بدون نظر
 
سردار احمدی:
پرونده ۲۰۰ روزه فتنه ۸۸ اصل نظام و ولایت فقیه را هدف قرار داده بود/برخی اشخاص به دروغ، دو قطبی مذاکره و جنگ را مطرح می کنند
تاریخ انتشار : ۰۹ دی ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۳ ب.ظ
 
سردار احمدی، فرمانده سابق سپاه امام رضا  علیه السلام با بیان اینکه نظام سلطه 15 سال برای فتنه 88 برنامه ریزی کرده بود، افزود:  فتنه 88  پرونده 200 روزه ای بود که توسط فتنه گران تشکیل و آتش به جان امنیت این ملت زد تا به هدف خود یعنی براندازی اصل نظام و ولایت فقیه دست یابد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سردار احمدی، فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام، صبح امروز در همایش گرامیداشت 9 دی و در جمع مردم تربت حیدریه اظهار کرد: در فتنه 88 اگر میدان جنگ از خرمشهر و بستان به خیابان های تهران کشیده شد، به اصطلاح تعارض بین اهل قبله آغاز شد و هیچ شخص و جریانی زیر بیدق حق نمی تواند بماند مگر آنانکه اهل بصیرت، صبر و استقامت باشند.

وی با بیان اینکه نظام سلطه 15 سال برای فتنه 88 برنامه ریزی کرده بود، افزود:  فتنه 88 پرونده 200 روزه ای بود که توسط فتنه گران تشکیل و آتش به جان امنیت این ملت زد تا به هدف خود یعنی براندازی اصل نظام و ولایت فقیه دست یابد.

احمدی خاطر نشان کرد: این حادثه همانند سایر حوادث از صدر اسلام دو روی سکه داشت که یک طرف آن مرتبط به مدیریت ولی فقیه زمان و رهبری امام خامنه ای(مدظله العالی) برای نجات جان مردم و امنیت کشور بود و روی دیگر آن به سردمداری سران فتنه و با هدایت های جبهه استکبار بود تا کشور را به آشوب بکشانند.

این پیشکسوت دفاع مقدس بیان داشت: دستگاههای امنیتی و اطلاعاتی نظام سلطه بارها اذعان کردند که برای این فتنه و آشوب های خیابانی 15 سال برنامه ریزی های دقیق کرده بودند، اما رهبری حکیمانه امام خامنه ای(مدظله العالی) و حضور آگاهانه مردم در صحنه این فتنه عظیم را خنثی کرد.

وی با بیان اینکه باید مراقب جریان نفوذ و نفاق در کشور باشیم، از جنگ صفین بعنوان یک نمونه بارز یاد کرد و گفت: مالک اشتر چند ضربه شمشیر تا رسیدن به خیمه معاویه بیشتر فاصله نداشت و  اگر جریان نفوذ و نفاق  شمشیر زیر حنجر حضرت امیر علیه السلام قرار نمی دادند سرنوشت تاریخ تغییر می کرد.

فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام گفت: حضرت امیر علیه السلام را بالاجبار به مذاکره کشاندند و نتیجه مذاکره ابوموسی اشعری و عمر و عاص آن بود که سر حسین بن علی علیه السلام در کربلا به نیزه شد.

احمدی افزود: امروز دنیای اسلام در حال گذر از یک پیچ تاریخی و حساس است و تمام اتفاقاتی که در لبنان، عراق و سوریه شاهدآن هستیم تنها یک هدف دارد و آن فروپاشی نظام اسلامی و از بین بردن زنجیره مقاومتی است که سالها آمریکایی ها برای نقشه جدید خاورمیانه برنامه ریزی کردند و امروز به لطف الهی و خون مطهر شهدای مدافع حرم مولود این تحولات را جمهوری اسلامی ایران نامگذاری کرده است.

وی با بیان اینکه نباید مردم را از جنگ و سایه جنگ ترساند، افزود: آمریکایی ها اگر ذره ای اراده و عزم جنگ را داشتند همان دفاع مقدس را به نفع خود خاتمه می دادند و یا همان روزی که پهباد 200 میلیون دلاری آنها توسط رزمندگان اسلام ساقط شد حمله نظامی می کرد، اما از قدرت منطقه ای ایران آگاه است و لازم نیست برخی اشخاص در کشور،  مردم و نظام را از سایه جنگ بترسانند و دو قطبی جنگ و مذاکره را در جامعه راه بیندازند.

روز نهم دیماه از دو جهت برای مردم ولایتمدار تربت حیدریه حائز اهمیت است و نخست آنکه در 9 دی سال 57 مردم این خطه از خراسان به رهبری علما و بزرگان خود در یک حرکت انقلابی و با تقدیم 10 شهید و 17 جانباز43 روز قبل از پیروزی انقلاب اسلامی،  نمادهای طاغوت را شکستند و با بیرون راندن عوامل سفاک پهلوی زمام امور شهر را به دست انقلابیون سپردند و دوم نیز خروش مردم ولایت مدار تربت حیدریه در 9 دی 88 و همزمان با سراسرکشور بود.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام کلیدواژه ضدصهیونیستی ترند سوم توئیتر جهانی شد دست روی دست نتیجه کلنگ زنی های بی نتیجه در تربت حیدریه عطر دل انگیز مواسات و کمک مومنانه در روستاهای مرزی شرق کشور