بدون نظر
 
چهل سال سازندگی
بهره برداری از ۳ پروژه آبرسانی به روستاهای تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ در ۱:۱۸ ب.ظ
 
در چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، سه پروژه آبرسانی روستایی صبح امروز در بخش بایگ و مرکزی تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت، مدیر امور آب و فاضلاب روستایی در این آیین که به صورت نمادین در روستای بسک بایگ انجام شد، گفت: ارزش ریالی این سه پروژه ۳۰ هزار و ۲۰۰میلیون ریال است.

 

ابراهیم جواهریان افزود: پروژه آبرسانی در روستای بسک شامل خط انتقال و توزیع به طول ۴٫۳ کیلومتر، احداث ایستگاه پمپاژ یک باب، ایجاد حوضچه ۶ باب، نصب پمپ یک مورد و اجرای شبکه برق یک مورد و به طول ۱۰۰ متر است.

 

وی در خصوص پروژه آبرسانی روستای قندشتن بخش مرکزی نیز گفت: پروژه شامل خط انتقال و توزیع به طول ۱۰٫۴ کیلومتر، نصب مخزن ۴۰۰ مترمکعب، حصار کشی ۲ مورد، ایجاد ۱۶ باب حوضچه، حفر و تجهیز چاه یک مورد، اجرای شبکه برق یک مورد به طول ۱۲۰۰ متر و اصلاح انشعابات ۴۵۵ مورد است.

 

جواهریان در معرفی پروژه آبرسانی به روستای کاج درخت بخش مرکزی تربت حیدریه نیز اظهار داشت: احداث خط انتقال و توزیع به طول ۲٫۵ کیلومتر، ایجاد ایستگاه پمپاژ یک باب، نصب مخزن ۲۵۰ مترمکعب، حصار کشی یک مورد، ایجاد حوضچه پنج باب، احداث اتاقک کلریناتور یک باب، اصلاح انشعابات ۲۰۰ مورد، حفر و تجهیز چاه یک مورد می باشد.

 

جواهریان پیش بینی کرد طرح های مجتمع آبرسانی این شهرستان طی یک تا ۲ سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.

 

وی افزود: برای تامین منابع آب روستایی این شهرستان نیز ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تخصیص یافته که به مرور در حال عملیاتی شدن است.

 

جواهریان اظهار داشت: هم اکنون ۲ طرح تصفیه فاضلاب با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل بانک توسعه اسلامی در روستاهای تربت حیدریه در حال اجراست.

 

شرکت آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه هم اکنون ۲۷ هزار مشترک را زیر پوشش دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
آغاز دوره باز آموزی طرح نوروزی جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه بالغ بر چهار هزار نجاتگر در طرح نوروزی خراسان رضوی حضور دارند فعالیت های ستاد خدمات سفر بر قابلیت های گردشگری روستایی متمرکز شده است حرکت در گام دوم انقلاب نیازمند ولایت پذیری است/هرکس پای ولایت می ایستد باید هزینه بدهد اقتدار امروز جبهه مقاومت مرهون بصیرت امت اسلامی و خون مطهر شهداست/مادران شهدا پرچمداران معرفت و بصیرت مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب در دیدار با مردم آذربایجان شرقی حملات تروریستی اخیر ناشی از ناکامی دشمن بود/نظام باید راهبرد دفاعی خود را به استراتژی پیشگیرانه تغییر دهد/بیانیه گام دوم انقلاب رهبری راهبردی عملیاتی نسبت به آینده انقلاب است آغاز مسابقات فوتبال قهرمانی زیر ۱۷ سال کشور در تربت حیدریه پایان رقابتهای سنگ نوردی خراسان رضوی در تربت حیدریه حضور حماسی ملت ایران در ۲۲ بهمن دشمنان انقلاب را ناامید کرد/حملات تروریستی حاکی از ضعف دشمنان و عصبانیت از نظام اسلامی است دست های آلوده آمریکا و همپیمانانش در حمله تروریستی شرق کشور دخیل است/داعیه داران مبارزه با تروریسم میزبان تروریست ها هستند بزرگترین واحدفراوری زعفران خاورمیانه در تربت حیدریه بلااستفاده مانده است