بدون نظر
 
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی:
۲۳۰ پروژه نیمه تمام خیر ساز در خراسان رضوی نیازمند اعتبار است
تاریخ انتشار : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ در ۳:۰۵ ب.ظ
 
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی گفت: 230 پروژه نیمه تمام خیری و دولتی در این استان نیازمند اعتبار است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی تابان تربت، غلامعلی رفیعی شبانی روز سه شنبه در مراسم پانزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در تربت حیدریه اظهار کرد: حدود 3300 خیر حقیقی و حقوقی مدرسه سازدر بیش از 15 نوع پروژه در حوزه ساخت و سازهای فضاهای آموزشی، پرورشی و اجتماعی مشارکت دارند.

 

وی گفت: خیرین مدرس ساز خراسان رضوی در طول یکسال گذشته 850 میلیارد ریال جهت بازسازی و احداث فضاهای آموزشی و پرورشی کمک کردند.

 

رفیعی با اشاره به پروژه های در دست احداث توسط خیرین اذعان کرد: حدود 135 تفاهم نامه با خیرین به امضا رسیده که برای این پروژه ها کد نوسازی صادر شده و در دست احداث می باشد.

 

وی اظهار کرد: از یکهزار پروژه مدرسه سازی خیرین و دولت حدود 230 طرح نیمه تمام نیازمند اعتبار لازم است و می طلبد تا خیرین با یک مدیریت جهادی دیگر این پروژه ها را به اتمام برسانند.

 

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی به مشکلات مجمع خیرین اشاره کرد و افزود: تحریمهای ظالمانه و بالا رفتن قیمت مصالح باعث اختلال در این پروژه خداپسندانه شده، بطوریکه اگر خیری مبلغ 100 میلیون تومان را برای یک پروژه تعهد می کند همان مبلغ را پرداخت و دولت بایستی به ازای پرداخت سهم خود نیز مابه التفاوت تعهد خیر را پرداخت کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نبود صنایع تبدیلی گوشت قرمز در بزرگترین بازار دام شرق کشور جایگاه نظارتی شورای شهر نباید سیاسی و جناحی شود رهاسازی ۵۰۰ هزار قطعه ماهی قزل آلا در استخرهای دو منظوره کشاورزی تربت حیدریه/پیش بینی برداشت ۴۲۰ تن گوشت سفید افزایش ۱۰ درصدی مصرف بنزین در منطقه تربت حیدریه آسفالت جاده کدکن به تلخ بخش در بن بست وعده مسئولان! طرح مثلث اقتصادی نیازمند تبیین و فرهنگ سازی است/مردم در این طرح دیده نشدند ریزش آوار معدن در زاوه یک کشته برجای گذاشت تاکسی بی سیم های بدون بی سیم! راهپیمایی اربعین حسینی بزرگترین همایش استکبار ستیزی جهان اسلام است بازگشت نام شهدا به معابر و خیابان های تربت حیدریه احداث بزرگراه تربت حیدریه به خواف مانع خام فروشی صنایع و معادن می شود ارائه ۱۳۴ هزار خدمات مراقبتی به کودکان/ناهنجاری های مادرزادی و سوانح، عمده ترین علل مرگ کودکان در منطقه تربت حیدریه