بدون نظر
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن:
آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است/سپاه نیروی مردمی و بر آمده از قانون اساسی است
تاریخ انتشار : ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ در ۱۱:۰۶ ق.ظ
 
قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروههای تروریستی توسط دیوانه ای همچون ترامپ نشانه عجز و ناتوانی ایالات متحده برابر این نهاد انقلابی است، چرا که در یک دهه اخیر آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، حجت الاسلام محمد علی رضایی صبح امروز در مراسم گرامیداشت شهید صیاد شیرازی و شهدای ارتش در تربت حیدریه اظهار کرد: تاریخ ایران شاهد حرکت های فراوان و متعددی از انقلابیون بوده اما هرگز نتوانستند حکومت اسلامی را تشکیل بدهند تا اینکه با شروع نهضت  امام راحل  از سال ۱۳۴۲ و با همبستگی مردم و نثار خون شهدا این شجره طیبه در سال ۵۷ پیروز و در کشور استقرار یافت.

 

وی تصریح کرد: ارتش درتسریع پیروزی انقلاب نقش ارزشمندی داشت و اگر نمی بود بیعت و پیوستن ارتشیان به انقلاب و نظام شاید بدست آوردن این موفقیت ها طول می کشید.

 

رضایی از شهیدان صیاد شیرازی، عباس بابایی و امثالهم بعنوان نیروهای انقلابی پرورش یافته در بدنه ارتش یاد کرد و افزود: در بدنه ارتش شخصیت های پرورش یافتند که علاوه بر خودسازی خود به تعلیم و تربیت دیگران نیز توجه داشتند و ثمره آن را می توان در دوران هشت سال جنگ تحمیلی و امروز نیاز مشاهده کرد.

 

نماینده اسبق مردم تربت حیدریه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا و سردمداران نظام سلطه هنوز به شناخت و درک صحیحی  از ملت ایران نرسیده اند، افزود: سردمداران نظام سلطه و در راس ان آمریکا گمان می کنند این ملت و نظام با تهدید و تحریم از اهداف و آرمانهای خود عقب می روند، کما اینکه این تهدیدات و یاوه سرایی ها علاوه بر اینکه هیچ خللی بر اراده ملت ایجاد نمی کند بلکه بر همبستگی و اتحاد مردم نیز می افزاید.

 

حجت الاسلام رضایی گفت: قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروههای تروریستی توسط دیوانه ای همچون ترامپ نشانه عجز و ناتوانی ایالات متحده از نظام اسلامی است، چرا که در یک دهه اخیر آمریکا سیلی سختی از سپاه خورده است.

 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن افزود: امروز کشوری که سردمداری نظام سلطه را بعهده گرفته و به ادعای خودشان ۷ تریلیون دلار در منطقه غرب آسیا هزینه کردند باید چراغ خاموش وارد پایگاه نظامی آمریکا در عراق شوند و شبانه برگردند، اما مسئولان بلند پایه و ارشد نظام اسلامی ایران بصورت آشکار و با اقتدار و بصورت مستمر وارد عراق می شوند، این همان سیلی سختی است که ترامپ و مزدوران منطقه ای اش از سپاه  خورده اند.

 

وی بیان کرد: اهمیت این موضوع زمانی بیشتر مشخص می شود که بدانند سپاه یعنی مجلس، شورای نگهبان، ارتش، بسیج و همه ملت ایران که در کنار هم با اتحاد و همدلی در راه رسیدن به اهداف و آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند.

 

قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن خاطر نشان کرد: نمونه زنده و بارز این ادعا را امروزمی توان در کمک رسانی سپاه و ارتش و بسیج و سایر نیروهای امدادی کشور به سیل زدگان جستجو کرد که چگونه خالصانه و خاضعانه به مردم خدمت رسانی می کند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
روحیه جهاد و شهادت سایه جنگ را از این کشور دور کرد نه سازش و مذاکره! مطالعه زندگی نامه علما و اندیشمندان جهان اسلام از مهمترین سنت های کارآمد حوزه علمیه است ۳۰ گروه جهادی، تبلیغی به استان های سیل زده اعزام شدند توفیقات توئیتری جبهه انقلاب خراسان رضوی می تواند پایتخت کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور باشد ۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه!