بدون نظر
 
مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه:
اختصاص ۱۱ میلیارد ریال برای منابع آب روستایی تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۱۳۹۷ در ۱۰:۰۶ ق.ظ
 
مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه گفت: این شهرستان دارای 120 روستاست که تمام این مناطق از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند هستند.

ابراهیم جواهریان در گفت و گو با تابان تربت، اظهار داشت: مدیر شرکت آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه گفت: این شهرستان دارای ۱۲۰ روستاست که تمام این مناطق از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی بهره مند هستند.

وی به پوشش ۲۷ هزار مشترک در آبفای روستایی این شهرستان اشاره کرد و افزود: اکنون دو طرح تصفیه فاضلاب با ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار از محل بانک توسعه اسلامی در روستاهای تربت حیدریه در حال اجراست.

جواهریان بیان کرد: طرح آب رسانی به مجتمع های نوری نصر، بوری آباد، دان، صنوبر، نظامیه، اسدآباد، گرماب و کامه سفلی از مهم ترین طرح های در دست اقدام است و برای اجرا و تکمیل آن ها ۲۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است.

این مسوول اضافه کرد: ۷۰ درصد از خط انتقال و شبکه های آب رسانی این شهرستان فرسوده و نیازمند مرمت و بازسازی است و بازسازی شبکه های فرسوده آب رسانی به طول هزار کیلومتر نیازمند هزار میلیارد ریال است.

 

از مجموع ۱۱۵ روستای تحت پوشش اداره آب و فاضلاب روستایی تربت حیدریه آب شرب ۲۸ روستا از منابع شهری تامین می شود و بر این اساس همه روستاها در حوزه شهری با مشکل کمبود آب شرب مواجهند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مدارس تربت حیدریه آماده اسکان زائران و مسافران نوروزی اصحاب رسانه مطالبه گری از مدیران شهری را در دستور کار خود قرار دهند حاشیه نشینی بزرگترین معضل مدیریت شهری تربت حیدریه/شورای شهر به جای مجری گری باید به تصمیم سازی ها و سیاست گذاری های کلان ورود کنند ویژه برنامه جشن نوروزگاه در تربت حیدریه اجرا می شود آمادگی ۳ پایگاه در طرح نوروزی امداد و نجات جاده ای اخذ مجوز پایگاه امداد هوایی در تربت حیدریه/کاهش ۲۴ درصدی تلفات جاده ای در تربت حیدریه سپید پایتخت ایران روایتی متفاوت از روستای ابریشمیِ بسک تربت حیدریه اعزام ۱۰۰۰ زائر از تربت حیدریه به مناطق عملیاتی دفاع مقدس استقبال از مسافران و زائران نوروزی در پایتخت ابریشم ایران با برنامه های نوین فعالیت ۱۲۴ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه برخوردهای قهرآمیز با مردم مانع توسعه شهری می شود/تمام برنامه های شهرداری تربت حیدریه فدای ترافیک شده است