بدون نظر
 
چهل سال سازندگی
بهره برداری از ۳ پروژه آبرسانی به روستاهای تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ در ۱:۱۸ ب.ظ
 
در چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، سه پروژه آبرسانی روستایی صبح امروز در بخش بایگ و مرکزی تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت، مدیر امور آب و فاضلاب روستایی در این آیین که به صورت نمادین در روستای بسک بایگ انجام شد، گفت: ارزش ریالی این سه پروژه 30 هزار و 200میلیون ریال است.

 

ابراهیم جواهریان افزود: پروژه آبرسانی در روستای بسک شامل خط انتقال و توزیع به طول 4.3 کیلومتر، احداث ایستگاه پمپاژ یک باب، ایجاد حوضچه 6 باب، نصب پمپ یک مورد و اجرای شبکه برق یک مورد و به طول 100 متر است.

 

وی در خصوص پروژه آبرسانی روستای قندشتن بخش مرکزی نیز گفت: پروژه شامل خط انتقال و توزیع به طول 10.4 کیلومتر، نصب مخزن 400 مترمکعب، حصار کشی 2 مورد، ایجاد 16 باب حوضچه، حفر و تجهیز چاه یک مورد، اجرای شبکه برق یک مورد به طول 1200 متر و اصلاح انشعابات 455 مورد است.

 

جواهریان در معرفی پروژه آبرسانی به روستای کاج درخت بخش مرکزی تربت حیدریه نیز اظهار داشت: احداث خط انتقال و توزیع به طول 2.5 کیلومتر، ایجاد ایستگاه پمپاژ یک باب، نصب مخزن 250 مترمکعب، حصار کشی یک مورد، ایجاد حوضچه پنج باب، احداث اتاقک کلریناتور یک باب، اصلاح انشعابات 200 مورد، حفر و تجهیز چاه یک مورد می باشد.

 

جواهریان پیش بینی کرد طرح های مجتمع آبرسانی این شهرستان طی یک تا 2 سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.

 

وی افزود: برای تامین منابع آب روستایی این شهرستان نیز 11 میلیارد و 200 میلیون ریال تخصیص یافته که به مرور در حال عملیاتی شدن است.

 

جواهریان اظهار داشت: هم اکنون 2 طرح تصفیه فاضلاب با 150 میلیارد ریال اعتبار از محل بانک توسعه اسلامی در روستاهای تربت حیدریه در حال اجراست.

 

شرکت آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه هم اکنون 27 هزار مشترک را زیر پوشش دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست