بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه خبر داد؛
جمع آوری پل ولی عصر(عج) تربت حیدریه در مرحله اجرا قرار گرفت
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۴ ق.ظ
 
شهردار تربت حیدریه گفت: در راستای مطالبه گری اهالی و کسبه محدوده پل ولی عصر(عج) (چهار راه خواف)، جمع آوری این پل با "طرح جایگزین میدان با زیر گذر"تصویب شورای ترافیک استان و مشارکت اهالی محل در مرحله اجرا قرار گرفت.

محمد صادق مجتهدی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: همراهی، همت و مطالبه گری مردم مهمترین عامل در اجرای پروژه ها و طرح های شهری است و مطالبه به حق شهروندان تربتی در خصوص جمع آوری پل ولی عصر (عج) موجب شد تا مدیریت شهری این صدای به حق را بشنود و پیگیر خواسته شهروندان شود.

 

وی افزود: با عنايت به مشكلات ترافيكي، شهرسازي و زيست محيطي ناشي از تقاطع غير همسطح وليعصر(عج)؛ طرح اصلاح تقاطع از سال گذشته به طور جد در دستور كار شهرداري و شورای اسلامی شهر قرار گرفت و پس از انجام مطالعات گسترده ترافيكي، انجام نظرسنجي از مديران و كارشناسان، كسبه و شهروندان و همچنین انجام مطالعات زيست محيطي و شهرسازي، مطالعات مهندسي ارزش، پدافند غيرعامل و ارزيابي هاي اقتصادي؛ تعداد ١١ گزينه در قالب كوتاه مدت و بلند مدت براي اصلاح این تقاطع مطرح شد.

 

شهردار رتبت حیدریه بیان کرد:: با بررسي هاي متعدد و همه جانبه موضوع در جلسات شوراي ترافيك شهرستان و كميته فني ترافيك استان تعداد ٤ گزينه شامل ميدان همسطح، ميدان همراه با زيرگذر، چهارراه همسطح فرماندهي و چهارراه فرماندهي همراه با زيرگذر مورد تأييد واقع شد.

 

وی افزود:  پیگیری و تلاش مجموعه مدیران شهر تربت حیدریه به ثمر نشست و پس از برگزاری جلسات متعدد در شهر و استان، در هشتمين جلسه سال جاري شوراي هماهنگي ترافيك استان مورخه۲۴ خرداد ماه طرح اصلاح تقاطع ولي عصر(عج) تربت حيدريه و اجرای طرح جایگزین گزينه ميدان و زيرگذر مصوب شد و مقرر گردید برنامه زمان بندي و فازهاي اجرايي كار در شهرستان برنامه ريزي و مصوب شود.

 

مجتهدی بیان داشت: بررسي جزئيات فني طرح به كميته ترافيك شهرستان ارجاع شده و پس از تصويب نهايي، عمليات اجراي پروژه آغاز می شود، البته آغاز عملیات اجرایی منوط به مشارکت مالکین مجاور پل و تامین هزینه های آن می باشد.

 

شایان ذکر است كه اين تقاطع در سال ١٣٧٤ بصورت غيرهمسطح(پل روگذر) با عملكرد برونشهري اجرا شده بود كه با احداث راه كنارگذر شهر و تغيير نقش تقاطع و معابر منتهي به آن، نياز به بازنگري بنيادين و اصلاح الگوي تقاطع را مطالبه مي نمود.

 

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
اختصاص ۷ میلیارد ریال برای تجهیز فضای حاشیه شهر تربت حیدریه اساس تشکیل بسیج اخلاص است/موفقیت بسیج مرهون ولایت پذیری این نهاد مقدس است بسیج جهان اسلام در حال شکل گیری است/اجرای ۲۴۰ عنوان برنامه در هفته بسیج افزایش ۱۰۰ درصدی قیمت طلای سرخ پیامبر اکرم(ص) انسان های تمدن ساز تربیت کرد  دوره آموزشی دور زدن تحریم ها دایر شد ۷۰۰ شرکت دانش بنیان در بخش کشاورزی مشمول دریافت حمایت های مالی صندوق خاص هستند انفعال تشکل های دانشجویی تربت حیدریه در مطالبه گری از مسوولان پذیرش ۱۰۵ مقاله در همایش ملی زعفران تربت حیدریه نخبگان تربت حیدریه ایده های برتر را ارایه کردند