بدون نظر
 
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۷ در ۲:۱۰ ب.ظ
 

حسینی:
تربت حیدریه – ایرنا – نماینده مردم شهرستان های تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش بزرگی از آسیب های اجتماعی حوزه جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه نمود پیدا می کند و رفع این معضل، تمرکز بیشتر سازمان بهزیستی را می طلبد.
به گزارش ایرنا، سعید باستانی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی شهرستان های تربت حیدریه، زاوه و مه لات که در تربت حیدریه بر گزار شد، افزود: این بدان خاظر است که این شهرستان علاوه بر آنکه در محل کریدور شمال جنوب کشور قرار گرفته، به گذرگاه و محل بیتوته جمعیتی از کشور تبدیل شده که قصد سفر به مشهد و شهرهای دیگر استان خراسان رضوی را دارند.
وی گفت: توقف و اقامت ولو بسیار کوتاه جمعیتی معادل یک میلیون نفر در سال در این خطه، می طلبد تا سازمان بهزیستی به انجام سرمایه گذاری های بنیادی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در منطقه جنوب خراسان رضوی و با محوریت تربت حیدریه، اقدام کند.
باستانی افزود: در این راستا ضرورت دارد تا از ظرفیت استقرار مرکز ماده ۱۶ (مرکز ترک اعتیاد تحت حمایت دولت) در این شهرستان و به منظور ارایه خدمات به منطقه جنوبی خراسان رضوی هر چه سریعتر استفاده شود.
وی با اشاره به کمبود نیروی متخصص در اداره های بهزیستی سه شهرستان تربت حیدریه، زاوه و مه ولات، اظهار داشت: در کنار این اقدامات تقدیر و تجلیل از پرسنل این دستگاه ها باید در برنامه بهزیستی گنجانده شود زیرا این عزیزان با دست خالی به خلق کارهای بزرگ می پردازند.
باستانی همچنین از حضور پرنگ سمن ها در منطقه تربت حیدریه و به خصوص سمن جهادگران دیار خورشید این شهرستان در ساماندهی معتادان و کارتن خواب ها به عنوان یک فعالیت خودجوش مردمی یاد کرد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تجهیز فضای حاشیه شهر تربت حیدریه اساس تشکیل بسیج اخلاص است/موفقیت بسیج مرهون ولایت پذیری این نهاد مقدس است بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند