بدون نظر
 
انتقاد امام جمعه کدکن از گرانی های اخیر
گرانی‌ها نباید از امید مردم به مجلس انقلابی بکاهد
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ در ۱۲:۳۰ ب.ظ
 
حجت الاسلام بوژمهرانی گفت: نباید وضعیت نابسامان بازار و گرانی‌ها، چراغ امید مجلس انقلابی در دل مردم را خاموش کند، از همین رو، نمایندگانی که رای را از مردم مطالبه کردند باید مطالبات مردم را پیگیری کنند.

حجت الاسلام حسین بوژمهرانی امام جمعه شهر کدکن، در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار کرد: مردم ما با یک امید وافر به نمایندگان فعلی مجلس رای دادند و امروز مجلس شورای اسلامی چراغ امیدی را در دل ها روشن کرده و انتظار مردم از مجلس این است که مشکلات مردم را از مسئولان در بخش های مختلف مطالبه و پیگیری کند.

وی تصریح کرد: گرانی های شدید، کاهش ارزش پول ملی، عدم نظارت بر بازار، سوداگری های مختلف در بازارهای مختلف به هیچ وجه قابل قبول نیست و مایحتاج روزمره مردم نباید به این وضعیت دچار شود.

امام جمعه کدکن در خصوص مشکلات منطقه کدکن عنوان کرد: برخی از مشکلات هم منطقه ای است، مشکلات کشاورزی، از جمله بحث زعفران، خبرهایی مبنی بر تلاش نماینده محترم مردم برای حل مشکلات زعفران داریم اما نتیجه هنوز مطلوب نیست و مردم نتیجه را می بینند.

بوژمهرانی خاطر نشان کرد: در زمینه محصول آلو و آلوچه این منطقه، دلال هایی وجود دارند که این محصول را به ارزانی از کشاورز خریداری می کنند و بعداً به قیمت گزاف به فروش می رسانند و این در حالی است که هزینه های کشاورزی از قبیل کود و سم چندین برابر شده است.

حجت الاسلام بوژمهرانی درباره  راههای ارتباطی بخش کدکن، تصریح کرد: مشکلات جاده های بخش کدکن بر کسی پوشیده نیست، در مسیر جاده کدکن به رباط سنگ بعد از پل نوبهار و قبل از روستای رقیچه حدود 800 متر باقی مانده که بسیار خطرناک است، در مورد جاده تلخ بخش هم وضعیت اصلا مطلوب نیست، در خصوص پل ورودی کدکن خبرهای خوبی می شنویم ولی عملاً هنوز اقدامی نشده است.

امام جمعه کدکن گفت: زمانی که یک برف سنگین در منطقه بنشیند اداره راهداری اولویت اول را بازگشایی جاده تربت حیدریه به مشهد قرار می دهد گاهی اوقات یک تا دو روز طول می کشد تا جاده های سطح بخش، بازگشایی شود آیا نمی شود حداقل با تامین یک دستگاه گریدر این مشکل را حل کرد؟

خطیب جمعه کدکن یکی دیگر از مشکلات این منطقه را قبوض سنگین گاز بر شمرد و افزود: اقلیم کدکن در قبض های گاز اقلیم ۲ ثبت شده در حالی که با توجه به سرمای شدید این منطقه باید اقلیم یک باشیم و از طرفی باید هواشناسی مسئله را تایید کند و ما در کدکن ایستگاه هواشناسی نداریم.

وی ابراز داشت: بیش از یک سال قبل با جمعی از مسئولان محلی با مدیرکل اداره هواشناسی استان دیدار انجام گرفت و در نهایت اعلام کردند برای احداث ایستگاه هواشناسی بودجه نداریم.

حجت الاسلام بوژمهرانی بیان داشت: از جمله مشکلات این منطقه نیز مشکلات دامداران است، هم دام های سبک و هم دام های سنگین، دامداران در تامین نهاده های دامی با مشکل جدی مواجه شده اند، بسیاری از دامداران به سختی دام های مولد را حفظ کرده‌اند و متاسفانه برخی از دام ها هم به کشتارگاه رفته است.

امام جمعه کدکن همچنین در خصوص مناسب نبودن زیر ساختهای ورزش در منطقه اظهار داشت: در مورد فعالیت های ورزشی جمعی از جوانان کدکن به ورزش باستانی مشغول هستند و مشکل گود ورزش باستانی داریم، شهرداری و شوررای شهر، زمین مناسبی را برای احداث گود باستانی در نظر گرفته ولی بودجه ای برای ساخت آن وجود ندارد و متاسفانه به مشکلات عدیده ورزشی شهرستان ها اهمیت داده نمی شود.

حجت الاسلام بوژمهرانی در پایان یکی دیگر از مشکلات منطقه کدکن را گرانی قیمت زمین در این منطقه عنوان کرد و گفت: مردم از چندین برابر شدن قیمت زمین گله مند هستند و بخشی از این به خاطر عدم افزایش محدوده شهری می باشد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بیش از ۹۰ درصد تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ آموزشی درمانی امام حسین علیه السلام تولید داخل است تمرین مقابله با زلزله آسیب را کاهش می‌دهد پرداخت حقوق معوق پرسنل شهرداری تربت حیدریه/برای اداره امورات جاری باید روزانه ۱۷۰ میلیون تومان درآمد داشته باشیم سفرهای استانی دولت شیوه صحیح حکمرانی اسلامی است اهداف انقلاب اسلامی از ضروریات جهاد تبیین است نخبگان توان رفع تمامی مشکلات کشور را دارند حدود ۱۵۰۰ شهروند مه ولاتی در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کرده‌اند جولان دلالان در سایه چشم انتظاری زعفرانکاران خراسان رضوی/معاون وزیر جهاد؛ هرگونه دخالتی منجر به ضرر زعفرانکاران با ورود دولت همراه خواهد شد علمی که در بسیج تعلیم می شود همراه با عمل است شوراها اقتصاد و اشتغال را راهبرد اصلی برنامه های خود قرار دهند اراده بسیج برای تشکیل تمدن اسلامی/دیپلماسی ایران باید بر اساس تعامل قدرتمندانه باشد سرمایه گذار آداک باید نسبت به جمع آوری سازه اقدام و زمین را تحویل شهرداری دهد/تخلفات متعدد سرمایه گذار در مراجع قضایی در حال پیگیری است