بدون نظر
 
رئیس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه:
۲۸ شرکت تعاونی روستائی در تربت حیدریه فعالیت دارند
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۴ ق.ظ
 
رئیس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه گفت: 28 شرکت تعاونی در عرصه های آموزشی، خدماتی، تولیدی و بازرگانی فعال هستند.

به گزارش تابان تربت، محمدجواد معاونی افزود: 100 هزار نفر از روستائیان تربت حیدریه در قالب 28 شرکت تعاونی روستائی خدمات مختلفی را در حوزه های تولیدی، بازرگانی و آموزشی دریافت می کنند.

 

وی بیان کرد: با ارتقای سطح توانمندی اقتصادی تعاونی های روستائی، خدمت رسانی و رضایت مندی مردم در روستا ها افزایش یافته است.

 

معاونی گفت: با راه اندازی پنج صندوق اعتباری در بخشهای رباط سنگ، کدکن و مرکزی روستائیان از تسهیلات کم بهره و یا قرض الحسنه کشاورزی برای رونق این بخش استفاده می کنند.

 

رئیس اداره تعاون روستائی تربت حیدریه تصریح کرد: با توجه به رسالت این اداره مبنی بر خرید تضمینی محصولات کشاورزان، امسال 10 هزار تن گندم و جو  از کشاورزان شهرستان خریداری شده است.

 

وی از افزایش 30 درصدی تولید گندم خبر داد و افزود: با توجه به افزایش نزولات آسمانی تولید محصول گندم در این شهرستان 30 درصد افزایش یافته و 8 مرکز خرید  گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را خریداری کرده اند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود نصب سازه فوق سنگین ۵۲ متری کارخانه فولاد تربت حیدریه/تکنولوژی واحدهای احیا و گندله سازی در کشور بومی شده است راهپیمایی ۲۲ بهمن تربت حیدریه در قاب تصویر انقلاب اسلامی تحول شگرفی در امت های جهان اسلام پدیدار کرد/بمب هسته ای جمهوری اسلامی این حضور عزتمندانه و حماسی ملت ایران در صحنه است شهادت حاج قاسم نقطه آغازی بر پایان حضور امریکایی ها در منطقه است حضور و پشتوانه مردمی از انقلاب اسلامی صیانت کرده است/مکتب و ابعاد شخصیتی و فکری شهید سلیمانی باید تبیین شود بهره برداری از ۴۹ پروژه عمرانی در شهرستان زاوه شکوه و بالندگی انقلاب اسلامی در شهر پیشتاز انقلاب اداره کشور نیازمند مسئولانی با قواره انقلابی است/جمهوری اسلامی با شهید سلیمانی رسم مقاومت را به ملت‌های منطقه آموخت