بدون نظر
 
استاندار خراسان رضوی:
توسعه اقتصاد خانوار روستایی اولویت اصلی برنامه های اقتصادی خراسان رضوی است/تنها راه نجات کشور استفاده از شرکت های غیر دولتی است
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ در ۱:۵۲ ب.ظ
 
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون زیر ساخت ها برای اغلب روستاها فراهم شده، افزود: متاسفانه بدلیل عدم آموزش صحیح نتوانستیم روستائیان را در روستا نگه داریم، لذا به دنبال توسعه اقتصاد خانوار روستایی هستیم.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، علیرضا رزم حسینی صبح امروز در آئین بهره برداری از پروژه های گازرسانی تربت حیدریه اظهار کرد: انقلاب اسلامی در این چهل سال خدمات گسترده زیربنایی و زیر ساختی فراوانی به کشور ارائه کرده و امروز باید توسعه خانوار روستایی را در اولویت برنامه های اقتصادی خود قرار دهد.

 

وی گفت: چالش امروز انقلاب اسلامی مشکلات اقتصادی است و دشمن نیز از همین چالش برای آسیب رساندن به جامعه و مردم استفاده می کند، لذا ضروری است تا همه بخش های حاکمیتی با همدلی و مشارکت در توسعه اقتصادی مناطق تلاش کنند.

 

رزم حسینی اضافه کرد: بر همین اساس خراسان رضوی را به 12 منطقه اقتصادی تقسیم کردیم و برای هر منطقه برنامه و مسئولی قرار دادیم تا بتوانیم مدل و الگوی موفقی  را که در کرمان اجرا شده در اینجا نیز پیاده سازی کنیم.

 

وی افزود: مهمترین برنامه اقتصادی در خراسان رضوی توسعه خانوار روستایی است که به دلیل بروکراسی های دولتی و فساد و رشوه خواری هایی که در دستگاههای دولتی وجود دارد  این مهم نیز عقیم مانده است.

 

استاندار خراسان رضوی از علما و ائمه جمعه و جماعات خواست با توجه به تریبون های مختلفی که در اختیار دارند در تبیین فرهنگ اقتصادی روستاها بیشتر تلاش کنند، ضمن آنکه تحقق این مهم در گرو مشارکت همه دستگاههای حاکمیتی اعم از دولت، مجلس،  قوه قضائیه و همچنین مردم  است.

 

رزم حسینی گفت: تنها راه نجات کشور استفاده از شرکت های غیر دولتی است که می توانند در این فرایند مهم به کشور کمک کنند، زیرا وقتی دولت بزرگ تر می شود مشکلات جامعه و مردم بیشتر می شود و لازم است در نوع اداره کشور تغییرات محسوسی ایجاد شود.

 

وی بیان کرد: امروز مردم یارانه می گیرند و 10 برابر آن را پرداخت می کنند و این پرداخت ها همه از محل تورمی است که در کشور ایجاد شده است.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
بخش‌نامه‌های خلق‌الساعه دولت بلای جان تولیدکنندگان/ اختیارات پایین استانداران، بن‌بست تسهیل رفع موانع تولید/ امکان ورود ۵ هزار میلیارد تومان به چرخه تولید با اصلاح ماده ۳۷ قانون تأمین اجتماعی تاکنون ۱۰ تن زعفران از کشاورزان خراسان رصوی خریداری شده است کارخانه نوآفرینی زنجیره ارزش ‌و انبار سپرده کالایی بورس زعفران در تربت حیدریه راه اندازی شد اجرای صحیح سند تحول بنیادین با مدرسه محوری محقق می‌شود بازار ۸۰ هزار میلیارد تومانی طلای سرخ در تسخیر اروپایی ها جشنواره ملی عکس زعفران به کار خود پایان داد شهروندان تربت حیدریه ۲۵ میلیارد تومان به شهرداری بدهکارند امروز آمریکا به دنبال بازگشت به ایران است/مشکل اصلی آمریکائی ها ماهیت انقلابی، اسلامی و عزتمندانه ملت ایران است راهپیمایی ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران است پنجمین جشنواره ملی عکس زعفران در منطقه تربت حیدریه آغاز به کار کرد رسالت دانش آموزان در گام دوم انقلاب شتاب علمی برای تشکیل تمدن نوین اسلامی است سفارتخانه های آمریکا جایگاهی برای عملیات جاسوسی در کشورهاست