بدون نظر
 
مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه:
اختصاص ۱۱ میلیارد ریال برای منابع آب روستایی تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۶ ق.ظ
 
مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه گفت: این شهرستان دارای 120 روستاست که تمام این مناطق از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند هستند.

ابراهیم جواهریان در گفت و گو با تابان تربت، اظهار داشت: مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه گفت: این شهرستان دارای ۱۲۰ روستاست که تمام این مناطق از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند هستند.

وی به پوشش ۲۷ هزار مشترک در آبفای روستایی این شهرستان اشاره کرد و افزود: اکنون دو طرح تصفیه فاضلاب با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل بانک توسعه اسلامی در روستاهای تربت حیدریه در حال اجراست.

جواهریان بیان کرد: طرح آب رسانی به مجتمع های نوری نصر، بوری آباد، دان، صنوبر، نظامیه، اسدآباد، گرماب و کامه سفلی از مهم ترین طرح های در دست اقدام است و برای اجرا و تکمیل آن ها ۲۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

این مسوول اضافه کرد: ۷۰ درصد از خط انتقال و شبکه های آب رسانی این شهرستان فرسوده و نیازمند مرمت و بازسازی است و بازسازی شبکه های فرسوده آب رسانی به طول هزار کیلومتر نیازمند هزار میلیارد ریال است.

 

از مجموع ۱۱۵ روستای تحت پوشش اداره آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه آب شرب ۲۸ روستا از منابع شهری تامین می شود و بر این اساس همه روستاها در حوزه شهری با مشکل کمبود آب شرب مواجهند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور