بدون نظر
 
رییس کمیته امداد تربت حیدریه عنوان کرد؛
بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران
تاریخ انتشار : ۲۷ آبان ۱۳۹۹ در ۱۰:۱۰ ق.ظ
 
سید سعید عبدالله زاده گفت: در حال حاضر حدود 2 هزار کودک تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار دارند که نیکوکاران این شهرستان حمایت 829 نفر را بعهده گرفتند.

سید سعید عبدالله زاده رییس کمیته امداد تربت حیدریه در گفت و گ با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: بیش از 1200 کودک یتیم و محسنین در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران هستند و این در حالی است که خیرین و نیک اندیشان تاکنون حمایت 829 کودک را عهده دار شدند.

وی تصریح کرد: با هدف بهره مندی همه کودکان یتیم و محسنین از حمایت خیرین طرح حمایتی ایران مهربان در این شهرستان اجرا می شود.

عبدالله زاده با اشاره به اجرای طرح ایران مهربان افزود: در این طرح تلاش می شود تا پایان سال جاری همه یتیمان و کودکان محسنین از حمایت حامیان نیکوکار برخوردارشوند .

رییس کمیته امداد تربت حیدریه همچنین اظهار کرد: در سال جاری ۵۰ نفر از طلاب این شهرستان در جمع آوری زکات با این نهاد همکاری دارند.

عبدالله زاده به نقش این نهاد در مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: از ابتدای شیوع ویروس کرونا در تربت حیدریه 5 هزار و 360 بسته کمک معیشتی و 4 هزار و 320 پک بهداشتی بین خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) توزیع شده است.

وی بیان داشت: از مجموع جمعیت 250 هزار نفری در تربت حیدریه بالغ بر 17 هزار نفر در قالب 9 هزار و 500 خانوار از خدماتی شامل، مستمری ماهانه، اشتغال، درمان و تحصیل و تسهیلات بانکی بهره مند هستند که 90 درصد اعتبارات از طریق منابع دولتی و 10 درصد آن مشارکت های مردمی است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دکتر مهرداد حیدری دومین شهید مدافع سلامت تربت حیدریه آسمانی شد تورم فعلی در کشور دلیل اقتصادی ندارد/ماهیت شورای ملی و اتحادیه صادرکنندگان زعفران برای مردم مشخص شده است/طرح شفافیت آرا نبابد فضای پوپولیستی را در مجلس ایجاد کند حضور روحانیون، هیئت امنا و فرماندهان بسیج در طرح مسجد سنگر سلامت الزامی است/تفکر بسیج باید جهانی شود مهمترین ماموریت هفته بسیج اجرای طرح مسجد سنگر سلامت است تهدیدات شهری را باید به فرصت تبدیل کرد/هماهنگی بین بخشی و نگاه راهبردی به توسعه شهری نقش بسزایی در عمران و آبادانی دارد ۱۸ بیمار مبتلا به کرونا طی یک هفته گذشته در تربت حیدریه جان باختند بیش از ۱۲۰۰ کودک یتیم در تربت حیدریه چشم انتظار حمایت نیکوکاران ۱۴ صندوق اعتباری زنان روستایی دربخش رخ تربت حیدریه فعال است توزیع بیش از ۱۰ هزار بسته کمک معیشتی و بهداشتی بین نیازمندان در تربت حیدریه تغییر کاربری ۳ کاروانسرای تربت حیدریه توسط بخش خصوصی در حال انجام است دوبانده شدن محور تربت حیدریه_زاوه در انتظار تحقق وعده مسئولان نیمی از مساجد و پایگاههای بسیج تربت حیدریه در طرح مسجد سنگر سلامت شرکت دارند