بدون نظر
 
بازی های بومی محلی:
جشنواره بازی های بومی محلی خراسان رضوی در زاوه برگزار شد
تاریخ انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۳ ق.ظ
 
جشنواره بازی های بومی محلی خراسان رضوی با حضور ریاست فدراسیون ورزش روستایی و بازی های بومی محلی کشور و مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی در شهرستان زاوه برگزار شد.

فرماندار شهرستان زاوه صبح امروز در حاشیه اختتامییه این بازی ها در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت:  جشنواره ورزشی بازی های بومی محلی خراسان رضوی به میزبانی یکی از بزرگ ترین روستاهای استان،یعنی روستای ساق زاوهدر چهار رشته برگزار شد.

 

محمود صادقی تصریح کرد: در این مسابقات ۱۴۰ ورزشکار از ۲۶ شهرستان خراسان رضوی در چهار رشته، هفت سنگ مهارتی،طناب کشی،چوب کشی و پلخمون با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 

وی هدف از انتخاب این روستا برای میزبانی این مسابقات را ظرفیت بالای ورزشی و همچنین کاهش آسیب های اجتماعی در این منطقه و ایجاد شور و نشاط ورزشی در بین جوانان عنوان کرد.

 

گفتنی است مراسم اختتامیه مسابقات ورزشی بومی و محلی خراسان رضوی با اعلام نفرات برتر در شهرستان زاوه به پایان رسید.

 

برگزاری نشست سمینار روسای ورزشی استان هم از دیگر برنامه های برگزار شده در حاشیه این مسابقات بود.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اولویت جریان انقلابی در مجلس بهبود اقتصاد و رفع قوانین دست و پاگیر تولید است/اولویت تولید در منطقه با محوریت کشاورزی و دامداری است روایت های متناقض یک استعفا! محسن زنگنه نامزد جبهه انقلاب اسلامی در حوزه انتخابیه تربت حیدریه راهی بهارستان شد افراد منتخب معیارهای ولی فقیه را داشته باشند/اسلام کاخ قدرت های جهانی نظام سلطه را به لرزه انداخته است فرآیند برگزاری انتخابات مجلس در پایتخت ابرایشم ایران خون بهای حاج قاسم و شهدای مقاومت اخراج آمریکا از منطقه است/ مجلس قوی و نترس ‌کشور را می سازد کشور با رای ملت اداره می شود/دو تابعیتی ها مشکلات اساسی برای کشور بوجود آوردند/تفکر ما نمی توانیم در حوزه اقتصادی مشکلات را افزایش داده است مردم با خلق حماسه ای دیگر پرونده سیاسی ۹۸ را تکمیل خواهند کرد عوامل اجرایی و نظارت نقش مهمی در سلامت برگزاری انتخابات دارند/لزوم اجرای قانون و رعایت اصل بی طرفی و جانبداری در انتخابات پیش رو نظام اسلامی و جبهه مقاومت به مجلسی شجاع، انقلابی و کارآمد نیاز دارد همه جریان های سیاسی در انتخابات حضور دارند/۵ هزار نفر مجری برگزاری انتخابات در حوزه انتخابیه تربت حیدریه ۲۵ درصد از مطالبات زعفران کاران امروز پرداخت می شود