بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه:
دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه برگزار می شود
تاریخ انتشار : ۲۲ آبان ۱۳۹۸ در ۷:۵۴ ب.ظ
 
شهردار تربت حیدریه گفت: دومین المپیاد ورزش محلات تربت حیدریه با هدف ایجاد نشاط و فرصت برابر ورزشی برای شهروندان و همچنین استعدادیابی نخبگان ورزشی از ۱۶ آدر امسال در ۲۴ محله این شهر برگزار می شود.

به گزارش تابان تربت، محمد صادق مجتهدی شهردار تربت حیدریه چهارشنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: دومین دوره المپیاد کرزش محلات با محوریت شهرداری و با همکاری ادارات ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و سپاه ناحیه بسیج شهرستان از ۱۶ آذر تا ۲۰ بهمن ماه برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این مسابقات ورزشی در ۳۶ رشته ورزشی در دو بخش آقایان و بانوان در رده های سنی مختلف، در پنج منطقه و ۲۴ محله برگزار می شود، ضمن آنکه امسال مسابقات مربوط به معلولین و جانبازان هم به این المپیاد اضافه شده و برگزار خواهد شد.

از ظرفیت تمام هیئت های ورزشی تستفاده می شود

رئیس اداره ورزش و جوانان تربت حیدریه نیز افزود: ۲۶ هیئت ورزشی در قالب ۳۶ رشته ورزشی در این المپیاد شرکت خواهند کرد که از این بین
۶ رشته ورزشی مختص آقایان شامل: وزنه برداری، فوتسال، کشتی، تک پرس، بوکس و ورزش باستانی است.

مجید رضایی خاطر نشان کرد: امسال برای اولین بار یک رشته مخصوص بانوان برگزار خواهد شد و ۲۹ رشته ورزشی مشترک در مناطق کم برخوردار شامل ۵ منطقه و ۲۴ محله، برگزار می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان افزود : در المپیاد امسال ورزش معلولین هم پیش بینی شده و قرار است در این مسابقات استعدادیابی ورزشی توسط اساتید مجرب دانشگاهی و ورزشی اجرا شود که بتوانیم از این مسابقات خروجی مثبت داشته باشیم و پس از شناسایی استعدادها شرایطی ایجاد شود تا از آنها حمایت کنیم.

رضایی گفت: از جمله محلات هدف برگزاری این مسابقات کوی بازرگان، محله شهید چمران(رباط بالا)، شهید هاشمی نژاد(رباط پایین)، امیرالمومنین علیه السلام(حیدرآباد)، ضیاالدین و چندین محله دیگر است که در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و امسال برای اولین بار پیشکسوتان در نظر گرفته شه است.

وی خاطر نشان کرد: هدف از برگزاری این المپیاد ورزشی شهری ایجاد شور و نشاط و انگیزه و فرصت برابر ورزشی برای شهروندان در سطح جامعه شهری تربت حیدریه است و مشعل المپیاد و افتتاحیه مسابقات در هر پنج منطقه برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
شهردار تربت حیدریه انتخاب شد تشدید نظارت ها در تربت حیدریه/ادامه سهل انگاری ها ما را ناچار به اعمال محدودیت های بیشتری خواهد کرد خودسازی عملی و علمی مهمترین هدف تحصیل علوم حوزوی است بازگشت محدودیت های کرونایی به تربت حیدریه/هسته مرکزی شهر مسدود شد تربت حیدریه همچنان در وضعیت قرمز کرونایی/استفاده از ماسک بعنوان یک رفتار بهداشتی برای عموم باید نهادینه شود برداشت ۱۵۰ تن گل محمدی از گلستان های جلگه رخ نظام اسلامی باید در تمام موئلفه های قدرت سرآمد باشد شورای شهر تربت حیدریه در پیچ و تاب انتخاب شهردار! مردمی بودن دستگاه قضا به رعایت حق و اجرای مُرّ قانون و مبارزه با فساد است اختصاص ۷۰ میلیارد تومان تسهیلات به مشاغل آسیب دیده از کرونا در تربت حیدریه تهدید علیه سلامت عمومی پشت دیوار تصفیه خانه تربت حیدریه زعفرانکاران محصول خود را ارزان نفروشند/مشکل اقتصادی کشور با مدیریت جهادی و انقلابی حل می شود