بدون نظر
 
چهل سال سازندگی
بهره برداری از ۳ پروژه آبرسانی به روستاهای تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ در ۱:۱۸ ب.ظ
 
در چهارمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، سه پروژه آبرسانی روستایی صبح امروز در بخش بایگ و مرکزی تربت حیدریه به بهره برداری رسید.

به گزارش تابان تربت، مدیر امور آب و فاضلاب روستایی در این آیین که به صورت نمادین در روستای بسک بایگ انجام شد، گفت: ارزش ریالی این سه پروژه ۳۰ هزار و ۲۰۰میلیون ریال است.

 

ابراهیم جواهریان افزود: پروژه آبرسانی در روستای بسک شامل خط انتقال و توزیع به طول ۴٫۳ کیلومتر، احداث ایستگاه پمپاژ یک باب، ایجاد حوضچه ۶ باب، نصب پمپ یک مورد و اجرای شبکه برق یک مورد و به طول ۱۰۰ متر است.

 

وی در خصوص پروژه آبرسانی روستای قندشتن بخش مرکزی نیز گفت: پروژه شامل خط انتقال و توزیع به طول ۱۰٫۴ کیلومتر، نصب مخزن ۴۰۰ مترمکعب، حصار کشی ۲ مورد، ایجاد ۱۶ باب حوضچه، حفر و تجهیز چاه یک مورد، اجرای شبکه برق یک مورد به طول ۱۲۰۰ متر و اصلاح انشعابات ۴۵۵ مورد است.

 

جواهریان در معرفی پروژه آبرسانی به روستای کاج درخت بخش مرکزی تربت حیدریه نیز اظهار داشت: احداث خط انتقال و توزیع به طول ۲٫۵ کیلومتر، ایجاد ایستگاه پمپاژ یک باب، نصب مخزن ۲۵۰ مترمکعب، حصار کشی یک مورد، ایجاد حوضچه پنج باب، احداث اتاقک کلریناتور یک باب، اصلاح انشعابات ۲۰۰ مورد، حفر و تجهیز چاه یک مورد می باشد.

 

جواهریان پیش بینی کرد طرح های مجتمع آبرسانی این شهرستان طی یک تا ۲ سال آینده تکمیل و به بهره برداری برسد.

 

وی افزود: برای تامین منابع آب روستایی این شهرستان نیز ۱۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال تخصیص یافته که به مرور در حال عملیاتی شدن است.

 

جواهریان اظهار داشت: هم اکنون ۲ طرح تصفیه فاضلاب با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل بانک توسعه اسلامی در روستاهای تربت حیدریه در حال اجراست.

 

شرکت آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه هم اکنون ۲۷ هزار مشترک را زیر پوشش دارد.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین محموله کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال شد انتظار فرج موتور محرک مجاهدان خدا و آرمان انبیای الهی است/هسته های مقاومت جهان اسلام در حال سازماندهی است ولایت محوری و ولایت پذیری وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سایر ارتش های جهان حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد