بدون نظر
 
استاندار خراسان رضوی:
توسعه اقتصاد خانوار روستایی اولویت اصلی برنامه های اقتصادی خراسان رضوی است/تنها راه نجات کشور استفاده از شرکت های غیر دولتی است
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ در ۱:۵۲ ب.ظ
 
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون زیر ساخت ها برای اغلب روستاها فراهم شده، افزود: متاسفانه بدلیل عدم آموزش صحیح نتوانستیم روستائیان را در روستا نگه داریم، لذا به دنبال توسعه اقتصاد خانوار روستایی هستیم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علیرضا رزم حسینی صبح امروز در آئین بهره برداری از پروژه های گازرسانی تربت حیدریه اظهار کرد: انقلاب اسلامی در این چهل سال خدمات گسترده زیربنایی و زیر ساختی فراوانی به کشور ارائه کرده و امروز باید توسعه خانوار روستایی را در اولویت برنامه های اقتصادی خود قرار دهد.

 

وی گفت: چالش امروز انقلاب اسلامی مشکلات اقتصادی است و دشمن نیز از همین چالش برای آسیب رساندن به جامعه و مردم استفاده می کند، لذا ضروری است تا همه بخش های حاکمیتی با همدلی و مشارکت در توسعه اقتصادی مناطق تلاش کنند.

 

رزم حسینی اضافه کرد: بر همین اساس خراسان رضوی را به ۱۲ منطقه اقتصادی تقسیم کردیم و برای هر منطقه برنامه و مسئولی قرار دادیم تا بتوانیم مدل و الگوی موفقی  را که در کرمان اجرا شده در اینجا نیز پیاده سازی کنیم.

 

وی افزود: مهمترین برنامه اقتصادی در خراسان رضوی توسعه خانوار روستایی است که به دلیل بروکراسی های دولتی و فساد و رشوه خواری هایی که در دستگاههای دولتی وجود دارد  این مهم نیز عقیم مانده است.

 

استاندار خراسان رضوی از علما و ائمه جمعه و جماعات خواست با توجه به تریبون های مختلفی که در اختیار دارند در تبیین فرهنگ اقتصادی روستاها بیشتر تلاش کنند، ضمن آنکه تحقق این مهم در گرو مشارکت همه دستگاههای حاکمیتی اعم از دولت، مجلس،  قوه قضائیه و همچنین مردم  است.

 

رزم حسینی گفت: تنها راه نجات کشور استفاده از شرکت های غیر دولتی است که می توانند در این فرایند مهم به کشور کمک کنند، زیرا وقتی دولت بزرگ تر می شود مشکلات جامعه و مردم بیشتر می شود و لازم است در نوع اداره کشور تغییرات محسوسی ایجاد شود.

 

وی بیان کرد: امروز مردم یارانه می گیرند و ۱۰ برابر آن را پرداخت می کنند و این پرداخت ها همه از محل تورمی است که در کشور ایجاد شده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
دومین محموله کمک های مردمی تربت حیدریه به مناطق سیل زده ارسال شد انتظار فرج موتور محرک مجاهدان خدا و آرمان انبیای الهی است/هسته های مقاومت جهان اسلام در حال سازماندهی است ولایت محوری و ولایت پذیری وجه تمایز ارتش جمهوری اسلامی ایران با سایر ارتش های جهان حریم ها جا به جا شده اند/اگر آبی سرازیر شود آتش خواهیم گرفت!؟ اقتدار نظامی از ابعاد مهم انتظار فرج است/دشمن از نفوذ تفکر انقلاب اسلامی به هراس افتاده است طرح «جهاد همبستگی ملی» ظرفیتی برای تسریع در حل مشکلات سیل زدگان کشور است روستای ده منار بخش کدکن تربت حیدریه تخلیه شد/کارشناسان کشاورزی برای بررسی میزان خسارت به منطفه اعزام می شوند افزایش ۴ درصدی مصرف گاز سی ان جی در منطقه تربت حیدریه محور کدکن به رباط سنگ همچنان مسدود است/میزان بارش باران در کدکن به ۵۵ میلمتر رسید مدعیان دروغین حقوق بشر فجیع ترین اقدامات بین المللی را مرتکب می شوند/اقدام رییس جمهور آمریکا در تروریست خواندن سپاه در راستای تبلیغات انتخاباتی برای صهیونیست ها بود مبنای حرکت سپاه ولایت محوری و خدمت مجاهدانه به مردم است ۲۰ میلیارد ریال تخلف صنفی در تربت حیدریه ثبت شد