بدون نظر
 
رییس حفاظت محیط زیست تربت حیدریه:
کشف گوشت میش وحشی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۴ تیر ۱۳۹۸ در ۱۰:۰۴ ق.ظ
 
رییس حفاظت محیط زیست تربت حیدریه از کشف مقداری گوشت واجزای میش وحشی در تربت حیدریه خبر داد.

داوود نور محمدی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت؛ اظهار داشت: طبق گزارشات موثق از منابع آگاه و پس از هماهنگی با دستگاه قضایی و اخذ مجوز نیابت مامورین یگان حفاظت محیط زیست به همراه پرسنل نیروی انتظامی در بازرسی از منزل فردی در روستای اسفیز بخش کدکن تربت حیدریه مقادیری گوشت و اجزای میش وحشی کشف و ضبط کردند.

 

وی خاطر نشان کرد: در این خصوص و به استناد بند ج ماده ۱۰ قانون شکار و صید و بند الف ماده ۱۱ همان قانون برای متهم پرونده تشکیل و وی تحویل مراجع قضایی شد.

 

نورمحمدی افزود: از ابتدای امسال تاکنون هفت پرونده در حوزه شکار و صید تشکیل و به مراجع قضایی ارسال شده که از متخلفین تعداد سه بهله دلیجه،یک بهله عقاب،۳۰ قطعه کبک کشف وضبط شده است.

 

رییس حفاظت محیط زیست تربت حیدریه گفت: با توجه به آیین نامه ماده ۷۹ قانون مجازات اسلامی، رویکرد این اداره به سمت مجازات جایگزین بوده و از ابتدای سال تا کنون دو مورد از پرونده های ذکر شده مجازات جایگزین حبس از طریق تعمیر وسایل نقلیه متعلق به سازمان حفاظت محیط زیست صادر و بقیه پرونده ها در مراجع قضایی در حال پیگیری است.

 

شهرستان تربت حیدریه مساحتی به میزان ۳۶۲۰۰۰ هکتار عرصه دارد که از این میزان ۲۵۵۰۰۰ هکتار آن عرصه های طبیعی است و از این مقدار ۱۷۰۰۰ هکتار آن مناطق شکار ممنوع شامل: ۱۱۰۰۰ هزار منطقه شکار ممنوع ژرف ، ۵۰۰۰ هکتار منطقه بزمای و ۱۰۰۰ هکتار آن نیز منطقه سید مرتضی را در بر می گیرد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
The problem of Plagiarism or Academic Citation English paper Most readily useful motivation for assess Essay Topics for pupils Science Fair Venture A Few Ideas Typical Examples of Plagiarism for Pupils You Need To Know خطر عبور خط انتقال گاز از میان بهترین باغ های روستای کامه علیا پیمانکار سالاری دولت بلای جان مردم! اقدامات جزیره ای و موازی کاری دردی را درمان نمی کند انتقاد عضو شورای شهر تربت حیدریه از وضعیت فروشگاه های زنجیره ای بیست و هفتمین کاروان پیاده و زیارتی بافق یزد وارد تربت حیدریه شد+تصاویر بیش از ۱۴۰ هزار نفر در منطقه تربت حیدریه تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی هستند ارتقای سواد فضای مجازی در جامعه آسیب های این حوزه را کاهش می دهد/ضرورت تغییر موضع از حوزه پدافندی به آفندی