بدون نظر
 
سردار احمدی:
امروز خط مقاومت به مرزهای اسرائیل رسیده است/دوران ۸ سال دفاع مقدس بزرگترین اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی بود/حمله پهبادی یمنی ها به آرامکو آبروی سلاح های پیشرفته آمریکا را برد/باید مراقب جریان نفاق و قلم به دستان مزدور باشیم
تاریخ انتشار : ۰۱ مهر ۱۳۹۸ در ۱۲:۲۵ ب.ظ
 
سردار احمدی، با انتقاد از کسانی که قصد دارند چهره امریکا را در داخل بزک کنند، افزود: در این چهل سال از عمر انقلاب اسلامی به جز در تعارضات سیاسی، دشمن نتوانسته حتی یک سنگر از انقلاب اسلامی را فتح کند و امروز به برکت خون مطهر شهدا، خط مقاومت به قنیطره و مرزهای اسرائیل رسیده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، سردار غلامرضا احمدی از فرماندهان ارشد دوران دفاع مقدس، صبح امروز در همایش بصیرت عاشورائیان که در محل سالن شهید تندگویان شرکت نفت تربت حیدریه برگزار شد، اظهار کرد: امروز در شرایطی که دشمن با تهدیدات و تحریم های خود قصد به زانو در آوردن نظام اسلامی را دارد، باید مراقب باشیم برخی افراد در داخل به بهانه جمع کردن آرا و نشستن چند صباحی بر کرسی های قدرت و تصمیم گیری، چوب حراج به خون شهدا و جانفشانی ایثارگران نزنند.

وی با انتقاد از کسانی که گفتند اگر برجام نبود، اجماع جهانی علیه جمهوری اسلامی ایران شکل می گرفت، گفت: بزرگترین اجماع جهان علیه اسلام و انقلاب بعد از جنگ احزاب، دوران 8 سال دفاع مقدس بود و بعد از آن تا ظهور حضرت حجت (عج الله) هیچ اجماعی دیگر علیه اسلام و مسلمین شکل نخواهد گرفت.

احمدی در پیوند با این موضوع خاطر نشان کرد: همه ابرقدرت های شرق و غرب دنیا در دوران دفاع مقدس از اتحاد جماهیر شوری گرفته تا ایالات متحده و اروپائی ها، با در اختیار گذاشتن بهترین امکانات و تجهیزات مدرن و بروز و همچنین کمک های اطلاعاتی و امنیتی به جنگ با ملت ایران برخاستند، اما دم مسیحایی امام راحل و حضور رزمندگان اسلام و خون مطهر شهدا اجازه نداد حتی یک وجب از خاک این کشور به بیگانگان واگذار شود.

فرمانده سابق سپاه امام رضا علیه السلام، با انتقاد از کسانی که قصد دارند چهره امریکا را در داخل بزک کنند، افزود: در این چهل سال از عمر انقلاب اسلامی به جز در تعارضات سیاسی، دشمن نتوانسته حتی یک سنگر از انقلاب اسلامی را فتح کند و امروز به برکت خون مطهر شهدا، خط مقاومت به قنیطره و  مرزهای اسرائیل رسیده است.

وی با بیان اینکه امروز باید مراقب جریان نفاق و قلم به دستان مزدور باشیم، افزود: در این مملکت و در ابتدای انقلاب جریان نفاق تا دفتر نخست وزیر و رئیس قوه قضائیه پیش رفته بود و افرادی همچون رجوی ها با ترور 17 هزار نفر از مسئولان و مردم قصد داشتند تا ریشه درخت نوپای انقلاب را بخشکانند، اما با حضور به موقع مردم در صحنه و رهنمود های آن پیر فرزانه و به برکت خون مطهر همین شهیدان، خط مقاومت و تفکر انقلاب اسلامی در سراسر منطقه سایه افکنده است.

این فرمانده دفاع مقدس به اتفاقات اخیر در منطقه اشاره داشت و افزود: روزی آمریکائی ها و انکلیسی ها در این کشور بر مردم حکومت می کردند و هرکجا را که می خواستند می گرفتند، اما امروز به برکت نظام اسلامی پیشرفته ترین پهباد  آمریکائی ها توسط رزمندگان اسلام ساقط می شود و نفتکش انگلیسی به فاصله چند ساعت از فرمایش مقام عظمای ولایت توسط دریادلان سپاه توقیف می شود.

احمدی با بیان اینکه رویکرد منفی خرید سلاح از آمریکا، سیاستمداران ایالات متحده را با چالش مواجه کرده، افزود: اتفاقات اخیر بخصوص حمله پهبادی رزمندگان یمن به تاسیسات نفتی آرامکو آبروی سلاح های پیشرفته آمریکائی ها را برد.

وی به افرادیکه در این کشور پست های مسئولیتی را تصاحب کردند و  می ترسند و قصد بزک کردن چهره آمریکا را دارند توصیه کرد که تمام این مسایل اخیر جنگ روانی است که علیه جمهوری اسلامی ایران شکل گرفته و به حول قوه الهی ملت ایران در این برهه حساس همچون گذشته سرافراز بیرون می آید.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه