بدون نظر
 
فرماندار تربت حیدریه:
ایجاد دبیرخانه دائمی مشاهیر و مفاخر در تربت حیدریه ضروری است
تاریخ انتشار : ۱۱ تیر ۱۳۹۸ در ۹:۱۹ ق.ظ
 
معاون استاندار و فرماندار تربت حیدریه گفت: با توجه به وجود بزرگان، اندیشمندان، نخبگان و شعرای متعدد در تربت حیدریه، ایجاد بانک اطلاعاتی و دبیرخانه دائمی مشاهیر و مفاخر این منطقه ضروری بنظر می رسد.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ علی رستمی صبح امروز در مراسم نکوداشت محمد قهرمان ضمن تقدیر و تجلیل از برگزار کنندگان و عوامل اجرایی این اقدام فرهنگی، اظهار داشت: با ایجاد بانک اطلاعاتی از مفاخر و مشاهیر تربت حیدریه می توان این بزرگان را شناسنامه دار کرد و برای هر یک متناسب با شان و جایگاهشان بزرگداشتی برگزار کرد.

 

وی تصریح کرد: شهرستان تربت حیدریه شخصیت های بسیار ممتازی در امور سیاسی، فرهنگی، دینی و اجتماعی داشته، ولی متاسفانه گاها به فراموشی سپرده شده است.

 

رستمی خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین مسائلی که در عرصه فرهنگی فراموش شده و خلا در این حوزه ایجاد کرده، تاسیس دبیرخانه دائمی مشاهیر است که با ایجاد آن و تقویم مشخص بتوان در مقاطع گوناگون از شخصیت های برجسته در تمام حوزه تجلیل به عمل آید.

 

فرماندار تربت حیدریه یادآور شد: بسیاری از مفاخر منطقه به دلایل گوناگون حتی برای خود تربتی ها ناشناخته مانده و با ایجاد این دبیرخانه امید می رود که اقدامات موثری در جهت شناساندن مفاخر و مشاهیر انجام شود.

 

رستمی تصریح کرد: نبود یک ساختار مشخص و بانک اطلاعات مفاخر و مشاهیر شهرستان که متناسب با شان و جایگاه آنان باشد ما را از هدفمان دور می کند و باعث پراکندگی، موازی کاری و ایجاد هزینه در برگزاری نکوداشت ها می شود.

مراسم گرامیداشت استاد محمد قهرمان شاعر نام‌آشنای خراسان و افتخار تربت حیدریه همزمان با زادروز این بزرگ مرد با حضور جمعی از شاعران، هنرمندان و مسئولین در محل زادگاه وی روستای امیر آباد بخش مرکزی برگزار شد.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی