بدون نظر
 
شهردار تربت حیدریه خبر داد؛
جمع آوری پل ولی عصر(عج) تربت حیدریه در مرحله اجرا قرار گرفت
تاریخ انتشار : ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ در ۱۰:۲۴ ق.ظ
 
شهردار تربت حیدریه گفت: در راستای مطالبه گری اهالی و کسبه محدوده پل ولی عصر(عج) (چهار راه خواف)، جمع آوری این پل با "طرح جایگزین میدان با زیر گذر"تصویب شورای ترافیک استان و مشارکت اهالی محل در مرحله اجرا قرار گرفت.

محمد صادق مجتهدی در گفت و گو با خبرنگار تابان تربت، اظهار کرد: همراهی، همت و مطالبه گری مردم مهمترین عامل در اجرای پروژه ها و طرح های شهری است و مطالبه به حق شهروندان تربتی در خصوص جمع آوری پل ولی عصر (عج) موجب شد تا مدیریت شهری این صدای به حق را بشنود و پیگیر خواسته شهروندان شود.

 

وی افزود: با عنايت به مشكلات ترافيكي، شهرسازي و زيست محيطي ناشي از تقاطع غير همسطح وليعصر(عج)؛ طرح اصلاح تقاطع از سال گذشته به طور جد در دستور كار شهرداري و شورای اسلامی شهر قرار گرفت و پس از انجام مطالعات گسترده ترافيكي، انجام نظرسنجي از مديران و كارشناسان، كسبه و شهروندان و همچنین انجام مطالعات زيست محيطي و شهرسازي، مطالعات مهندسي ارزش، پدافند غيرعامل و ارزيابي هاي اقتصادي؛ تعداد ١١ گزينه در قالب كوتاه مدت و بلند مدت براي اصلاح این تقاطع مطرح شد.

 

شهردار رتبت حیدریه بیان کرد:: با بررسي هاي متعدد و همه جانبه موضوع در جلسات شوراي ترافيك شهرستان و كميته فني ترافيك استان تعداد ٤ گزينه شامل ميدان همسطح، ميدان همراه با زيرگذر، چهارراه همسطح فرماندهي و چهارراه فرماندهي همراه با زيرگذر مورد تأييد واقع شد.

 

وی افزود:  پیگیری و تلاش مجموعه مدیران شهر تربت حیدریه به ثمر نشست و پس از برگزاری جلسات متعدد در شهر و استان، در هشتمين جلسه سال جاري شوراي هماهنگي ترافيك استان مورخه۲۴ خرداد ماه طرح اصلاح تقاطع ولي عصر(عج) تربت حيدريه و اجرای طرح جایگزین گزينه ميدان و زيرگذر مصوب شد و مقرر گردید برنامه زمان بندي و فازهاي اجرايي كار در شهرستان برنامه ريزي و مصوب شود.

 

مجتهدی بیان داشت: بررسي جزئيات فني طرح به كميته ترافيك شهرستان ارجاع شده و پس از تصويب نهايي، عمليات اجراي پروژه آغاز می شود، البته آغاز عملیات اجرایی منوط به مشارکت مالکین مجاور پل و تامین هزینه های آن می باشد.

 

شایان ذکر است كه اين تقاطع در سال ١٣٧٤ بصورت غيرهمسطح(پل روگذر) با عملكرد برونشهري اجرا شده بود كه با احداث راه كنارگذر شهر و تغيير نقش تقاطع و معابر منتهي به آن، نياز به بازنگري بنيادين و اصلاح الگوي تقاطع را مطالبه مي نمود.

 

 

انتهای پیام/

لینک کوتاه:

تــوجـه

  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد همین مطلب بنویسید
  • لطفا نظرات خود را به فارسی تایپ نمایید
  • لطفا سعی کنید نظرتان مختصر و مفید باشد
  • به نظرات دیگر کاربران احترام بگذارید

ثبت نظر :


 
 
x
نظارت استصوابی شورای نگهبان حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام اسلامی است صنعت نوغانداری تربت حیدریه قربانی تصمیمات جزیره ای شده است سیاست گذاری صحیح در صنعت نوغانداری باعث تولید ثروت و اشتغال می شود در جنگ اقتصادی اطاعت تحت پرچم ولایت فقیه منجر به پیروزی می شود آغاز عملیات اجرایی فاز نخست فولاد رخ در مردادماه نقشه راه اقتصاد کشور بهبود فضای کسب و کار و مشارکت دادن مردم است/بازارهای منطقه ظرفیت عظیمی برای جهش اقتصادی ایران دارد بلوک زایمان طبیعی «ال دی آر» بیمارستان رازی تربت حیدریه به بهره برداری رسید همایش استانی تکریم امامزادگان و بقاع متبرکه در تربت حیدریه برگزار می شود امسال ۷ هزاز کلاس درس به فضای آموزشی کشور اضافه می شود/مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی خیرین مدرسه ساز بیماری خود ایمنی به نام «نمای رومی» اتفاقات بازار سکه و ارز در کشور مصداق سهل انگاری و بی تدبیری بود