بدون نظر
 
با حضور رییس مجلس شورای اسلامی انجام شد؛
افتتاح سد «نسر» با هزینه ۱۴۲ میلیارد ریالی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۶:۲۰ ب.ظ
 
سد «نسر» با هزینه 142 میلیارد ریالی در تربت حیدریه عصر امروز با حضور رییس مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش تابان تربت؛ علی لاریجانی عصر امروز در حاشیه افتتاح سد تغذیه ای نسر تربت حیدریه اظهار داشت: شهید مطهری فعالیت های مولد را باعث اقتصاد سالم می دانستند لذا باید تمام تلاش خودمان را روی فعالیت های مولد و تولیدی متمرکز کنیم تا رونق نولید و اشتغال در کشور فراگیر شود.

 

وی تصریح کرد: آبهایی که کنترل و در سدها ذخیره می شوند سفره های زیرزمینی را تغذیه می کند، لذا با توجه به شرایط کم آبی علاوه بر این برای کشاورزی و پرورش ماهی و همچنین صنعت گردشگری و تفریحی می توان از این مکانها نیز استفاده بهینه کرد.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی از استاندار خراسان رضوی بعنوان مقام عالی دولت خواست کمک کند تا طرح های پرورش ماهی در این مکان راه اندازی شوند و ادامه داد: اگر کشور بخواهد روی پای خودش بایستد باید تولید گرا باشد تا بتواند نیازهای خودش را فراهم کند، به همین جهت شما باید کشور را برای این مهم کمک کنید.

 

رییس آب منطقه ای خراسان در تشریح این پروژه افزود: سد تغذیه ای نسر با هدف تغذیه مصنوعی آبخوان دشت پایین دست، کنترل سیلاب و تخریب های احتمالی، بهبود وضعیت آبگیری از رودخانه و همچنین افزایش راندمان انتقال آب و بهبود وضعیت کشاورزی منطقه احداث شده است.

 

محمد اعلایی اظهار کرد: برای بهره برداری از این پروژه ۱۴۲ میلیارد ریال هزینه شده و نخستین طرحی است که به بخش خصوصی در این حوزه واگذار می شود.

 

رییس مجلس شورای اسلامی و استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسوولان استانی صبح امروز  به منظور کلنگ زنی سه طرح بزرگ عمرانی با سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد ریال و همچنین بازدید از چند پروژه در حال احداث و افتتاح سد تغذیه ای نسر به تربت حیدریه سفر کرد.

 

وی عصر امروز تربت حیدریه را مقصد مشهد ترک کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
ماجرای آنتن نصب شده در روستای مرجان چه بود؟ رسانه ها و روابط عمومی ها فضای آرام و به دور از التهاب را در کشور حاکم کنند ۱۸ هزار نفر مبتلا به بیماری فشار خون در تربت حیدریه شناسایی شد ملت ایران با هر گونه مذاکره ای که حاکی از ترس مذاکره کننده گان باشد مخالف است/تقابل امروز ما با استکبار در میدان اقتصادی است کاوش‌های باستان‌شناسی در منطقه «دامسک» ادامه یابد اصل تبلیغ و ترویج زکات ضعیف است/جمع آوری ۱۴ میلیارد ریال زکات در تربت حیدریه محورهای مهم بیانات رهبر معظم انقلاب در جمع مسوولان نظام افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه ارائه تسهیلات بانکی نیازمند سند راهبردی است/پرداخت ۸۲ هزار میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی خراسان رضوی حکم جالب قاضی برای صیاد پرندگان وحشی در تربت حیدریه هنرمندان با ابتکار عمل خود، مردم را به سمت کار و تلاش و رونق تولید هدایت کنند وضعیت نا بسامان یک اثر ملی در تربت حیدریه