بدون نظر
 
مدیر شرکت شهرک های صنعتی تربت حیدریه:
آغاز عملیات اجرائی خط ۲۰ کیلوولت برق رسانی به شهرک صنعتی شهید رضوی تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۱ دی ۱۳۹۷ در ۹:۲۷ ق.ظ
 
مدیرشهرک های صنعتی تربت حیدریه گفت: احداث خط 20 کیلوولت برق رسانی به ناحیه شهرک صنعتی شهید رضوی بخش رخ آغاز شد.

سید ابوالفضل ذاکر در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد:  اجرای پروژه های عمرانی و زیرساخت ها در جهت فراهم کردن امنیت حضور سرمایه گذاران برای احداث و راه اندازی واحدهای صنعتی بوده و اهتمام همه ما رونق هرچه بیشتر تولید و اشتغال مولد است.

 

وی یکی از اهداف مهم شرکت شهرک های صنعتی استان را فراهم آوردن بستری مناسب و امن برای سرمایه گذاری برشمرد وافزود: بحث آب، برق، گاز همواره یکی از دغدغه های شرکت شهرک های صنعتی بوده زیرا سرمایه گذاران سرمایه خود را برای امر تولید به این شهرک ها وارد می کنند و انتظار دارند ما به ازای سرمایه گذاری در این مناطق که اغلب در نزدیکی شهرها قرار گرفته امکانات اولیه نظیر آب، برق، گاز را به راحتی در اختیار آنان قرار دهیم.

 

ذاکر افزود: اجرای عملیات خاکبرداری و تسطیح و خیابان کشی توسعه ناحیه شهرک صنعتی شهید رضوی رخ در سطح ۵۲ هکتار واجرای پروژه شبکه ۲۰ کیلو ولت برق رسانی با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد ریال و طول ۴/۵کیلومتر توسط شرکت شهرک های صنعتی استان در حال اجراست.

 

وی اضافه کرد: از پروژه مهم دیگر در این شهرک اجرای شبکه آب این ناحیه صنعتی به طول ۳/۵ کیلومتر و با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد ریال در دست اقدام می باشد.

 

ذاکر با اشاره به این که رسالت‌ شرکت شهرک‌های صنعتی، آماده‌سازی زیرساخت حوزه صنعت با تمرکز بر صنایع کوچک و متوسط از اهداف این شهرک ها می باشد اظهار داشت: با پیگیری‌ها و حمایت‌های صورت‌گرفته در سال ۹۶ شهرک صنعتی رخ عملیاتی شد و اولین قرارداد واگذاری زمین در این شهرک صنعتی به وسعت دو هکتار با سرمایه‌گذاری. ۳۰۰ میلیارد ریال امضاء و هم‌اکنون در حال انجام می باشد.

 

مدیر شرکت شهرک های صنعتی تربت حیدریه و مه ولات تصریح‌کرد: در صورت احداث و تکمیل شهرک صنعتی رخ، زمینه ایجاد اشتغال برای متقاضیان زیادی در این بخش فراهم می‌شود که تاثیر بسزایی در کاهش و رفع معضل بیکاری در این منطقه را به دنبال خواهد داشت.

 

مدیر شرکت شهرک‌های صنعتی تربت حیدریه و مه ولات در پایان گفت: امید است بتوانیم زیرساخت این ناحیه صنعتی در بخش رخ را به زودی آماده کنیم تا هیچ‌گونه مشکلی در تامین زیرساخت برای سرمایه‌گذاران این حوزه نداشته باشیم.

 

انتهای پیام/

 

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس استقبال از مسافران و زائران نوروزی در پایتخت ابریشم ایران با برنامه های نوین فعالیت ۱۲۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه برخوردهای قهرآمیز با مردم مانع توسعه شهری می شود/تمام برنامه های شهرداری تربت حیدریه فدای ترافیک شده است