بدون نظر
 
رییس شورای شهر تربت حیدریه:
شهر بدون سرمایه گذار بخش خصوصی قادر به توسعه و پیشرفت نیست
تاریخ انتشار : ۱۰ تیر ۱۳۹۸ در ۱۱:۵۱ ق.ظ
 
ریس شورای شهر تربت حیدریه گفت: شهر ها بدون سرمایه گذاری بخش خصوصی و استفاده از توان و ظرفیت شرکت های سرمایه گذار نمی توانند پیشرفت و توسعه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت؛ محمد امانی، صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر اظهار کرد: تا پیش از این در شهر تربت حیدریه مسئولین و شورای شهر همیشه متهم به عدم همکاری و همراهی لازم با سرمایه گذار بودند  و این شائبه بوجود آمده که زمینه را برای حضور آنها فراهم نمی کنند

 

وی تصریح کرد: در این دوره شورای شهر اثبات کردیم که در هر حوزه ای که سرمایه گذار واقعی بصورت اصولی ورود داشته به هیچ مشکلی برنخورده و شورای شهر همواره حمایت ها و تلاشهای خود برای به نتیجه رسیدن سرمایه گذاری در شهر را انجام داده است.

 

رییس شورای شهر تربت حیدریه گفت: بخشودگی عوارضات برای تاسیس واحد های تولیدی در محدوده تربت حیدریه، بخشودگی عوارضات احداث پارکینگ های عمومی، تصویب بخشودگی عوارضات ساخت و ساز برای احداث مجتمع بین راهی لوتوس نمونه هایی از همکاری و همراهی لازم شورای شهر با سرمایه گذاران است.

 

امانی از رفع مشکلات جمعه بازار خودرو و احداث کارخانه کمپوست بعنوان دو نمونه همراهی با سرمایه گذار یاد کرد و افزود: از ابتدای کار در مواجهه با سرمایه گذار اشتباهاتی رخ داده که سردرگمی سرمایه گذار و زمانبر شدن پروژه ها را بدنبال داشته، لذا به جهت پیشگیری از چنین مواردی باید در ابتدای هر نوع سرمایه گذاری مطالعات لازم صورت گرفته و تمامی جوانب امر مد نظر قرارگیرد تا دلسردی را در پی نداشته باشد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی