بدون نظر
 
رئیس شرکت گاز منطقه تربت حیدریه:
۲۲ درصد از مردم روستاهای زاوه از نعمت گاز بی بهره اند
تاریخ انتشار : ۰۹ شهریور ۱۳۹۶ در ۱۱:۵۹ ق.ظ
 
رئیس شرکت گاز منطقه تربت حیدریه گفت: 22 درصد از مردم روستاهای شهرستان زاوه از نعمت گاز بی بهره اند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، جواد معصومی در مراسم بهره برداری از پروژه گازرسانی روستای ریگان زاوه اظهار کرد: در حال حاضر ۱۹ روستای محروم شهرستان زاوه با جمعیتی بالغ بر سه هزار و ۶۷۵ خانوار از نعمت گاز بی بهره هستند و تلاش می کنیم تا با جذب اعتبار و اتمام پروژه های نیمه تمام عملیات گازرسانی به شهرستان زاوه به پایان برسد.

 

وی با بیان اینکه اکنون ۷۸ درصد مردم این شهرستان از نعمت گاز بهره مند هستند، افزود: با بهره برداری از پروژه گازرسانی به روستای ریگان زاوه و بهره مندی ۱۹۰ خانوار در مجموع ۱۳ هزار و ۲۹۲ خانوار از این نعمت الهی برخوردار شدند.

 

رئیس اداره گاز ناحیه تربت حیدریه با بیان اینکه اعتبار هزینه شده برای گازرسانی به روستای ریگان هفت میلیارد و ۹۸۷ میلیون ریال و از محل منابع داخلی بوده است، گفت: روستای ریگان با ۱۹۰ خانوار این پس به شبکه سراسری گاز کشور متصل می باشد.

 

جمعیت ۸۰ هزار نفری شهرستان زاوه ۱۷ هزار و ۸۹۵ مشترک شهری و روستایی دارد و تاکنون ۸۲۹ هزار متر شبکه گذاری گاز در این شهرستان صورت انجام شده است.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
موفقیت رزمندگان اسلام در دفاع مقدس مرهون تبعیت از فرهنگ عاشورا جبهه استکبار با هجوم به اعتقادات و باورهای دینی در صدد براندازی نظام اسلامی است/ پاسخ به یاوه گویی رئیس جمهور آمریکا با حضور در میدان عمل و استقلال همه جانبه برگزاری آزمون تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در تربت حیدریه سهم تربت حیدریه از اشتغال در حوزه بازار مجازی تقریبا هیچ! افزایش ۷ تا ۱۰ درصدی نرخ کرایه تاکسی ها در تربت حیدریه از تولید بذر سیب زمینی در رقابت با هلندی ها تا چند قلوزایی دامهای سبک حسن تفتیان بر بام قاره کهن آسیا دوران دفاع مقدس برگرفته از نهضت عاشورا بود/اجرای بیش از ۸۰ عنوان برنامه در تربت حیدریه اختصاص بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال به بخش کشاورزی خراسان رضوی نمایشگاه «اقتصاد منهای نفت» در تربت حیدریه گشایش یافت تعدیل تبصره ۳ با موافقت وزارت نیرو امکان پذیر است آیت الله معصومی قاطعانه از گفتمان انقلاب اسلامی دفاع کرد