بدون نظر
 
رئیس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه:
۲۸ شرکت تعاونی روستائی در تربت حیدریه فعالیت دارند
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۴ ق.ظ
 
رئیس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه گفت: 28 شرکت تعاونی در عرصه های آموزشی، خدماتی، تولیدی و بازرگانی فعال هستند.

به گزارش تابان تربت، محمدجواد معاونی افزود: 100 هزار نفر از روستائیان تربت حیدریه در قالب 28 شرکت تعاونی روستائی خدمات مختلفی را در حوزه های تولیدی، بازرگانی و آموزشی دریافت می کنند.

 

وی بیان کرد: با ارتقای سطح توانمندی اقتصادی تعاونی های روستائی، خدمت رسانی و رضایت مندی مردم در روستا ها افزایش یافته است.

 

معاونی گفت: با راه اندازی پنج صندوق اعتباری در بخشهای رباط سنگ، کدکن و مرکزی روستائیان از تسهیلات کم بهره و یا قرض الحسنه کشاورزی برای رونق این بخش استفاده می کنند.

 

رئیس اداره تعاون روستائی تربت حیدریه تصریح کرد: با توجه به رسالت این اداره مبنی بر خرید تضمینی محصولات کشاورزان، امسال 10 هزار تن گندم و جو  از کشاورزان شهرستان خریداری شده است.

 

وی از افزایش 30 درصدی تولید گندم خبر داد و افزود: با توجه به افزایش نزولات آسمانی تولید محصول گندم در این شهرستان 30 درصد افزایش یافته و 8 مرکز خرید  گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را خریداری کرده اند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص هزینه جشن های نیمه شعبان به معیشت محرومان در تربت حیدریه مطالبات زعفرانکاران تا پایان اردیبهشت پرداخت می شود بیش از ۱۷ هزار جعبه تخم نوغان در استانهای خراسان توزیع می شود تولید ماسک های دولایه استریل در جلگه رخ تربت حیدریه تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز و رفع تصرف اراضی دولتی در تربت حیدریه تلخ و شیرین کرونا در تربت حیدریه تولید ویروس عملیات روانی کرونا و تناقض های بی پاسخ رسانه های معاند لندنی و سعودی جلوه شکوفه های بهاری در شهر کدکن تربت حیدریه غربالگری ۷۵ درصد جمعیت منطقه تربت حیدریه در طرح بسیج ملی مقابله با کرونا غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن