بدون نظر
 
جام روی بال‌های شاهین به لرستان پرواز کرد
شاهین ازنا فاتح لیگ دسته اول فوتسال نونهالان کشور
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ در ۹:۱۸ ق.ظ
 
دیدار نهایی مسابقات لیگ دسته اول فوتسال نونهالان کشور با برتری و قهرمانی شاهین ازنا لرستان به پایان رسید.

به گزارش تابان تربت؛  شاهینی‌ها در این بازی مهیج و زیبا با حساب ۳ بر ۲ از سد نیکتاچوب سبزوار گذشتند و بر بام فوتسال نونهالان کشور ایستادند.

این دور از رقابتها به میزبانی تربت حیدریه با عنوان یادواره 1103 شهید این منطقه و بمدت یک هفته برگزار و پس از انجام بازی های گروهی چهار تیم شاهین ازنا، آریا صنعت قم، گوشت روز تربت حیدریه و نیکتا چوب سبزوار به دیدارهای نیمه نهایی راه یافتند.

قبل از انجام بازی فینال تیم گوشت روز تربت‌ حیدریه با پیروزی 3 بر0 در مقابل آریا صنعت قم، عنوان سوم را از آن خود کرد.

این دیدارهای از روز شنبه هفته گدشته به طور همزمان در سالن‌های ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی و پیام‌ نور تربت‌حیدریه آغاز شده‌ بود.

در این مسابقات ۱۲ تیم از ۱۱ استان خراسان رضوی، قم، لرستان، البرز، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، مازندران، هرمزگان و چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

 

 

 

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شناسایی ۶ بیمار مشکوک به کرونای جهش یافته در تربت حیدریه درتعظیم شعائرمذهبی اقتضای زمان را درنظر بگیریم راویان دفاع ‌مقدس ذخیره نظام هستند سوء مدیریت جهاد کشاورزی کمبود مقطعی مرغ را رقم زد سند چشم‌انداز توسعه دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه نویدبخش تحول در حوزه آموزش است تولید ۳۲۱ تن ماهیان سردآبی و گرمابی در شهرستان تربت حیدریه ارتقاء مسیر جاده ای تربت حیدریه به نیشابور باعث توسعه اقتصادی منطقه می شود زمین دانشگاه فرهنگیان تربت ‌حیدریه در انتظار ردیف اعتبارات مصوب ملی است معرفی نشریه بخارا در کتابخانه شهید بهشتی تربت حیدریه آغاز مرحله دوم واکسیناسیون علیه کرونا در تربت حیدریه ششمین جشنواره ملی عکس زعفران برگزیدگان خود را شناخت تولید ۳۲۰هزار قطعه ماهیان زینتی در شهرستان تربت حیدریه