بدون نظر
 
معاون امور اقتصادی فرماندار تربت حیدریه:
بانك ها در ارائه تسهيلات سليقه اي عمل نكنند
تاریخ انتشار : ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ در ۱۱:۱۶ ق.ظ
 
معاون امور اقتصادی فرماندار تربت حیدریه تاکید کرد: در شرایط اقتصادی کنونی مدیران بانک ها جهت حمایت از تولیدکنندگان حداکثر همکاری را داشته باشند و در ارائه تسهیلات سلیقه ای عمل نکنند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ محمد رضا یوسفی معاون هماهنگی امور اقتصادی فرمانداری تربت حیدریه صبح امروز در جلسه شورای هماهنگی بانک ها که با حضور مدیران بانک های شهرستان برگزار شد، با تاکید بر حمایت از بانک های شهرستان در حوزه وام های ازدواج و اشتغالزایی، اظهار داشت: بانکها باید با انسجام، دقت و پشتکار بیشتر در راستای حمایت از جوانان و فعالین اقتصادی در عرصه تولید و اشتغال اقدام کنند.

 

وی با بیان اینکه اشتغالزایی و توسعه پایدار با همکاری ادارات، بانک ها و فعالان اقتصادی امکان پذیر است، افزود: واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی باید به وظایف قانونی خود نیز در بازپرداخت تسهیلات و مطالبات بانکی عمل کنند.

 

یوسفی بر فعال بودن شورای هماهنگی بانک های شهرستان تاکید و تصریح کرد: گشت های مشترکی متشکل از کارشناسان حوزه اقتصاد فرمانداری، ادارات مرتبط و بانک های عامل تشکیل و بر طرح های اقتصادی شهرستان که از تسهیلات اشتغالزایی استفاده کرده اند نظارت کنند.

 

یوسفی بر پیگیری مسئولان اجرایی شهرستان برای جذب اعتبارات اشتغال‌زایی تاکید کرد و افزود: مسئولان ادارات و دستگاه‌های اجرایی باید نسبت به جذب اعتبارات اشتغال زایی تلاش کنند تا اعتبارات اعلام شده بطور کامل جذب شود و این مهم نیازمند همکاری بانک ها است.

 

پرداخت تسهیلات ازدواج با کمترین معطلی انجام شود

 

معاون امور اقتصادی فرماندار تربت حیدریه در خصوص وام های ازدواج افزود: تمهیدات لازم اندیشیده شود تا زوجین در دریافت وام ازدواج کمتر دچار مشکل شوند با این حال با هرگونه سختی بی مورد بانک ها در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برخورد خواهد شد.

 

یوسفی به مصوبات نهایی این جلسه اشاره کرد و گفت: مقرر شد پس از ثبت نام متقاضی تسهیلات ازدواج در سامانه در اسرع وقت توسط سرپرست ها تعیین شعب و تسهیلات در کوتاه ترین زمان ممکن و با اخذ یک ضامن معتبر (کارمند یا کاسب) برای هر متقاضی پرداخت شود.

 

وی بیان کرد: با عنایت به شناور بودن تسهیلات پشتیبان مشاغل خانگی در سطح استان و به منظور افزایش سهم شهرستان از این تسهیلات مقرر شد تمامی بانک ها نسبت به پرداخت تسهیلات به طرح هائی که مطابق روال قانونی تصویب می شوند در اسرع وقت اقدام کنند.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The Simple Most useful Strategy To Use For games Revealed Enjoyable What to Neutralize An individual’s Leisure Instance that Price Virtually Very little The Ugly Side of games How can you gauge members’entertainment? Concepts Meant for The Free of cost Effort The Little-Known Tips For games Greatest Activity Pertaining to You will Guidelines With regard to An individual’s Totally free Moment بزرگترین باغ پرندگان شرق کشور به بهره برداری رسید سریعترین مرد ایران سهمیه المپیک توکیو را کسب کرد افتتاح و کلنگ زنی ۹۲ پروژه در هفته دولت/ مرکز تعمیر لکوموتیو و ریل شرق کشور به زودی در تربت حیدریه راه اندازی می شود گلزار شهدای بهشت عسکری تربت حیدریه عطرافشانی شد