بدون نظر
 
با حضور رییس مجلس شورای اسلامی انجام شد؛
افتتاح سد «نسر» با هزینه ۱۴۲ میلیارد ریالی در تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ در ۶:۲۰ ب.ظ
 
سد «نسر» با هزینه 142 میلیارد ریالی در تربت حیدریه عصر امروز با حضور رییس مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

به گزارش تابان تربت؛ علی لاریجانی عصر امروز در حاشیه افتتاح سد تغذیه ای نسر تربت حیدریه اظهار داشت: شهید مطهری فعالیت های مولد را باعث اقتصاد سالم می دانستند لذا باید تمام تلاش خودمان را روی فعالیت های مولد و تولیدی متمرکز کنیم تا رونق نولید و اشتغال در کشور فراگیر شود.

 

وی تصریح کرد: آبهایی که کنترل و در سدها ذخیره می شوند سفره های زیرزمینی را تغذیه می کند، لذا با توجه به شرایط کم آبی علاوه بر این برای کشاورزی و پرورش ماهی و همچنین صنعت گردشگری و تفریحی می توان از این مکانها نیز استفاده بهینه کرد.

 

رئیس مجلس شورای اسلامی از استاندار خراسان رضوی بعنوان مقام عالی دولت خواست کمک کند تا طرح های پرورش ماهی در این مکان راه اندازی شوند و ادامه داد: اگر کشور بخواهد روی پای خودش بایستد باید تولید گرا باشد تا بتواند نیازهای خودش را فراهم کند، به همین جهت شما باید کشور را برای این مهم کمک کنید.

 

رییس آب منطقه ای خراسان در تشریح این پروژه افزود: سد تغذیه ای نسر با هدف تغذیه مصنوعی آبخوان دشت پایین دست، کنترل سیلاب و تخریب های احتمالی، بهبود وضعیت آبگیری از رودخانه و همچنین افزایش راندمان انتقال آب و بهبود وضعیت کشاورزی منطقه احداث شده است.

 

محمد اعلایی اظهار کرد: برای بهره برداری از این پروژه ۱۴۲ میلیارد ریال هزینه شده و نخستین طرحی است که به بخش خصوصی در این حوزه واگذار می شود.

 

رییس مجلس شورای اسلامی و استاندار خراسان رضوی و جمعی از مسوولان استانی صبح امروز  به منظور کلنگ زنی سه طرح بزرگ عمرانی با سرمایه گذاری ۱۳ هزار میلیارد ریال و همچنین بازدید از چند پروژه در حال احداث و افتتاح سد تغذیه ای نسر به تربت حیدریه سفر کرد.

 

وی عصر امروز تربت حیدریه را مقصد مشهد ترک کرد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

!!تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نماز عید سعید فطر تربت حیدریه به روایت تصویر رعایت توصیه های بهداشتی مسئولان از مصادیق تزکیه نفس در روابط اجتماعی است عیدی خیّر تربت حیدریه به دانشجویان کم بضاعت محورهای مهم بیانات امام خامنه ای(مدظله العالی) در روز جهانی قدس پرداخت  ۹۹۰ میلیون ریال به مددجویان بهزیستی جلگه رخ و کدکن تسویه مطالبات زعفرانکاران خراسان رضوی در هاله ای از ابهام!/مدیر کل تعاون روستایی خراسان رضوی: تسویه مطالبات زعفرانکاران منوط به تخصیص اعتبار از سوی سازمان برنامه و بودجه است انحراف در تحقق بودجه ۹۸ شهرداری تربت حیدریه بدون مجوز شورا سرنوشت بزرگترین اقامتگاه بین راهی کشور در چالشی جدید! فقدان یک سازمان برنامه و بودجه کارآمد، نمایندگان مجلس را ناچار به پیگیری پروژه های دولتی کرده است/حرکت جهادی، شبانه روزی و بی منت مسیر اصلی کارگزاران نظام کلیدواژه ضدصهیونیستی ترند سوم توئیتر جهانی شد دست روی دست نتیجه کلنگ زنی های بی نتیجه در تربت حیدریه عطر دل انگیز مواسات و کمک مومنانه در روستاهای مرزی شرق کشور