بدون نظر
 
رئیس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه:
۲۸ شرکت تعاونی روستائی در تربت حیدریه فعالیت دارند
تاریخ انتشار : ۲۲ تیر ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۴ ق.ظ
 
رئیس اداره تعاون روستایی تربت حیدریه گفت: 28 شرکت تعاونی در عرصه های آموزشی، خدماتی، تولیدی و بازرگانی فعال هستند.

به گزارش تابان تربت، محمدجواد معاونی افزود: 100 هزار نفر از روستائیان تربت حیدریه در قالب 28 شرکت تعاونی روستائی خدمات مختلفی را در حوزه های تولیدی، بازرگانی و آموزشی دریافت می کنند.

 

وی بیان کرد: با ارتقای سطح توانمندی اقتصادی تعاونی های روستائی، خدمت رسانی و رضایت مندی مردم در روستا ها افزایش یافته است.

 

معاونی گفت: با راه اندازی پنج صندوق اعتباری در بخشهای رباط سنگ، کدکن و مرکزی روستائیان از تسهیلات کم بهره و یا قرض الحسنه کشاورزی برای رونق این بخش استفاده می کنند.

 

رئیس اداره تعاون روستائی تربت حیدریه تصریح کرد: با توجه به رسالت این اداره مبنی بر خرید تضمینی محصولات کشاورزان، امسال 10 هزار تن گندم و جو  از کشاورزان شهرستان خریداری شده است.

 

وی از افزایش 30 درصدی تولید گندم خبر داد و افزود: با توجه به افزایش نزولات آسمانی تولید محصول گندم در این شهرستان 30 درصد افزایش یافته و 8 مرکز خرید  گندم مازاد بر نیاز کشاورزان را خریداری کرده اند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست چشم زعفرانکاران به خرید حمایتی روشن