بدون نظر
 
معاونت هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نزاجا:
استکبار جهانی با جنگ روانی و اقتصادی به دنبال براندازی نظام است
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۸ در ۱۰:۱۳ ق.ظ
 
امیر سرتیپ دوم محمد کاویانپور معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نزاجا گفت: استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار با ابزارهای مختلف از قبیل جنگ روانی و اقتصادی سعی در براندازی نظام دارد که به لطف الهی ناکام مانده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ امیر سرتیپ دوم محمد کاویانپور معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نزاجا صبح امروز در جمع کارکنان تیپ 177 متحرک هجومی شهید نصر اصفهانی تربت حیدریه اظهار داشت: امت ایران اسلامی و نیروهای مسلح به برکت خون شهدا امروز با بصیرت انقلابی آماده دفاع از ارزش های والای انقلاب و اسلام هستند.

وی بیان کرد: دشمن از بدو پیروزی انقلاب با انواع و اقسام فشارها همچون جنگ تحمیلی، ترور شخصیت ها و مقامات، تهدید و تحریم و فتنه سعی در براندازی و فروپاشی نظام اسلامی را داشت که به لطف الهی با حضور منسجم مردم و درایت های حکیمانه امام و رهبری تاکنون ناکام مانده است.

امیر کاویانپور اظهار کرد: امروز بصیرت یکی از مولفه های اصلی مقابله با دشمن است و به فضل الهی ملت ایران همواره هوشیار و بصیر بوده و از اقوام مختلف این کشور در هنگام بحران و قتنه با اتحاد و بصیرت درتبعیت از ولایت و پیشبرد اهداف مقدس انقلاب و نظام اسلامی گام برمی دارند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به توطئه های مختلف دشمن، ایجاد فتنه و آشوب را یکی دیگر از  نقشه های شوم دشمن دانست و افزود سازمان های جاسوسی و اطلاعاتی دشمن در فتنه 88 تمام تلاش خود را برای راه اندازی اغتشاشات بکار گرفتند تا مردم را در مقابل مسولان قرار داده و  نیات پلید خود دست یابند که باز هم با بصیرت به یاد ماندنی مردم و رهبری حکیمانه فرمانده معظم کل قوا در حماسه بزرگ نهم دی این فتنه خنثی شد.

امیر کاویانپور ادامه داد: حادثه گرانی بنزین هم طراحی 2 ساله دشمن بود تا با این بهانه ضربه خود را با القاء یاس و نا امیدی و ناکارآمدی نظام به مردم و کشور بزنند که متأسفانه شاهد بودیم با بی بصیرتی بعضی از مسولان نیز موجب شد تا این نقشه خطرناک دشمن با راه‌اندازی شورش و اغتشاش و تخریب اموال عمومی و بیت المال عملی شود

وی گفت: در این آشوب ها با زهم با هدایت های حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و ملت بصیر و همیشه در صحنه این توطئه نقش بر آب شد.

معاون هماهنگ کننده اداره عقیدتی سیاسی نزاجا در بخش پایانی سخنانی خود خطاب به قشر جوان کارکنان افزود: چشم امید رهبری به جوانان است و شما باید با اتکا به خدا و تبعیت از ولایت در راه تحقق اهداف بلند انقلاب گام بردارند.

تیپ مستقل پیاده 177 متحرک هجومی شهید محمد جعفر نصر اصفهانی مستقر در تربت حیدریه در خرداد ماه سال 90 از لشکر 77 پیروز ثامن الائمه (ع) خراسان جدا شده و ماموریت خود را به صورت مستقل انجام می دهد.

این یگان نظامی تاکنون هزار و 520 شهید و بالغ بر سه هزار جانبار تقدیم نظام جمهوری اسلامی کرده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ارسال محموله ۲۵ تنی کمک های غیر نقدی بسیجیان تربت حیدریه به سیل زدگان منطق مقاومت انقلاب اسلامی را به این اقتدار رسانده، نه مذاکره و سازش رفتار دوگانه شورای شهر تربت حیدریه مقابل سازمان سینمایی کشور شوراهای آموزش و پرورش هیچ نقشی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها ندارند هفته فیلم و عکس تربت حیدریه به کار خود پایان داد لزوم ترسیم‌ نقشه راه ورود سرمایه‌گذاران به تربت حیدریه/ مدیریت شهری نیاز به مشارکت شرکت‌های خصوصی دارد تاکید فرماندار تربت حیدریه بر تشکیل صندوق های سرمایه گذاری کشاورزی اهدای ۳۵ سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند تربت حیدریه محور حیاتی تربت حیدریه به مشهد نیازمند نگاه ویژه مسئولان است/احصاء نقاط ضعف و قدرت در مواجه با بحران های مختلف الزامی است آمریکایی ها اعتراف کردند تروریست هستند/پادوهای آمریکا و جنتلمن های پشت میز مذاکره همان تروریست های فرودگاه بغداد هستند خیریه سلامت محکم در تربت حیدریه آغاز به کار کرد رها سازی ۳۰۰ خودروی گرفتار برف و کولاک در تربت حیدریه