بدون نظر
 
مدیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه:
تعهد اشتغال شهرستان تربت حیدریه ۲۹۴۱ نفر است
تاریخ انتشار : ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ در ۱۰:۳۵ ق.ظ
 
علی اکبر اسماعیل پناه به تعهد ایجاد اشتغال تربت حیدریه در سال جاری اشاره و اظهار داشت: این رقم 2 هزار و 941 نفر است که تاکنون ۶۱۹ نفر ثبت نام شده اند..

به گزارش تابان تربت؛ علی اکبر اسماعیل پناه، معاون مدیرکل و رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی تربت حیدریه صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه به مناسبت هفته تعاون اظهار کرد:: از مجموع ۶۸۹ تعاونی با عضویت 22 هزار و 14 نفر، اکنون ۳۴۳ تعاونی با عضویت 14 هزار و 379 عضو فعال هستند.

وی تصریح کرد: حجم سرمایه اولیه این تعاونی‌ ها 1155 میلیارد و 432 میلیون و 222 هزار ریال و دلیل غیرفعال بودن برخی تعاونی‌ ها همچون تعاونی مسکن، بواسطه پایان زمان فعالیت آنها است.

اسماعلی پناه تعداد تعاونی‌های موجود را بدون احتساب سهامداران شرکت‌ های تعاونی سهام عدالت اعلام کرد و گفت: گرایش تعاونی‌ های تربت حیدریه را تعاونی توسعه و عمران، توسعه روستایی، فرش، کشاورزی، تامین نیاز مصرف‌کنندگان، اعتبار، مسکن، معدنی و تولیدی صنعتی است.

وی تعهد انعقاد قرارداد در طرح کارورزی دانش آموختگان در سال‌جاری را، ۷۵ نفر اعلام کرد و بیان داشت: تاکنون تعداد ۲۰ قرارداد منعقد شده‌است.

اسماعیل‌پناه همچنین گفت: تعهد معافیت بیمه‌ای امسال تعداد ۶۰ نفر است که تاکنون ۵۵ نفر معادل 92 درصد از این معافیت استفاده کرده‌اند و میزان اعتبار مشاغل خانگی ابلاغ شده به شهرستان برای امسال مبلغ 10 میلیارد ریال می باشد که در حال تشکیل پرونده و معرفی به بانک هستند.

وی در خصوص تسهیلات واحد های آسیب دیده از کرونا نیز گفت: تعداد واحدهای واجد شرایط دریافت تسهیلات سه هزار و 661 واحد با میزان اشتغال 6 هزار و 786 نفر و حدود ۷۰۰ میلیارد ریال است که تاکنون هزار و 965 واحد با میزان اشتغال 2 هزار و 516 نفر و به مبلغ ۲۱۶ میلیارد ریال ثبت‌نام کرده‌اند و مبلغ پرداختی ثبت شده در سامانه تاکنون ۴۹ میلیارد ریال است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
رزمایش کمکهای مومنانه ارتش در تربت حیدریه و منطقه مرزی شرق کشور حمایت ویژه از دانش آموزان محروم با هدف تحصیل در هنرستانها کشف اشیای تاریخی در روستای بُرس کدکن استقبال والدین دانش آموزان از مِنوی مدارس مسجد محور نگاه به شان معلم باید متحول شود کشف ۱۲۰ قلم کالای آرایشی قاچاق در تربت حیدریه امدادرسانی هلال‌احمر به بیش از ۳۰ نفر در پی بارش باران در تربت‌ حیدریه خسارت ۱۸ میلیارد تومانی سیل به بخش کشاورزی و دامپروری تربت حیدریه احتمال وقوع سیل در تربت حیدریه طی ۲۴ ساعت آینده وجود دارد پارسال ۱۶ وقف جدید در تربت‌ حیدریه به ثبت رسید خسارت سیل به دام ها و مزارع کشاورزی تربت حیدریه افتتاح دو مرکز کارآفرینی در بخش رخ تربت حیدریه