بدون نظر
 
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
هدف فتنه شوم چند ماه اخیر، القای بن بست و ناامیدی در جامعه بود/بزرگترین دغدغه رهبری، دو قطبی کردن مردم توسط جناح هاست/هشدار رهبری برای فتنه ۹۸ را باید جدی بگیریم/امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۷ در ۸:۵۲ ب.ظ
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: مهمترین خروجی و راهبردی که در فتنه شوم چند ماه اخیر به دنبال آن بودند، القای بن بست مشکلات در جامعه بود و لذا با واسطه و بدون واسطه برای اذن گرفتن از رهبری و مذاکره مجدد با آمریکا تلاش می کردند.

به گزارش خبرنگار تابان تربت، جواد کریمی قدوسی پنج شنبه شب در همایش بصیرتی جبهه انقلاب اسلامی در جمع مردم تربت حیدریه اظهار کرد: تمام مشکلات و اقدامات اخیر به این دلیل است که می خواهند کشور را به گذشته بازگردانند، گذشته ای که روزی آمریکا در اینجا همه کاره بود و مردم نقشی در تصمیم گیری ها نداشتند.

 

وی افزود: گفت: مهمترین خروجی و راهبردی که در فتنه شوم چند ماه اخیر به دنبال آن بودند القای بن بست مشکلات در جامعه بود  و لذا با واسطه و بدون واسطه برای اذن گرفتن از رهبری و مذاکره مجدد با آمریکا تلاش می کردند.

 

نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی به پازل های چیده شده در فتنه اخیر اشاره کرد و بیان داشت: در شرایطی که ترامپ اعلام کرده بود که ۱۵ مرداد تحریم طلا و ۱۳ آبان تحریم نفت علیه ایران وضع می شود، نگهبانان خزانه به جای اینکه از خزانه ملی کشور بیشتر مراقبت و راه نفوذ و رخنه را مسدود کنند به یکباره بدون برنامه و قانون ۱۸ میلیارد دلار ارز و ۸۰ تن طلا را وارد بازار کردند.

 

کریمی اضافه کرد: این اتفاق در حالی رخ داد که به عقیده صرافان و بازاریان ارز و سکه در این مدت کسانی ارز و طلا خریداری می کردند که تا به حال در بازار نبودند و به هر قیمیت که طلا و ارز عرضه می شد حتی بالاتر را خریداری می کردند.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس ضلع سوم این پازل را راه اندازی قرارگاهی در سلیمانیه عراق عنوان کرد و گفت: در این شرایط یک قرارگاه با مدیریت سعودی، آمریکایی در سلیمانیه عراق راه اندازی شد و ۱۳ نفر در یک شبکه قرار شد تا با التهاب آفرینی در بازار ارز و طلا تمام ذخایر مردم را خارج و در ادامه موضوع بن بست و فشار اقتصادی را نیز مطرح کنند.

 

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: به لطف الهی بخشی از این فتنه عظیم با رصد نیروهای اطلاعاتی و امنیتی کشور خنثی شد، اما سئوال ما از رییس جمهور این بود که چرا با وجود اینکه ترامپ تحریم طلا و نفت را اعلام می کند با خزانه ملی بدون هیچ برنامه و قانونی این چنین رفتاری می شود؟ آیا شما در مجلس و در پیشگاه قرآن کریم سوگند یاد نکردیدکه امین مردم و منافع ملی کشور باشید؟

 

وی اظهار کرد: امسال که دشمن تابستان داغ را مطرح کرده بود هر چه در توان داشت پای کار آورد اما به لطف الهی نتوانست و امروز با قاطعیت اعلام می کنم که از گردنه های سخت عبور کردیم و دستگاه قضایی و نیروهای اطلاعاتی و امنیتی بر اوضاع اقتصادی کشور اشرافیت دارند.

 

مشکلات امروز کشور التهاب مدیریتی است و به آمریکا ارتباطی ندارد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: امروز اگر کشور در التهابات اقتصادی و معیشتی به سر می برد بدون شک متوجه آمریکا و منافقین خارجی نیست و این التهابات به ضعف در برخی مدیران کشور بر می گردد.

 

کریمی بیان داشت: هیچ دشمن خارجی قادر به ایجاد چالش در این کشور نیست زیرا که در این ۴۰ سال توانایی های امنیتی، دفاعی و فرهنگی کشور آنقدر ارتقا یافته که دشمن به صراحت آن را اعلام و در برابر این توانمندی ها احساس عجز می کند.

 

امروز مهمترین دغدغه رهبری صف آرایی بیعت کنندگان با آرمانهای نظام است

وی مردم را به خواندن تاریخ صدر اسلام توصیه کرد و گفت: تاریخ از صدر اسلام بارها ثابت کرده که خیانت خواص باعث شده که نظام ولایی فروپاشی کند، لذا با شهادت امیر المومنین علی علیه السلام نظام ناب ولایی فروپاشید و با پیروزی انقلاب اسلامی در بهمن ۵۷ با هدایت ولی فقیه و در غیبت امام عصر عجل الله دوباره برپا شد.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: امروز مهمترین دغدغه رهبری در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و حتی قبل از آن صف بندی والسابقون و بیعت کنندگان  با آرمانهای امام و انقلاب است که به خاطر حب دنیا و قدرت طلبی فتنه ای همانند فتنه ۸۸ را با کلید واژه تقلب به راه انداختند و به لشکر کشی خیابانی روی آوردند.

 

امروز در اوج قدرت انقلاب اسلامی، خطر خیانت خواص در کمین نشسته است

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی به عمق این فتنه اشاره کرد و افزود: این فتنه عظیم انقدر برنامه ریزی شده بود که رییس وقت دولت اصلاحات در دیداری با پادشاه سعودی برای براندازی نظام اسلامی یک میلیارد دلار پول گرفته بود که در صورت موفقیت وعده ۵۰ میلیارد دلاری به او داده بودند.

 

وی بیان داشت: پازل دوم این فتنه عظیم به جهت اینکه آنقدر توان و نیرو در داخل نداشتند، هماهنگی های بین المللی بود که رییس وقت دولت اصلاحات با فرمانده ناتو  در بروکسل دیدار و به او اعلام می کند در شرایط بحرانی  به کشور حمله نظامی کنند.

 

کریمی قدوسی با بیان اینکه ۱۰۴ صفحه مستندات این فتنه عظیم موجود است و هیچگاه از سوی سران فتنه تکذیب نشده، افزود: همه این فتنه انگیزی ها برای قدرت طلبی و حب دنیا بود، امروز هم هستند کسانی که در مجلس منتخب مردمند و به جای حل مشکلات کشور به دنبال رفع حصر و تطهیر سران فتنه هستند.

 

راهبرد خیانتکاران به نظام، تبدیل نظام ولایت و امامت به حکومت سلطنتی است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به فرمایشات اوایل انقلاب امام راحل اشاره کرد و افزود: امام خمینی(ره) درآن زمان فرمودند از شر محمدرضا پهلوی راحت شدیم اما حالا حالاها از شر لیبرال های غرب زده راحت نخواهیم شد و امروز این نفاق خود را نمایان کرده و شیطان بزرگ را بعنوان کدخدای دنیا بزک و به مردم معرفی می کنند.

 

کریمی اضافه کرد: مقام معظم رهبری در دیدار خردادماه امسال با نمایندگان مجلس فرمودند که شما منتخب مردم برای حفاظت از انقلاب و منافع ملی سوگند شرعی یاد کردید و اگر انقلابی عمل نکنید نمی توانید به این سوگند وفادار باشید و لذا چنانچه این کار را نکنید نشستن روی صندلی مجلس جایز نیست.

 

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس گفت: این سخن رهبری بدان معناست که نمایندگان ملت، یعنی باید استقلال کشور را حفظ و در رعایت حقوق مردم نیز قدم بردارند، اما آیا همه نمایندگان اینگونه عمل می کنند؟

 

هشدار رهبری برای فتنه ۸۸ را باید جدی بگیریم

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به سخنان اخیر رهبری اشاره کرد و افزود: هشدار رهبری برای فتنه ۸۸ را باید جدی گرفت چرا که به احتمال فراوان بخش اعظمی از آن به انتخابات سال آینده مجلس شورای اسلامی بر می گردد.

 

کریمی قدوسی گفت: به دلیل برخی اظهار نظرها و مواضع احتمال رد صلاحیت برخی از نمایندگان وجود دارد و لذا این احتمال می رود تا برای کشور و نظام هزینه تراشی و فتنه انگیزی کنند و لذا شایسته است که همگان هشدارهای رهبری را جدی بگیریم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
۱۲۶ کانون فرهنگی هنری در مساجد تربت حیدریه فعال هستند پیش همایش ملی حوزه علمیه و سنت های کارآمد در تربت حیدریه برگزار می شود رشد ۲۳۰ درصدی صادرات سیمان از پایانه راه آهن تربت حیدریه به کشورهای آسیای میانه یک بام و دو هوایِ ماندن یا رفتن! ۴۰ درصد اصلاح روکش جاده “کدکن؛ تلخ بخش” به اتمام رسیده است انتقاد رییس مرکز ملی فرش ایران از واردات بی رویه نخ ابریشم مطالعات اشتباه گریبانگیر مدیریت شهری تربت حیدریه! استمرار انقلاب نیازمند ایجاد بازدارندگی در ابعاد مختلف است ششمین قطار گردشگری خراسان رضوی وارد تربت حیدریه شد گزارش جهرمی از پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در حد یک پاورپوینت است/ احتمالا شبکه ملی را با خدمات الکترونیک اشتباه گرفتند! میانجی گری یا عملیات فریب! سياست‌زدگي آفت جدي نظام تعليم و تربيت کشور