بدون نظر
 
مدیر مسکن و شهرسازی تربت حیدریه:
عملیات اجرایی تکمیل زیر ساخت های مسکن مهر تربت حیدریه آغاز شد
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۱:۲۳ ق.ظ
 
یوسفی مقدم گفت: با جذب اعتبار 120 میلیارد ریال عملیات اجرایی تکمیل زیر ساخت های مسکن مهر تربت حیدریه اغاز شده است.

مهدی یوسفی مقدم، مدیر مسکن و شهرسازی تربت حیدریه در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ از مرتفع شدن بخش زیادی از مشکلات مسکن مهر در آینده نزدیک خبر داد و افزود: پس از بازدید علی نیکزاد نایب رییس مجلس شورای اسلامی از سایت مسکن مهر در شهریور ماه سال جاری و با پیگیری نماینده  شهرستان اعتبار لازم جهت تکمیل و اماده سازی سایت اختصاص یافت.

وی تصریح کرد: قرارداد پروژه به مبلغ 120 میلیارد ریال توسط اداره کل راه و شهرسازی منعقد و  در قالب این قرارداد ابتدا پیاده روسازی بلوار شهید برونسی انجام و در ادامه آسفالت معابر سایت به ترتیب اولویت اجرا می شود.

یوسفی مقدم بیان کرد: با توجه به اینکه 13 بلوک از مجتمع های مسکونی که مردم ساکن بودند فاقد آسانسور بود، پس از برگزاری چندین جلسه با شرکت های پیمانکار در شهرستان و استان و همچنین با توجه به افزایش قیمت شدید آسانسور، شرکت های پیمانکار نصب آسانسورها را منوط به افزایش قیمت واحدها کردند که پرداخت این مبالغ در توان مالکین واحدها نبود.

مدیر مسکن و شهرسازی تربت حیدریه گفت: با پیگیری های انجام شده، مبلغ 26 میلیارد ریال توسط سازمان ملی زمین و مسکن جهت نصب 13 دستگاه اسانسور اختصاص یافت و ظرف یک ماه آینده قرارداد با پیمانکار منعقد و کار اجرایی آغاز می شود.

وی خاطر نشان کرد: با توجه به فقدان واحد تجاری در محدوده سایت، 2 قطعه 200 متری از اراضی تجاری سایت از طریق مزایده عمومی فروخته شد که به زودی کار ساخت واحدهای تجاری توسط مالکین شروع می شود.

یوسفی مقدم  ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی های انجام شده بخش عمده واحدهای فاقد متقاضی مسکن مهر تا پایان شهریور ماه 1400 در قالب طرح اقدام ملی مسکن تکمیل و تحویل متقاضیان شود.

پروژه مسکن مهر در تربت حیدریه با ثبت نام بیش از 6 هزار متقاضی آغاز شد و در نهایت این طرح با تصویب احداث 3 هزار و 287 واحد مسکونی آپارتمانی توسط شرکت های تعاونی و انبوه سازان در محدوده شهرک ولی عصر(عج) تربت حیدریه اجرایی شد.

انتهای پیام/

 

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه