بدون نظر
 
با معرفی آثار برگزیده:
هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد
تاریخ انتشار : ۰۱ بهمن ۱۳۹۸ در ۱۲:۱۶ ب.ظ
 
پنجمین هفته فیلم و عکس انجمن سینمای جوان تربت حیدریه با معرفی آثار برگزیده به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ عباس باقریان دبیر پنجمین هفته فیلم وعکس تربت حیدریه صبح امروز در مراسم اختتامیه اظهار داشت: این گردهمایی پیرو سیاست های کلان ستاد مرکزی انجمن سینمای جوانان ایران مبنی بر ایجاد فضای غیر رقابتی و نمایش و ارایه آثار فیلمسازان و عکاسان دفتر تربت حیدریه از 28 لغایت 30 دی ماه برگزار شد که در راستای تصمیماتی که گرفته شده علاوه بر بخش فیلم و عکس دو کارگاه آموزشی در حوزه فیلم و عکس نیز تدارک دیده شد.

وی تصریح کرد: در روز افتتاح هفته فیلم و عکس کارگاه آموزشی با حضور استاد سید جلیل حسینی زهرایی از اساتید پیشکسوت هنر عکاسی واستاد دانشگاه برگزار شد که با استقبال خوب علاقمندان به حوزه عکاسی روبرو شد.

باقریان خاطر نشان کرد: بعد از فراخوان اعلام شده از سوی دفتر انجمن در ابتدا تعداد 80 عکس از 35 عکاس به دبیرخانه هفته فیلم و عکس رسید که در طی فرایند انتخاب عکس تعداد 30 اثر از 22 عکاس جهت شرکت در نمایشگاه آماده شد.

دبیر انجمن سینمای جوان تربت حیدریه گفت: نمایشگاه عکس در روز اول هفته فیلم و عکس در محل راهرو سینما اندیشه با حضور شرکت کنندگان و علاقمندان به هنر عکاسی افتتاح شد.

وی بیان کرد: دربخش فیلم تعداد 12 فیلم از اثار تولیدی انجمن سینمای جوان تربت حیدریه که در طول یک سال گذشته ساخته شد به همراه تعدادی از فیلم های برگزیده جشنواره فیلم کوتاه تهران به مدت 2 روز در سینما اندیشه به نمایش درآمد.

باقریان گفت: همچنین کارگاه نگارش فیلمنامه مستند توسط استاد نوروزی نژاد مستند ساز و استاد دانشگاه از دیگر برنامه های هفته فیلم و عکس بود.

وی هدف از برگزاری هفته فیلم و عکس را تشویق و دلگرم کردن هنرمندان فیلمساز و عکاس جوان تربتی و نمایش آثار و تولیدات آنان دانست وتاکید کرد: از انجایی که جوانان ما باید دیده شوند هفته های فیلم و عکس می تواند بستری فراهم کند تا هنرمندان ما مورد تشویق قرار بگیرند.

مراسم اختتامیه پنجمین گردهمایی فیلمسازان و عکاسان انجمن سینمای جوانان تربت حیدریه در محل سینما اندیشه با حضور عکاسان و فیلمسازان شرکت کننده در هفته فیلم و عکس وجمعی از هنر دوستان ومسئولین محلی برگزار و پایان بخش مراسم هم فیلم سینمایی 23 نفر برای حاضرین به نمایش گذاشته شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
غربالگری ۷۷۹۱ نفر در ورودی های تربت حیدریه/اعمال قانون ۱۷ خودروی غیر بومی گشت های امنیتی محله محور بسیج تربت حیدریه تغییر ماموریت داد دستگیری باند حفاران غیرمجاز در کدکن شیوع ویروس کرونا و کاهش ۵۱ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه/افزایش ۱۲ درصدی فرآوردهای نفتی در سال ۹۸ آیا فرانسه و انگلیس کیت‌های آلوده تشخیص کرونا به ایران می‌‌فرستند؟/ نگرانی از تکرار تجربه خون‌‌های آلوده جهادگران دیروز، مدافعان امروز خسارت ۷ میلیارد ریالی سیل به کشاورزان تربت حیدریه ویروسی که همدلی را مُسری کرد کمک ۶ میلیارد ریالی خیر مه ولاتی به شبکه بهداشت ودرمان شهرستان مه ولات تابع تصمیمات کشوری هستیم/برخی از اعمال محدودیت ها در حیطه اختیار مقامات شهرستانی نیست!/برخی مصوبات بمنظور پیشنهاد حساسیت بیماری برای شهروندان بود سوغات کرونایی تهرانی ها برای مردم تربت حیدریه/مصوبات لازم الاجرایی که یکی پس از دیگری لغو می شوند محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در روز مبعث