بدون نظر
 
رییس کمیته امداد تربت حیدریه خبر داد؛
اهداء ۵۰ سری جهیزیه به مددجویان کمیته امداد تربت حیدریه
تاریخ انتشار : ۰۳ تیر ۱۳۹۷ در ۱۰:۳۴ ق.ظ
 
رییس کمیته امداد تربت حیدریه از اهدای 50 سری جهیزیه به مزدوجین جوان تحت پوشش این نهاد طی ماه جاری خبر داد.

عباس ترکمان زاده در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد:  با هدف گسترش ازدواج آسان و تسهیل در روند تشکیل زندگی زوجهای جوان تحت حمایت این نهاد ۵۰ سری جهیزیه طی این ماه به این عزیزان اهدا شد.

 

وی  با اشاره به اینکه این جهیزیه ها شامل ۱۶ قلم کالاهای ضروری زندگی است، افزود: ارزش هر سری جهیزیه بیش از ۳۵ میلیون ریال است که یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون ریال ارزش کل این اقلام توسط قرارگاه محرومیت زدائی سپاه پاسداران، اعتبارات کمیته امداد و همکاری موسسه حضرت رقیه (س) تامین شده است.

 

ترکمان زاده بیان داشت: از مجموع جمعیت ۲۵۰ هزار نفری در تربت حیدریه بالغ بر ۱۷ هزار نفر در قالب ۹ هزار و ۵۰۰ خانوار از خدماتی شامل، مستمری ماهانه، اشتغال، درمان و تحصیل و تسهیلات بانکی بهره مند هستند.

 

رییس کمیته امداد تربت حیدریه اولویت اصلی نهاد مطبوع خود را توانمند سازی و اشتغال خانواده های تحت پوشش عنوان کرد و گفت: این در شرایطی است که امسال ۶۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات کمیته امداد به افراد تحت پوشش تسهیلات قرض الحسنه اعطا شده است.

 

ترکمان زاده با بیان اینکه یکی از خدمات این نهاد کمک به تحصیل دانش آموزان و دانشجویان بی بضاعت است، افزود: در این شهرستان ۱۲۶۵ دانش آموز و ۱۲۵ دانشجو در مراکز آموزش عالی از خدمات کمک تحصیلی کمیته امداد استفاده می کنند.

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تجهیز فضای حاشیه شهر تربت حیدریه اساس تشکیل بسیج اخلاص است/موفقیت بسیج مرهون ولایت پذیری این نهاد مقدس است بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند