده می کنند.

شهردار تربت حیدریه ابراز داشت: اجازه نخواهیم داد اراضی و منابع ملی مورد تصرف قرار بگیرد کما اینکه اگر گذشتگان این درختان موجود را نکاشته بودند این مکان را هم تصرف کرده بودتد.

گفتنی است جمعی از بسیجیان و کارکنان نیروهای مسلح، طلاب و روحانیون صبح امروز در قالب اردوی جهادی  با مشارکت شهرداری تربت حیدریه کاشت ۳۰ هزار اصله نهال در خت را در پارک جنگلی پیشکوه را آغاز کردتد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه