بدون نظر
 
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی:
۲۳۰ پروژه نیمه تمام خیر ساز در خراسان رضوی نیازمند اعتبار است
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۰۵ ب.ظ
 
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی گفت: 230 پروژه نیمه تمام خیری و دولتی در این استان نیازمند اعتبار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، غلامعلی رفیعی شبانی روز سه شنبه در مراسم پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در تربت حیدریه اظهار کرد: حدود 3300 خیر حقیقی و حقوقی مدرسه سازدر بیش از 15 نوع پروژه در حوزه ساخت و سازهای فضاهای آموزشی، پرورشی و اجتماعی مشارکت دارند.

 

وی گفت: خیرین مدرس ساز خراسان رضوی در طول یکسال گذشته 850 میلیارد ریال جهت بازسازی و احداث فضاهای آموزشی و پرورشی کمک کردند.

 

رفیعی با اشاره به پروژه های در دست احداث توسط خیرین اذعان کرد: حدود 135 تفاهم نامه با خیرین به امضا رسیده که برای این پروژه ها کد نوسازی صادر شده و در دست احداث می باشد.

 

وی اظهار کرد: از یکهزار پروژه مدرسه سازی خیرین و دولت حدود 230 طرح نیمه تمام نیازمند اعتبار لازم است و می طلبد تا خیرین با یک مدیریت جهادی دیگر این پروژه ها را به اتمام برسانند.

 

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی به مشکلات مجمع خیرین اشاره کرد و افزود: تحریمهای ظالمانه و بالا رفتن قیمت مصالح باعث اختلال در این پروژه خداپسندانه شده، بطوریکه اگر خیری مبلغ 100 میلیون تومان را برای یک پروژه تعهد می کند همان مبلغ را پرداخت و دولت بایستی به ازای پرداخت سهم خود نیز مابه التفاوت تعهد خیر را پرداخت کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
تاکنون هیچ فردی در تربت حیدریه به کرونا ویروس مبتلا نشده است/ مردم به شایعات توجه نکنند اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه