بدون نظر
 
تاریخ انتشار : ۱۳ تیر ۱۳۹۷ در ۲:۱۰ ب.ظ
 

حسینی:
تربت حیدریه – ایرنا – نماینده مردم شهرستان های تربت حیدریه، زاوه و مه ولات در مجلس شورای اسلامی گفت: بخش بزرگی از آسیب های اجتماعی حوزه جنوب خراسان رضوی در تربت حیدریه نمود پیدا می کند و رفع این معضل، تمرکز بیشتر سازمان بهزیستی را می طلبد.
به گزارش ایرنا، سعید باستانی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی فرهنگی شهرستان های تربت حیدریه، زاوه و مه لات که در تربت حیدریه بر گزار شد، افزود: این بدان خاظر است که این شهرستان علاوه بر آنکه در محل کریدور شمال جنوب کشور قرار گرفته، به گذرگاه و محل بیتوته جمعیتی از کشور تبدیل شده که قصد سفر به مشهد و شهرهای دیگر استان خراسان رضوی را دارند.
وی گفت: توقف و اقامت ولو بسیار کوتاه جمعیتی معادل یک میلیون نفر در سال در این خطه، می طلبد تا سازمان بهزیستی به انجام سرمایه گذاری های بنیادی در حوزه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در منطقه جنوب خراسان رضوی و با محوریت تربت حیدریه، اقدام کند.
باستانی افزود: در این راستا ضرورت دارد تا از ظرفیت استقرار مرکز ماده ۱۶ (مرکز ترک اعتیاد تحت حمایت دولت) در این شهرستان و به منظور ارایه خدمات به منطقه جنوبی خراسان رضوی هر چه سریعتر استفاده شود.
وی با اشاره به کمبود نیروی متخصص در اداره های بهزیستی سه شهرستان تربت حیدریه، زاوه و مه ولات، اظهار داشت: در کنار این اقدامات تقدیر و تجلیل از پرسنل این دستگاه ها باید در برنامه بهزیستی گنجانده شود زیرا این عزیزان با دست خالی به خلق کارهای بزرگ می پردازند.
باستانی همچنین از حضور پرنگ سمن ها در منطقه تربت حیدریه و به خصوص سمن جهادگران دیار خورشید این شهرستان در ساماندهی معتادان و کارتن خواب ها به عنوان یک فعالیت خودجوش مردمی یاد کرد.

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
مشارکت ۱۴ گروه جهادی تربت حیدریه در رزمایش خدمت سپاهیان محمد رسول الله۲ بانک ها اعتبارات اشتغالزایی در تربت حیدریه را بلوکه کردند زعفران و جای خالی یک تشکل صادراتی قوی در ایران مبارزه با بدعت ها و کج روی ها در سایه امر به معروف و نهی از منکر تحقق می یاید تکمیل زنجیره تولید و عرضه زعفران در کشور باعث تعیین قیمت جهانی این محصول می شود ۴۶ تن طلای سرخ در بورس کالای ایران معامله شد/گردش مالی در معاملات آتی زعفران به ۲۸ هزار میلیارد ریال رسید جنگ روانی و روز شماری واهی دشمن در اراده ملت ایران تاثیری ندارد/عربده کشی های دشمن از روی ضعف و استیصال است رزمایش «اقتدار عاشورایی بسیج؛ سپاهیان محمد رسول‌ الله۲» در تربت حیدریه آغاز شد خط دوم راه آهن بافق_مشهد احداث می شود/راه آهن سنگان به هرات آماده بهره برداری است/پیگیر قطاز حومه تربت به مشهد هستیم احتکار مصداق «منکر اقتصادی» است مجموعه عکس نوشته بیانات مهم رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای خبرگان رهبری بدهی های بانکی، اساسی ترین مشکل واحدهای تولیدی تربت حیدریه